Мап Маркетинг Рисърч ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Младост 4, блок 426 А вход Б&markers=София,Младост 4, блок 426 А вход Б

Мап Маркетинг Рисърч ООД

Ще ви кажа само едно нещо за тази фирма. Надолу всичко е като цяло описано.

Ще допълня с това, че като шефките не ви платят като напуснете и решите да им се съпротивлявате се пригответе да научите правния кодекс на България и си потърсете адвокат, защото ще направят всичко възможно да ви направят мръсно. Аз съм напуснал вече от няколко месеца и още се занимавам с тях.

Също като напускате не им казвайте къде ходите, защото ще звънят на новата ви работа и ще ви плуят.

Също като си тръгвате не подписвайте нищо различно от стандартна молба за напускане, защото ще се опитат да ви дадат да подпишете нещо което ще използват в съда срещу вас след това. Пак повтарям, големи боклуци са.

Za ni6to na sveta ne zapo4vaite rabota v MAP!!!
Sega se nalapaha s dopalnitelna rabota. Ne izdarjame ve4e! Samo berem sram pred kolegite, drygite firmi i cliena BrainJuicer. Karat ne da pravim ne6ta, koito ne razbirame. Stoim po 12 4asa nai malko.

Ako znaeh 4e nqma da me precakat s parite da me nqma otdavna. Za va6e dobro NE IDVAITE TYK!!!

Menidjarite sa mnog zleeeeeeeee. Nikvo uvajenie. podkrepqm predi6nite mneniq.

Фирмата върви надолу от много години. Бизнес модела е чисто бай ганьовски. Дай да вземем който се излъже да дойде да работи за нас, пък той след година две ще си напусне сам. Шефките са плачевно некадърни и на всичко отгоре и с високо самочувствие, че стават за нещо. И имате 90% шанс да не си вземете последна заплата като напускате. Хората работещи там от много години са или мега некадърни и не могат да си намерят друга работа или мега мазохисти. Като цяло ако наистина нямате друга опция ходете поработете, но не си правете илюзии, че работите в цивилизована фирма.

Не правете грешката да ходите там. Подкрепям предишното мнение. Гарантирани са ви само минамалната заплата според договор. Останалата част се дава по симпатии, а не за свършена работа. Шефките са ужасн, дори не ни поздравяват. Рабитхме по 18 часа понякога. Нощната смяна също е ужасна. Когато напуснах ме прецакаха с повече от една заплата. Не правете грешката да ходите там.

rabotata i clienta s a super. nqkoi to kolegite sa6to. 6efkite ne stavat. vsi4ki sme na minimalna zaplata. ostanaloto ni pla6tat kato bonus kogato iskat. ako napusnesh gori6 s pone edna zaplata za6toto ni pla6tat kraq na meseca. poslednite meseci rabotim po 14 - 16 4asa. realno rabotqt 5 4oveka, a drugite samo pi6at meili. ako znaq 4e nqma da mi orejat parite 6te napusna vednaga.

Офисът става. Колегите стават. Мениджмънта е некадърен и се състои само от жени, така че очаквайте постоянни менструални изблици и интриги. Имате развитие първите година и половина в работата, оттам нататък тъпчете на едно място. Уважението и натоварването са най- големия негатив, трябва да сте малко мазохисти за да работите дългосрочно там.

Преди да отида на интервю, останах с добро впечатление, защото тук нямаше коментари от много отдавна. Разказаха ми за условията на работа, които са доста неприемливи в сравнение с другите компании в бранша. 50 работни часа на седмица + да следиш след работа и през уикенда и доста отговорности. Разбира се, на празници не се почива, не се плаща оувъртайм и постоянно трябва да си на разположение. И всичко това за супер ниска заплата предвид индустрията и часовете. Иначе стандартно интервю, нищо лошо не мога да кажа. Обаче ако не ви одобрят, не очаквайте обратна връзка - позвъняване или дори имейл. За мен това е малка компанийка-подмазвачка на единственият си клиент, която иска да експлоатира млади, неопитни хорица за жалки парици.

перфектната работа за студент.
значи на нощна сме играли CS до позеленяване, готвили сме си спагети в кухнята, пили сме като животни на терасата, някои се къпеха в банята (да да офиса има и баня :) ) какво още ааа - редовно се пишеше нощна а си тръгваш с няколко часа преди края на смяната. Знам за един случай когато колега изобщо не е идвал на работа а е работил от вкъщи но се е водел на работа  :)
Това е добре само и изключително за нехранимайковци като мен :)
няма да оценвам нищо.

Мисля си, че е време за ъпдейт. МАП има, но те вече не работят с GMI. Сменя се и местонахождението, заплатите не са каквито бяха. Не е това, което беше. Новият адрес ще е Младост. Остана ли нещо друго освен Фронт Деск?

Виждам тука повечето, които пишат пишат за фронтдеск отдела, не се споменава нищо за останалите, не че разликата е много голяма. Аз бях QA (Quality Assurance), искарах си обучение то началното. Колегите ми бяха много добри в работата си. Всичко беше както трябва но момчето което ме учеше (Явор - супер колега) отиде на море и аз стоях без работа цяла седмица и един ден просто не отидох. на скоро срещнах още един колега, който беше нещо като програмист на анкети но тои ми каза че малко след мен си е тръгнал защото са му дажали да прави анкети на всякакви езици...това нормално ли е според вас? съвета ми е - хората са супер началничките - ужасни замислете се преди да отидете там...оставаш си на една професия от началото до края няма преспектива за изкачване в йерархията...или се изкачват само жени, защото шефките са само жени :)