ТЕМПОРА ЕООД /img/frontend/nomap.png"

ТЕМПОРА ЕООД

0 точки от 1 мнение

Ужасни отношения, третират те като роб, а за ужасно много положен труд ти плащат жълти стотинки/не в преносен,а в буквален смисъл/.Организацията на труд е под всякаква критика/техноложката е млада и некомпетентна и с нулева организация,много често се панира и не знае как да организира работата,откъдето се получава много брак и съответно малко заплащане, разбира се не за нея/.Дават ти обедна почивка,кояти не можеш да ползваш,тъй като всички поръчки са спешни и обикновено ядем набързо.В рекламата им казват, че помещенията са топли,но пестят от парно и го пускат колкото да се каже,че го има-радиаторите са като изстинал чай.Отношението на ръководството е пренебрежително и присмехулно.Не спазват КТ и въобщте е пълна гавра- на администрацията над останалия персонал.На всичкото отгоре май са свързани с нечисти далавери в здавеопазването ни.