ПРОФИ Мърчандайзинг /img/frontend/nomap.png"

ПРОФИ Мърчандайзинг

Изключително некоректна фирма изказващ си мнението и те гонят особено Супервайзера Емил от Благоевград прибира твоите пари измамници

Здравейте, виждам, че всички коментари са доста стари. Мисля да кандидатствам за длъжност мърчандайзер в Бургас и се чудя дали фирмата е запазила добрата си политика. Ще се радвам някой да сподели мнението си (преди да е изтекла обявата ;)

Бихте ли ми казали какво е запла6тането във тази фирма....има ли подсигурени карти за транспорт за мър4андайзерита клчови клиенти

Здравейте,бих искала да попитам,какви са условията в тази фирма,баботно време,договор осигуровки.Как се процедира.Цял ден ли се стои в магазините или ходиш от магазин на магазин.

Не знам като клиент,но аз като служител съм си доволна доста.От 4 години съм и ми се плаща всеки месец на 5-то число и добри пари.Клиентите като говорят с мен и те са доволни,поне това е тук при нас.

Изключително некоректна фирма , вярно, взимат малко пари но не си вършат работата ,като лиса с опашката са . НИКОГА не бих работил с тях отново !

Може ли да ми дадете информация каква е заплатата за мърчандайзерите?

Да има доста работа но знам че като дойде първо число си вземам заплатата,в това са много точни.като има работа за фирмата ще има и за мен а не като много колежки от други фирми дето ги съкратиха от днес за утре.имам трудов договор,осигуровки и сам спокойна в профи.

Скоро бях на интервю.Някой знае ли как можеш да се уредиш да почнеш там?Какви сам им изискванията?

Така е.За ноември раздадоха 10 ваучера за фризьорски салон. Сега за декември имаме обща цел и ако се справим всички служители ще бъдат бонуситани с най-високото ниво.Абе добре ги измислят нещата!