НИКОН - НК ЕООД /img/frontend/nomap.png"

НИКОН - НК ЕООД

Търсите нови възможности за финансова независимост, стабилност и просперитет? Попаднахте на точното място! Само тук и сега ще узнаете как да спечелите страхотни допълнителни доходи с работа от вкъщи или което и да е място по света и у нас! Работете колкото си пожелаете и когато си искате! Необходимо Ви е малко свободно време, лаптоп, компютър, таблет или смартфон, връзка с интернет и започвате. Печелете лесно и си харчете парите със здраве! Как ще се случи това, вижте тук :

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Надомна работа, допълнителни доходи, работа от вкъщи, работа по интернет, онлайн бизнес

Не струват... Относно служителите , чудя се как след като някой се държи така лошо с вас не сте го пратили към интензивното... Късметлии са тия 'управители' (поне засега)

Така ряботих в магазина върших си работа всеки управител обиждане малтретиране и обидите от управителя Пантелей Панталеев че съм бил дух в магазина е под всякаква критика укриване на стока с изтекъл срок една заплата ама друга съвсем управителят е идиот с грубо отношение не знам как да се държи отнася не ме ебе дори да ме знаеш кой съм еби си майката такъв магазин управител и шеф сте за 0 точки укриване на данъци ще разберете кой съм работих вие все недоволни да го дихате нали съм дух така че bb the way everything ;)

Това което пиша е видяно от всеки в магазина в ж к Банишора и ако някои не ми вярва просто да изгледа записите много внимателно там се вижда отлично как управителката любмика сваля цената на месо от което минута по късно си купува за вкъщи голямо количество после цената на същото месо се връща чувам как служители коментират че това е очевадна измама също излага хранителни продукти с изтекъл срок на годност от 3-4 седмици дано да не почине някои клиент а заместничката и николина също излага такава стока със изтекъл срок на годност като умишлено стоката се преопакова или разопакова в зависимост от самата хранителна стока това съм го виждал многократно и е практика там въпросът ми е заслужава ли ръководството да бъде лъгано и манипулирано и клиентите да бъдат тровени ?

Трябва всеки кандидат за работа в дар да е наясно че ако отиде да работи в дар всекидневно ще се занимава със долни прости и злобни управителки и със също толкова долни прости и злобни заместник управителки всички те мразят служителите на дар защото са много глупави много е вероятно затова да е толкова голям бракът на стоката тъй като те са некомпетентни да дадат ефективни предложения на за намаляването му на Тихомир Димитров който иначе е интелигентен и добронамерен човек но е заобиколен от некадърни управителки и техните още по неспособните им заместнички дано фирмата да не фалира но ако това се случи по стара традиция ще обвинят обикновените служители на фирмата затова помислете добре ако искате да кандидатствате за работа там не си заслужава повярвайте ми или ще съжалявате

НА ИНТЕРВЮТО ЩЕ ВИ ОБЕЩАЯТ ПО ВИСОКИ ЗАПЛАТА И ОСИГУРОВКИ А ВЪВ ДОГОВОРЪТ ВИ ЩЕ НАПИШАТ ТОВА КОЕТО РЕАЛНО ЩЕ ПОЛУЧИТЕ А ТО ЩЕ Е МНОГО ПО МАЛКО ЗАЩОТО ТИХОМИР ДИМИТРОВ Е ЛЪЖЕЦ ТОВА Е ФИРМЕНА ПОЛИТИКА ДА ВИ ЛЪЖАТ НА ИНТЕРВЮТО АЗ ЗАТОВА НАПУСНАХ МНОГО ЛЪЖЕ ТОЗИ ПАЗЕТЕ СЕ ОТ НЕГО

...

Клиент съм на магазин ДАР /София в кв.Лозенец на ул" Милин камък"
Възмутена съм от лице, което работи в този магазин с отношението към клиентите .Млад мъж, с дълга неугледна коса, невъзпитан, с ръце в джобове, като Крали Марко и не особено приветлив външен вид.
След обявяване на извънредното положение в България, заради котонавируса и постоянното напомняне по всички тв канали да стоят хората на 1,5/2,00м разстояние, на 13. 03. в 14,30 магазина беше препълнен до пръсване, а за дистанция нямаше място.Беше невъзможно за мен, като клиент да остана, поради простата причина, че вътре хората бяха, като в преса.При моя забележка към зам управиъелката да спират хората, за да не влизат други, тя ми отговори няма как

Просто никакви условия за работа няма във тази верига магазини . Само експлатирате хората. Просто всичките магазини са много зле,особено този в Младост не знам кой го управлява,решиш да си купиш 5 млека то на рафта има 4 ,питаш някой гледа те тъпо и вика еми то утре ще дойде .Е не пазарувайте там !

Пичове ето начин как да си изкарате странични доходи Аз си докарвам по 1BTC на всеки шест месеца от този сайт https://freebitco.in/?r=15568018