Телетех ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Младост, бул. Цариградско шосе", 133, "БИЦ-ИЗОТ", офис 603"&markers=София,Район р-н Младост, бул. Цариградско шосе", 133, "БИЦ-ИЗОТ", офис 603"

Телетех ООД

Клиент съм на фирмата от няколко години , Екипа е страхотен  , хората си разбират от работата .Това  което всеки път ми прави впечатление би могло да бъде пример за много други фирми .Благодарен съм за навременната реакция  и професионалните техически решения които съм получил .

Здравейте, мен също ме интересува какво е заплащането в тази фирма и какво е отношението към персонала. Мерси предварително.

Здравейте, искам да разбера нещо повече за тази фирма?Доволни ли са служителите от работодателя?Как се развива фирмата?Има ли нови клиенти и самите клиенти доволни ли са, че работят с тях? Моля ако някои знае нещо да коментира, тъй като много ме интересува, искам да ползвам услугите им!