Стар Пост ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ОКОЛОВРЪСТЕН ПЪТ 106 А&markers=София,ОКОЛОВРЪСТЕН ПЪТ 106 А

Стар Пост ЕООД

1. Никога не започвайте в тази фирма
2. Собственичката й Десислава Вълкова пише положителни коментари тук по еже знае че една част от кандидатите четат отзиви в бг работодател - тя не може вече да си намери работници но е готова на крайни действия
3. Никога не се хващайте на работа на граждански договор - ако след това работодателя не ви плати не можете да се оплачете никъде дори в инспекцията по труда и от никъде не могат да ви помогнат да си вземете заплата освен ако не започнете да водите тежки дела срещу фирмата.
4. Никога не започвайте работа с договор който гласи че ще си получавате заплащането на следващия отработен месец. Така работодателя си взема един коз в ръкава с вас понеже масово фирмите в бг сключват трудови договори с работниците си на минимална работна заплата и с уговорката да ви дават пари "под масат". така след като решите да напуснете последната ви заплата няма да бъде същата каквато сте се разнрали устно с работодателя а ще ви се изплати тоава, което е нетно по довор (-20%-25%) и няма да има пари дадени "под масата" и няма да можете на никоя институция да се оплачите.
5. Вълкови са водили и водят десерки дела срещу свой бивши работници само и само да не им платят изработеното.
6. Вълкови са осъдени за неизплатени кредити към финансови институции и имат запор на активите на Стар Пост ЕООД. За това и заплатите винаги са в брой пуснати в плик който идва с кашонните с писма и паратки по нощните куриери! За софия всеки си ги взима лично от Вълкова или счетоводителя.
7. Хотела им в гр. Хисаря х-л "Чинар" също беше към активите на фирмата но предполагам, че до днешна дата вече е ивзет от ищеца.
Фирмата им е затънала в задължения.
8. Вълкови висят с наказателно дело ,което още не приключило в Ст. Загора за подвеждане на служители на инспекцията по труда с фалшиви документи (ведомост за заплата с подправени подписи на работниците) и ако го изгубят, закона гласи:
- До 10 000 лв глоба и лишаване от свобода на 1г. до 3г.
9. Връзката на Вълкови за спечелване гражданска поръчка за разнос на уведомителни писма и вътрешна кореспондемция на МВР е Цветан Цветанов и именно той им е бил чадъра в продължение на години!

Има и още много неща в тази фирма, който са в разрес със законодателството на Българи мо няма да ми стигне текста да изброявам тук.

Има 6 серии на Стар пост излъчени по Господари на ефира. Изгледайте има ги в и тернет и преценете дали наистина искате да си вземете на главата такива дяволи.

Изборът е ваш!

Здравейте на всички който сте в сайта, аз съм кандидат за работа във фирма Стар Пост но не мога да взема решение защото има две мнения по въпроса и незнам как да постъпя. Не е малко да работиш два месеца и след това да установиш че няма да получиш никакво възнаграждение. Аз съм от района на гр.Плевен ( централна северна България) ако има някой пострадал от тази фирма или доволен от нея моля да пише бих се радвал да споделите мнението си. Благодаря

Аз съм настоящ служител към стар пост в софия и наистина редовно си дават заплатите и аз съм доволен и ми дават заплатите точно на датата и тези които пишат че са измамници това е лъжа и си дават заплатите редовно без забавяне тъй че тези които пишат че не са си получили заплатите това е че не са си свършили работата като хората и затова не са получили заплати и са ги глобили тъй че уважаеми кандидати за работа не обръщайте внимание на тези глупости които пишат за стар пост можете спокойно да си започнете работа към стар пост и редовно ще ви се заплати възнаграждението но като започнете работа към стар пост ви дават заплатите веднага следващият месец тоест ако започнете работа през февруари ще си получите парите през март месец и си ги дават между 20 и 30 число на следващия месец

Ujasna firma ujasni slujiteli nivo pod 0 ujas kak moje takova bezobrazie neznaqt kade sa im pratkite neznaqt nishto izobshto za kvo rabotqt ujas

Работих в таз фирма,3 месеца и половина на заплата 500лв. Никой не искаше да работи в таз фирма. Трябва да досажате и едва ли не да се молите на Вълкова да Ви изплати заплатата. Работихме двама служители. Аз и още един човек.
Много тежки курсове патувания около 250км на ден.
Колежката ми е изгониха да не казвам за кво. Останах сам. Работих трудих се ... но реших че като работиш сам и се оправяш реших да искам 150 или 200лв отгоре. Те се направиха на луди. И аз се направих на луд.. на другия ден не ходих на работа. Които иска нека да работи.
След като напуснах фирмата. Един месец сте назад с заплатата но тъй като имам изработени един месец и 20 дена. Не си пуснах предизвестие. Хвърлих и ключовете и да се оправя. Одържаха ми една заплата.. другата сума ми е преводаха по банкова сметка на стойносн 370лв от разбраните 500. След което ми обесняват че имало одръжки осигоровки. Ебах тяното одържане 130лв одръжки никой не прави. След което ми се обадиха да им пратя трудовата книжка да ми нанесат стаж. Пратих им е. Миналатя година август месец и до ден днешен не ми е връщат. Хора не се хващайте в таз фирма. Лъжат. Особенно сега както са хванали виваком.
Полицията, гранично полицейско управление. И всички институции.
Преди работиха с здравна каса .. прекратиха си договорите. Държавен фонд замеделие също се отказа от фирма стар пост. И още много други институци. За това Ви предупреждавам никога дори и да сте без работа не се хващайте.. хотела който държи в Хисар е затворен. Много неща знам за госпожа Вълкова и ако има господ ще си е накаже.

Към бившия колега, който питаше за неизплатени заплати:
След като около половин година ме мотаха с последната заплата с мотива "Сега няма пари; като има, ще ти се обадиме", подадох сигнал в Инспекция по труда. Около две седмици след това ми се обадиха от Стар пост: "Имаш да взимаш някакви пари; да дойдеш да си ги вземеш."

Офисът на Инспекция по труда, който се занимава със софийския офис на Старпост, се намира в уличката зад Национална следствена служба. За други райони проверете в сайта на ГИТ.

Ами така се печелят обществени поръчки бе балъци работещи за Вълкови. Те прибират парата на вас заплата ако остане некой лев.Ами ще си получавата сметките за софииска вода след 2 месеца ако ги откриете в кофата до вас докато гелосания си пие пиенето с шефовете на софииска кал и вода в ресторанта на братчето на тлъстото Деси.В тази фирма могат да работят само мазохисти.Е разбирам ги хората в провинцията нямат избор удавник за сламка се лови но в Софи да работиш за тези измекяри или си луд или мазохист.

Най несериозната фирма..
Искам да попитам някой осъждал ли е фирмата относно неизплатени заплати и да сподели какво е било решението на съда и на невъзпитаната г-жа Десислава Вълкова !!!

на вниманието на хората разглеждащи обяви за работа:изманическата фирма СТАР ПОСТ,пуска обяви от нова фирма ДВ ПОСТ като я видите бягаите с 200.те си мислят, че хората са балъци.НАПУСКАИТЕ БЪРЗО ХОРА ДОКАТО НЕ СТЕ ИЗГОРЕЛИ С МНОГО ПАРИ

pozdravi I ot Burgas,za poreden pat se ubedihme nie raboteshtite v ofisa,che sme rabotili za nai golqmata izmamnica v balgariq toest marshata Valkova.golqm mindil se okaza taq,tolkova laji tolkova prazni prikazki I nakraq edno nishto kakto e I samata firma.ta tazi jena I elementarniq I maj,nesprqha da se podigravat s horata I da gi eksploatirat.iskat da im rabotqt bez pari,chui ma Valkova edin den I ti nqma da imash tova nqma da e daleche,togava shte razberesh horata kak sa se chustvali,ti bezpodobno grozno I mizerno sashtestvo,s tiq pari pone da se be poopravila malko,che izglejdash kato nekva sparujena lelka.neznam tiq deto zapochvat ili sa dosta zle ili sa nqkakvi mazohisti,cheteiki komentarite I da zapochnat da rabotqt za taq.nadqvame se che vse nqkoga I pri tqh krana shte spre,molim se da e skoro