Стар Пост ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ОКОЛОВРЪСТЕН ПЪТ 106 А&markers=София,ОКОЛОВРЪСТЕН ПЪТ 106 А

Стар Пост ЕООД

Аз съм служител на фирмата и заплатата ми се дава редовно, вече от години.
Нормално е за тези, които крадат или не работят, да не си получават заплатите. За да получиш, трябва и да дадеш.
Няма как да не си свършил нищо и да очакваш да получиш възнаграждение.

Привет и от добрич.След проведеното интервю от" менажера"в кавички ме уговореха за точноста на заплатата при нейното даване.И започнах работих около 15дни.Изсчаках колега който трябваше да вземе пари след две месеца чакане след това да реша кокво да правя така и не ги получи.След това напуснах нямаше смисъл да чакам и аз 2 месеца.
За да не взема пари и аз.

Кандидатствах за работа във фирмата през jobs.bg и получих още веднага покана за интервю,което леко ме озадачи,прочетох доста мнения и както казва друг бивш кандидат - нито едно положително реших,че няма смисъл да си губя времето с интервю за работа,където няма да ми бъде заплатено за труда!Благодаря на всички изразили мнение,по този начин кандидатите научават какво се случва наистина във фирмите и дали изобщо има смисъл да се започва работа!

Хора не се хващайте на работа при тази измамница и кръвопийца,не стига ,че не изплаща редовно заплатите, но и отпуската не плаща,мани и това ,ами ми удържа пари за две заплати,ужким,че не съм напуснал с предизестие,далеч бягайте от тая идиотка,която ден и нощ мисли как да си прекара работниците.Но има Господ ,той си зае работата,ще повръща всичко,което е откраднала!!!!!!

Колеги в цяла северна българия заплати не са плащани от месеци,не ви ли омразна тая скочубра вълкова да ни прави на балъци,това е наи противното семеиство в цяла бг сем вълкови.Ясно е че се фалирали,всичките им банкови сметки са със запори,ХОТЕЛЧЕТО ИМ В ХИСАРЯ Е ЗАЛОЖЕНО,само лъжат хората да им работят без пари.това е балон които всеки момент ще се спука.писмета им не се разнасят,лъжат вивакома че им разнасят писмата а те са по кофите за боклука,няма кои да ги разнесе,ама им вземат парите.същото е и с полицията,така че стига сме им работили на тия,дано скоро да си останат само двамата с противния и мъж дето бил уж голямата работа,а нема 5 лева да се обръсне дължи пари на цяла софия.помияри долни и гнусни

Кандидатствах за работа в СТАРПОСТ, по обявата им в "Джобс бг", поканена съм на интервю... Прочетох 3 страници мнения и не попаднах на нита едно положително... Няма да се явя на интервюто. Би било загуба на време... Жалко е... Благодаря на всички ви за споделената ценна информация!

Внимавайте! Фирмата се подвизава под името "СИ 2003" ООД и пуска обяви за работа под това име.

Kak se nosi pismo v Pazardzik, Stars Zagora, Jambol, Samokov I tn.?Poznaite- hodim ot Sofia da gi nosim, kato zaplata za April ni dadoha na 25 May!valkov ne govori s nas , a Valkova se pravi vinagi na Luda I ne razbra la!Vsichki Masovo napuskat or kurier do nachalnik schetovodstvo!

100 leva zaplata za Mart. Shefovete nemali. Desislava vzema zaemi ot 20 leva ot horata I ne gi vrashta! Stignahme danoto! No nie imame krediti I nikoi ne ni chaka , a ni vzemat I tova, Kkoeto oshte sem. Valkovi ne sa ni dali! Az napuskam, a I ot ponedelnik vsichki sme na stachka!

ОСТАНАХА ЛИ ОЩЕ ХОРА В ТАЯ ФИРМА,ЕИ ГОЛЕМИ ИЗМАМНИЦИ СА ТИЯ.НЕ ПЛАЩАТ ЗАПЛАТИ,НЕ ПЛАЩАТ ОСИГУРОВКИ.ПОСТОЯННО ЛЪЖАТ ХОРАТА.ВЗЕМАТ ОБЩЕСТВЕНИ ПОРЪЧКИ НЕ СИ ИЗПЪЛНЯВАТ ДОГОВОРИТЕ КАКТО ТРЯБВА,ВЪОПЩЕ ИМА ЛИ ДЪРЖАВА,ИМА ЛИ ОРГАНИ ДА СЕ ЗАЕМАТ С ТИЯ ДОЛНОПРОБНИЦИ.ДО КОГА ДЪРЖАВАТА ЩЕ СИ ЗАТВАРЯ ОЧИТЕ.НОСЯ ЦЯЛА ГОДИНА ПИСМА ОЩЕ НИКОИ НЕ МИ Е ПЛАЩАЛ,НЯМАЛИ ПАРИ,ДАНО НАИСТИНА СТИГНЕТЕ ДО ТОВА НИВО ДА НЯМАТЕ...ДА МИ ЯДЕТЕ Х.. САМО НЕКВИ ПОСЛУШКОВЦИ РАБОТЯТ И НЕ СМЕЯТ ДА СЕ ОБАДЯТ(МИШЛЕНЦА)КАТ НЕ ВИЖДАТ ЛИ ЧЕ НЕ ИМ СЕ НОСЯТ ЕЛЕКТРОННИТЕ ФИШОВЕ ЗАГУБА ЗА ДЪРЖАВАТА,КАКВОТО И ДА КАЖА ВСЕ Е МАЛКО,АМА ДО КАТО ВСИЧКИ МЪЛЧИМ ЩЕ СМЕ ВСЕ НА ТОЯ