ДСК ГАРАНЦИЯ АД /img/frontend/nomap.png"

ДСК ГАРАНЦИЯ АД

ami na men mi haresva za6toto moga osven da rabotia i da u4a ednovremenno i nikoi da ne mi kazva koga i po kolko da idvam na rabota za6toto tova si zavisi samo ot men... A zaplatata e takava kakvato si izkara6

Iskam da vi kaja ,4e tova e kompaniata ,koiato mi dade 6ans da porasna ot finansov konsultant do gl. rakovoditel ekipi fin.konsultanti i to samo za 1god.Sega ,kogato triabva da podbiram fin. konsultanti,koito 6te rabotiat pri nas mi e ujasno trudno,za6toto vijdam hora ,na koito izob6to ne im se raboti a iskat da vzimat pari,e ne stava taka nikade...ZApla6taneto e tolkova,kolkoto si iskara6,uvajenieto e takova ,kakvoto si zasluji6,privilegiite sa dosta,raboti6 tolkova, kolkoto e neobhodimo po plan za denia{ako si svar6i6 rabotata v 10 sutrinta si tragva6 togava,ako ne si ia svar6i6 za celia raboten den na drugia 6te raboti6 malko pove4e,ako estestveno iska6 da polu4i6 niakakvi pari nakraia},potenciala go ima i az sam dokazatelstvo za tova,za mestopolojenieto niamam mnenie, za6toto na6ata rabota e podvijna i poniakoga e udobno,poniakoga ne e,za kolegite zavisi ot teb samia kakva li4nost si poprincip{a tova e vav vseki edin kolektiv nezavisimo ot kompaniata}i rabtnata sreda e blagopriatna.Ob6to vzeto za 40vek ,koito iska da raboti i da se razviva i sa6tevremenno da polu4ava za rabotata si atraktivno zapla6tane,kompaniata na nikogo ne e otkazala tova pravo ,stiga da otgovaria na usloviata i da si var6i savestno rabotata.Po otno6enie na "psihologi4eskite testove" nie tarsim hora ,koito umeiat da rabotiat tazi rabota i im zadavame razli4ni vaprosi ,za6toto tarsim to4nia 4ovek.No tova go ima na vsiakade i ako pri nas niakoi ne e otgovarial na usloviata ,to v druga kompania moje bi to4no nego sa tarsili,ili "za vseki vlak si ima patnici"

tam ob6to vzeto sedi6 i se 6lqe6 po cql den,zapla6taneto e mnogo nisko,samo ti udurjat ot parite,na vsi4koto otgore ne ti gi davat vsi4kite,firmenta organizaciq e pla4evna, kolegite sa 6to gode dobre,no nakraq rukovoditelite ne si murdat i malkiq prust za teb,murzi gi da gledat,promivat ti mozuka v na4aloto,ysmihvat ti se ehidno i te gledat v rucete.I nakraq kato za kapak izob6to ne ti prekratqvat dogovora,ako ne se zainteresyva6 moje i do starini da se vodi6 tam na rabota bez da znae6 i da si dava6 vseki mesec po 80 lv. bez da znae6 4e gi dulji6 , i nakraq durjavata te pogva......zaradi tqhnata bezymica i murzelivost.Te sa za sudene be hora

Az ne stignah do tam, 4e da postupq na rabota v tova izmisleno drujestvo, no hodih na intervuta i tova mi stiga6e!!!!!!!V edin moment si pomislih, 4e ne6to otka4am! Bqh podlojena na jestoka psihoataka, izkaraha me edva li ne nekadurna. Osven tova, vijdate li, pri4inata da napusna prednata si rabota bila v men, poneje sum se konfrontirala s 6efa, no vupreki, 4e sum bila konfliktna li4nost, te sa sklonni na kompromis i biha me prieli na rabota samo zaradi vruzkite, koito ima suprugat mi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Povqrvaite mi, NE STE IMALI TAKOVA INTERVU!!!!!!!!!!!!!Po-golemi tupanari ne bqh vijdala!Da uto4nq 4e stava duma za Veliko Turnovskiq klon.

Politikata na tazi kompaniq e sbarkana oste ot samoto i sazdavane,celta e bila da se napravqt kolkoto se moje poveche prodajbi, za smetka na niskata sabiraemost na dogovori, polici i dr.
Otnoschenieto na shefovete kam administrativniq personal i finansovite konsultanti ponqkoga granichi s ynijenieto i tehnite choveschki prava ne se zachitat.Ima oste mn neschta , no samo hora bili v tazi kompaniq mogat da razberat moeto mnenie!!!