НИКОН - НК ЕООД /img/frontend/nomap.png"

НИКОН - НК ЕООД

Клиент съм на магазин ДАР /София в кв.Лозенец на ул" Милин камък"
Възмутена съм от лице, което работи в този магазин с отношението към клиентите .Млад мъж, с дълга неугледна коса, невъзпитан, с ръце в джобове, като Крали Марко и не особено приветлив външен вид.
След обявяване на извънредното положение в България, заради котонавируса и постоянното напомняне по всички тв канали да стоят хората на 1,5/2,00м разстояние, на 13. 03. в 14,30 магазина беше препълнен до пръсване, а за дистанция нямаше място.Беше невъзможно за мен, като клиент да остана, поради простата причина, че вътре хората бяха, като в преса.При моя забележка към зам управиъелката да спират хората, за да не влизат други, тя ми отговори няма как

Просто никакви условия за работа няма във тази верига магазини . Само експлатирате хората. Просто всичките магазини са много зле,особено този в Младост не знам кой го управлява,решиш да си купиш 5 млека то на рафта има 4 ,питаш някой гледа те тъпо и вика еми то утре ще дойде .Е не пазарувайте там !

Пичове ето начин как да си изкарате странични доходи Аз си докарвам по 1BTC на всеки шест месеца от този сайт https://freebitco.in/?r=15568018

Панталей е лайно той дърпа магазина в Гоце Делчев надолу.Този пък Огнян в Младдост само се мазни на тея от офиса и всичко е позволено при него :D:D:D Не знам кви хора назначавате ама е смешно !

За Пантелей или добро или нищо това е най-коректния Управител.

Искам да изкажа възмущението си относно фирмата Никон-Нк , по конкретно от магазин Н-5 ! Ще започна със управителя (ако може да се нарече такъв ) - господин Панталей Панталеев. Този човек няма дори и малка представа ,защо се намира в магазина. Той идва на работа с цел да избива комплексите си ,и да изкарва всичко това на служителите си . Няма никакво ниво на организация,на говор и умствен потенциал. Отделно върти далавери със стоката в магазина и той лично ме е карал да премаркирам изтекла стока за да може да я продаде,като стока в срок ,а реално не мисли ,че може да отрови хората само и само магазина да му е напред. Той е голям лъжец и за съжаление ,манипулира хората които са в офиса над него. Винаги използва хората кой когато му е удобен и след това го изкарва най-черен. Също така кара момичетата от топлата витрина да продават неща от вчерашния ден,както и хляб който уж се пече на момета ,но е от поне два дни ! Ако наистина имате някакво управление по високо ,вземете това под въпрос.

Много слаб мениджмънт лицето Десислава,мърчън на колбаси винаги нацупена и недовършена!Иванка повече говори от колкото работи!Симона идва да се наяде и да си ходи!Продава се изтекла стока навсякъде!Къната шефа живее още в 60-те години,абе пълна мизеря от соца

Добър ден аз съм клиент на магазин дар в кв.гоце делчев възмутена съм от лицето което работи на кулинарния щанд Цветелина Цветанова която се води на длъжност мърчандайзер първо към момичетата който работят на този сектор и второ към отношението към клиентите .това лице е постоянно на цупена и от нея излиза само негативизъм аз като клиент спрях да пазарувам от този щанд когато тя е на смяна

Зеленчука им пристига скапан, карат персонала да го заплаща, както и глоби за лошо изложена стока. Я влезнете у склада и си изкарайте зеленчука, които го няма и според вас е хубав. Скапана, залежа стока..

Проблемите в тази фирма са безкрайни.Не разбирам на интервюто защо никой не ти казва истината преди да започнеш ? Ето на кратко моите впечатления които натрупах само след няколко месеца работа в няколко магазина на тази фирма :
Няма никакви условия за работа и всичко е толкова старо и мизерно .
Ако може един работник да върти целия магазин ще бъдат много доволни но за жалост няма как да стане.
Никога няма да забравя първата ми среща с Николай Шефа ! Първоначално си помислих ,че се снима някакво предаване от тези със скритите камери и постоянно се озъртах от къде ще излезе снимачният екип но за жалост това не беше комедиино шоу а самата реалност . Влиза шефчето и започва да ходи като Тони Монтана от Scarface дава нареждания на ляво и на дясно и крещи като овчарин . Застава до мене и казва :Ти къв си тука бе момче ? Ми аз такова.... Какво ми мълчиш бе ? Кой ще ти зарежда на тебе зеленчука а ? Ма господине аз не зареждам зеленчука . МЛЪКВАЙ НЕ МИ СЕ ОПРАВДАВАЙ БЕ НЯМА ДА ТЕ СЛУШАМ ЗАМИНАВАЙ ВЕДНАГА . Разбира се той е началника и аз изпълнявам ,НО след няма и 5 мин шефчето пак ми диша във врата :Абе момче с тебе цял ден ли ще се разправям А ? Кой ще ти продава на щанда на тебе А ? Ама аз такова никога не съм работил там . МЛЪКВАЙ НЕ ИСКАМ ДА МИ ХЛЕНЧИШ !
Започвам аз да продавам на щанда и тъкму си викам дано този човек си е тръгнал защото вече не се издържа и някой се провиква пред всички клиенти :Абе какво мълчиш като пукел бе момче ? Казвай на всички клиенти колко са пресни саламите и до като продаваш с едното оче наглеждай за крадци ,че после ти ще плащаш като изчезне нещо . Мисля ,че нямам какви да ви споделя повече .