НАЦИОНАЛНА ВЕРИГА ЗАЛОЖНИ КЪЩИ ДОВЕРИЕ /img/frontend/nomap.png"

НАЦИОНАЛНА ВЕРИГА ЗАЛОЖНИ КЪЩИ ДОВЕРИЕ

Бих искал да изразя мнението си на бивш служител.
Имам един положителен коментар, и той е, че наистина заплатите се изплащат навреме, което е много важно в наши дни.
Но оттам нататък тази фирма злоупотребява с работниците си.
Първо има много завоелирани правила за взимането на премия, така наречение "БОНУС" който е почти невъзможна да получиш.
Второ, усогуровките са на нереални заплати, тоест на по-ниски.
Трето, задължаването на персонала да заплаща така наречените от тях "НЕ АКТУАЛНИ СТОКИ" които така или иначе администрация одобрява да се взимат за залог.
има още много но просто... ако не сте опряни до стенета по добре не се захващайте с тази фирма, негативите са много повече от позитивите.

До господин Петър Славчев:
Господин Славчев, нашата фирма си има блог, явно не сте се поинтересували достатъчно. Интересно ми е изказването Ви, че служител на управленски пост не трябва да взима участие в коментарите. За разлика от много фирми, чиите ръководители и мениджъри се крият от хората, ние заставаме открито пред тях и се опитваме да дискутираме по всички въпроси, които се поставят. Това е показателно за отношението ни към персонала и клиентите - винаги има кой да те изслуша. Приканвам Ви да не отправяте обиди към ръководството или служителите, защото е ясно, че нямате никаква представа за хората, които работят във фирмата.
Поздрави

До Лазар Белев.
Защо не си направите един блог на прословутата ви фирма?Лично аз не бих постъпил на работа за нищо на света в организация, в която служител на управленски пост взима отношения на седянката и се включва активно в  раздумките.Това достатъчно добре говори колко сериозни сте.Опитвате се да налагате модел на фирмена идеология, но очевидно нямате никакъв ресурс за осъществяването и.Добре ще е, когато коментирате, вие да бъдете "Анонимен", защото предизвиквате смях.Каквито шефовете, такива и служителит - неграмотни и роми!

Искам да питам дали имате офис в град Добрич?

Може ли да ми дадете телефоните и адреса на фирма перфект-д ЕООД, мерси предварително. Това ми е е-майла - [email protected]

Към прежде изказалите се потребители:
Уважами господа,
В Заложни къщи Доверие пари се дават за постигнати резултати, а не за претенции и стойки. Пределно ясно е от писанията на анонимния потребител, че същия е уволнен, защото е злоупотребил с доверие и пари. Именно за да се предпазим от подобни измамници въведохме и договорите за квалификация - ако ни измамиш и те уволним ще те гоним за доста пари, и най-общо казано гарантираме на некоректния служител следните "бонуси" за нелоялното отношение:
- дисциплинарно уволнение
- граждански и наказателни дела за обезщетение с доста високи адвокатски хонорари
- изпълнителни дела с всички екстри, които дава общуването със съдия изпълнител
- лишаване от възможност да започне легална работа с всички съпътствъщи от това ограничения.
Ако си честен, коректен и трудолюбив служител при нас получаваш уважение, сигурност и нормална за българските стандарти заплата. Ако си дошъл да правиш далавери, да крадеш и злоупотребяваш сбъркал си адреса и получаваш гореописаните "бонуси" :)
Вече минахме по схемата "юнашко доверие" и видяхме, че не работи. А и както и преди съм казвал никой не е длъжен да подписва договора. За това го и даваме - ако идваш при нас със задни мисли да си направиш сметката, че няма да ти се размине. Ако искаш да работиш и да имаш сигурност го подписваш.
Колко сме велики е отделен въпрос, а това, че за работата избираме възможно най-добрите кандидати смятам за повече от нормално. Това, че вероятно не сме избрали на интервюто потребителя Галин, е защото сме избрали много по-добър кандидат. Относно заплатите - ако някой смята, че му е ниска, тогава защо кандидатства? Да игнорира обявата и да си търси нещо друго, достойно за знанията и уменията му. ;)
Пък и ми стана интересно след като за миналата година сме се освободили от 5-ма служители /от над 75/ как така се изписаха поне 20 мнения от бивши служители с различни прякори, част от които бяха изтрити от администраторите на сайта?
Изглежда правилно сме се освободили от дребнави, завистливи, алчни и злоупотребяващти типчета, които после си умират да плюят, при това и са достатъчно глупави да си казват защо са ги изгонили от работа :))))))))))) Ами аз поне не знам работодател дето да не изгони с кеф такъв служител измамник. И ние не сме изключение.

като бивш служител на тази фирмичка бих посаветвал хората изобщо да не вярват на големите им обещания, работих доста време     и  така     и не успях да взема така обещаната премия която парвоначално беше след шестия месец а когато наближи внезапно стана след една година и така и до днес не я получих, за да те вземат на работа в тази фирма единственото условие е да си глупав за да им повярваш и да не злоупотребяваш, заплащането е доста ниско за пален работен ден и единственият вариянт да се задаржите на работа е да злоупотребявате. много работа малко пари , но все пак доверието поражда доверие и храни семейства, а тези хубави договорчета за които се споменава по долу от колеги само едни доста неуки хора биха ги разписали

много празни приказки, тея хора се мислят за мн велики  имат прекалено много изисквания към кандидатите за работа а заплащането е прекалено ниско

Уважами г-н Кристиян Славчев,
Не бяхте уволненен от заложни къщи Доверие за това, че сте ром, а за това, че излъгахте на интервюто и "пропуснахте" да споменете за криминалното си минало, заради което не можете да бъдете регистриран като лице извършващо сделки с ценни метали по Валутния закон, което е задължително условие по Наредбета за дейността на заложните къщи.
Излъгахте и че разбирате от златни бижута, а вие собственоръчно бяхте приели фалшиви златни бижута, които и човек от улицата би познал, че не са истински. И това въпреки претендирани от вас голям опит и проведеното ви задължително фирмено обучение. За да допуснете такава грешка има два варианта - или да сте излъгали, че разбирате или нарочно да сте злоупотребили примерно отпускайки кредита на роднина. И в двата случая мястото Ви не е в Заложни къщи Доверие. Некомпетентността не се толурира в никоя сериозна фирма, каквато претендираме, че сме и ние.
Така че престанете с глупавите и клеветящи коментари по наш адрес. Работихте за нас 3 месеца, заплатата Ви беше изплащана редовно имате платени осигуровки, а това, че парите за приетите от вас фалшиви златни бижута ви бяха удържани смятаме, че е напълно в реда на нещата. Постъпихме и достатъчно коректно да не Ви уволним дисциплинарно, което и заслужавахте. :)

До поребител Нелинка
По принцип никога не се ръководим при избора на място от това дали има или не други заложни къщи. Правим проучване и ако мястото ни устройва го наемаме. Другото е пазарна икономика - по-силните оцеляват, което е добре за клиентите защото получават по-добри условия, а и мнозинството от малки заложни къщи в България са полукриминални лихвари, които само правят лошо име на целия сектор. За да има истински заложни къщи в Бългярия, на които клиените да вярват, тези хора не трябва да са на пазара.

аз съм напално разочарован от тази фирма.дойдох в тази фирма с единствената цел да работя.първо ме излагаха с работното време.после им споделих,че като по малък сам се сбил и сега заради това немога да работя на всякаде.те ми казаха няма проблем бе идваи при нас,ние сме коректни няма расови предрасъдаци.още на 3 ден влезе един клиент и казаха някой от фирмата "видяли го тоя мангал."
супер некоректни,лъжат хората с златото че е първа употреба,с техниката,че е добра и има гаранция и подлъгват хората.накрая работех 5-6 месеца с тях и ми викнаха подчинен на Баш Боса от Велинрад Илия Кадинов да ме уволни,че съм бил криминално проявен.
Това драги ми хора се казва дискриминация.А най големия кириоз който беше е като ме извика в офиса си Илия Кадиниж ми каза "Айде заминаваш за софия.и внимавай ,че и преди имах един,двама като теб от ромски произход да не стане.... и си замалча."Това ме обижда и едва ли са думи на един преуспял човек.Какво значение има кой какав е по народност.Важното е да си човек на място и да си с характер.Този човек не струва 5 пари за мен.След като отваря заложни къщи до всички ромски махали.Е кой му изкарва парите според вас?Е това се питам.Изклучително много съжалявам,че работих в тази фирма и съжалявам за изгубеното време и сили.