АБО ГРАНИТИ ООД /img/frontend/nomap.png"

АБО ГРАНИТИ ООД

До Таня
Какво има да разбираш то преди измислената криза повечето бяха коректни погледни в интернет колко съдебни решения има против коректния човек и тогава обяснявай как седели нещата с плащанията защото не вярвам да се храниш на отложено.

Назнам какво става на послидък ,но аз работих близо 3 години в тази фирма и нямах никакви проблеми.Шефът е супер човек,но е истина за колегите всеки се прави на шеф.Може и да има забавяне ,но това е логично защото има една опция "отложено"плащане.Там нещата стоят така взима продиктите ,а после плаща по банков път.Плаща си човека поне преди беше така за сега в момента незнам , но е коректен.

ЗА всички които кандидатстват за работа в тези фирми, або гранити, домикс,  тлс або, са на един и сащ работодател знаите че в момента  фирмите варвят много зле на испарения,заплатите се бавят с около 3 месеца на зад хората работят с надеждата че ще плати  и все закаснява с дни или седмици и така се трупат дни докато стане месеце в момента чакаме заплати за декември 2011година всеки втори сложител е шеф и работата е объркваща много грешки  и ядосвания ,интриги,и всеки прехварля работата на другия ,и проблемите се трупат  кораба потъва бързо всеки гледа да се спасява  някак ,не вярваите на обищания , успех на всички

Само голи обещания!Напускат или уволняват хора с по над 5 години стаж!Сами решавате!

Може ли да споделите що за фирма е това?Каква е обстановката,работната среда ,заплащането и т.н.? Някой има ли идея ,защо постоянно си търсят хора...?

Някой може ли да каже защо толкова често търсят счетоводител?

Фирмата е голяма и непрестанно разрастваща се, влагайки инвестиции в материални активи, а не в човешки фактор. Преди мой познат да говори с мениджърското звено и аз пусках 4-5 пъти СВ, и както се сещате докато не намерих връзки, не започнах. При постъпването си на работа започнаха обученията и пътуването - това е супер. Колегите са все младежи и девойки, които са много контактни и дружелюбни. Складовете се намират на места, до които се стига лесно и няма задръствания. Заплащането обаче е под всякаква критика. Като начало ти се казва "Ако срещнеш трудности или имаш нужда от каквото и да било - звънкай". Но в последствие се оказва че няма кой да ти вдигне телефона и ти звънят само за да те нахокат за нещо. От гледна точка на придобивки обаче е добре - телефонът и колата са на разположение непрестанно. А и как да не са - работното време е от понеделник до събота. Горко на хората, на които им се наложи да отидат до някой обект в неделя - работната седмица не може да свърши. Обяви текат постоянно, дори и когато няма нужда от нови кадри, така че това не е показателно за текучество. Ако някой реши, че иска да започва работа в тази фирма, не е нужно да праща СВ-та, по-практично е да намерите близък, които работи там.

Моля някои ако има информация за позиция "Търговски представител" да изкаже мнение. Конкретно се интересувам за гр.Хасково, защото за 3м пускат 3 път обява за ТП.
10х