Кол Център БГ ООД /img/frontend/nomap.png"

Кол Център БГ ООД

Някой да знае какво представлява работата от дома, за която в момента набират хора? Има ли сред вас някой, който е започнал вече, струва ли си човек да се захване с това?

То и бърза закуска не е, но яко си хапват пъпешчета по време на работа, пред всички белят, хапват...

Няма кой да я снима защото тя като види някой, че е дошъл да снима вместо да работи ще му се скара и това е логично. Не е снимачно студио офиса.

Една идея - що не снимате с мобилет тел. Мира как крещи като луда и не я пратите я в Инспекцията по труда, я в Господари на ефира! Съжалявам, че докато бях там не се сетих за подобна идея. Иначе там е като в нацистки лагер - работиш за без пари и отгоре на всичко те тормозят.

Днес и аз бях на интервю , посрещна ме един възрастен господин , който ми обесни набързо за какво става на въпрос.На масата бяхме с още едно момче ... и какво да ви кажа , като цяло не ми направи някакво лошо впечатление , разбрахме се за утре да отида пак до там , да та видя за какво става дума и те да ме видят дали ставам за оператор... НО , като чета тези отрицателни коментари .. а те не са един или два , много се замислям дали изобщо да не ходя и да зарежа , така ще и направя !
Значи убедила съм се , че нямаш ли някой познат , който да те предложи на работа и да каже , че ти ставаш - просто няма начин !
Това е от мен  ! Жалко , но положителните коментари са 1 или 2 и просто не мога да се подложа натова , да напусна настоящата ми работа , заради този Кол Център , в който не е сигурно дали ще остана още първата седмица ...
Благодаря , че ме светнахте :)

Здравейте от скоро работя в тази фирма и мога да кажа,че нямам лошо впечатление и да се обърна към Нора.Нора коментара който си написала за тази фирма е написан доста неграмотно ,с правописни грешки и неясно формулирано като съдържание.Обръщам се и към администраторите на сайта; защо се допускат коментари с правописни грешки в такъв сайт.Няма нищо лошо в това ,че Нора е изразила личното си мнение ,но поне да беше написано смислено и без правописни грешки.Учудвам се че и 5-6 дни е изкарала при тази неграмотност която има.

Здравейте с ужас мога да споделя за тази фирма!!! Изкарах цели 5 дни там или да не бяха 6. Това няма никакво значение единственото което е разбрах че аз не съм за там въобще.
Първият ден отивам на интервю за работа посреща ме един господин всичко до тук е ок, по време на въпросите се прокарва едно изречение на което тогава не обърнах голямо значение /мениджъра ви малко повече вика и обижда ама няма да му обръщате внимание/. Почнах работа в колектива ме внедри Стефи много любезна нямам какво друго да кажа факта си е факт, но дойде на следващият ден въпросна която викаше и мене ме изкараха от стаята а какво чувах вътре и си казвам сигурно на мене няма така да ми говори / глупаци, идиоти, тъпанари, некъдърници и т.н./. После влязох вътре и всичко беше ок четох някакви сценарии лека работа, бързо минава времето, за парите и аз разбрах че не са по 600-700лв. а момичетата на 8 часа едвам вземат 400 лв. а момиче което беше на 4 часа си беше тръгнало след като дали 100лв. заплата и от тази сума са и взели за осигуровки.
Така на 4 ден се обърнах към човека с които проведох интервюто и го попитах за договор ще подписвам или той отговори че тази Мира трябва да ме одобри а до тогава било то и 2-3 месеца на нищо няма да работя и заплата май не като на изпитателен срок но това вече като работех казах ок продължавам. Но на 5 или 6 ден след получаване на нов сценарии прочикайки го питайки за подробности от страна на Стефи всичко е ок, но понечих да попитам Мира въпрос които не го имаше зашото отговорите от клиентите съм подготвена какви биха моглида бъдат и я питам може ли да се сключи сделка ако е починал титуляра а се ползва от наследници или др. лица които не са си прехвърлили на тяхно име. Отговора които получих беше , не лично за мене но аз съзрях и себе си вътре , все идиоти ли работят тука естесвено че не може. Оправих си нещата изключих си компютъра казах чао. За мен тази фирма е много некоректна, но си знаят служителите и си ги държят сигурно са по важни незнам. Държание от жена на възраста на майка ми да псува пред хора, дори като се говори с клиенти потелефона то се чува, това е една огромна пародия на кол център.
Те не работят а вземат пари, а хората които наистина искат да работят за да извадят пари не се толерират. Искрено и с опит мнение.

Реших да не вярвам на тези коментари и да пробвам, но накрая естествено се разочаровах много. ТОВА Е ЕДНА МНОГО ИЗМИСЛЕНА ФИРМА - ако изобщо може да се нарече такава! Подкрепям всички негативни коментари, и не на последно място радвам се,че се усетих навреме, защото това си е чиста загуба на време, лични средства и нерви!

Стефи, просто не намирам смисъл да споря с теб кой бил прав и кой крив. Отношението към служителите е унизително. Няма какво да кажа повече. Мира го е казала ясно и напълно я подкрепям.

Здравейте ще започна първо със измислените ''интервюта" на които ви нареждат десет човека на една маса 20 минути ви говорят празни приказки и ви казват че всеки който иска може да започне. Ако случайно някои клавне още от първия ден се започва едно махленсско унизително крещене без право на защита. "Мениджърката" ако може въобще така да се нарече крещи истерично за щяло и нещяло за неща които не са убеснени пълно е с неяснотии. Абе като цяло си избива огромните комплекси за малоценност върху служителите. За заплащането нямам просто коментар може да работите цяла седмица и да не изкарате и 10 лева лъжат за часовете който сте работили не плащат...  НЕ ХОДЕТЕ ТАМ САМО ЩЕ ЗАГУБИТЕ  ВРЕМЕТО , НЕРВИТЕ  И ПАРИТЕ СИ . А отностно едниствения положителен коментар за тази "ФИРМА" е написан от ''лявата ръка''-( оточнявам се СТЕФИ) на мениджърката такаче сами си правете извода колко трябва да са зле за да си правят самореклама ......