Болеро ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Болеро ЕООД

След почти 3 изкарани години, като касиер в тази фирма, мога да потвърдя повечето от изказаните мнения. В началото ти се говорят едни такива неща, как едва ли не си попаднал на най-доброто работно място, но само след ден-два работа и започваш да разбираш, че нещата изобщо не са мед и масло. По договор се водиш 8 часа, а повечето пъти се остава и се карат 10-часови смени, като извънредните часове си остават в графата подарени (от вас за тях, разбира се). Трябва да почиваш 2 дена, но ако ти дадат един, значи все пак си имал късмет. Колегите - както има готини, така има и такива, които ти се иска никога да не ги срещнеш повече - въртят яко интриги, само и само да се харесат на управата. При мен бяха повече от 2-рия тип... Заплатата може да стигне до 450 лв, но това е само за лятото. Зимата все има удръжки, било покрай ревизии, или пък изтекли срокове на стока, която пак се плаща от персонала. Отпуск - платен или неплатен, накрая все гориш с половината заплата. За болнични дума и да не става. Ако имате късмета да се разболеете, ви гледат така сякаш сте им скрили хляба. И накрая като се опиташ да напуснеш не ти приемат молбата, или с голямото настояване може и да ти я приемат, но тук е уловката. Имате 3-месечно предизвестие, което трябва да изработите, но вероятно няма ви оставят да изработите, тъй като целта е да ви съдят и да ви вземат 1-2-3 заплати, като може и да не ви платят последните, които сте изработили...
Успех и внимавайте - не се хващайте при тях, колкото и да сте го закъсали! Ще си докарате повече главоболие и проблеми, отколкото сте имали преди това!

Колкото и да сте отчаяни,не почвайте работа в Болеро !!!

Относно колежките,:Панайотка, Мария иДида- лицемерие, интриганти, неуважение, клюки, злословие, тормоз над новите си колежки, неуважение към отговорник щанда-пренебрегване, преувеличаване на нещата, подвеждане на шефовете с лъжи, клюки и интриги. Постоянни заплахи, че ще изстине нечие работно място, и най-лошото е, че го постигат. Така персонал не се задържа. Лазур

Заплащането в тази фирма е адски ниско за тази натовареност. Когато кандидатствате за работа там винаги питайте дали става въпрос за нетно или брутно възнаграждение, защото на интервюто ви казват една цифра без да уточняват и после се оказва, че това е брутното и накрая вземате със 150лв. по-малко.

Бих искала да прочета мнението на някой ,който е работил като готвач във верига магазини Болеро.Какви са условията в кухите им ,коректни ли са в заплащането?Заслужава ли си да започвам работа там ?

Обявата им за работа от 1година по мои наблиюдения се появява през месец-два в шаранджииския сайт за ниско платен персонал Ало.бг.Ето вижте от днес отново: реклама
Обява № 3394797 e VIP
управител и супервайзор, касиери, продавач-консултанти, хладилен техник, готвач Болеро ООД Търговия, Продажби
гр. Бургас, обл. Бургас
Публикувана преди 4 часа, Болеро ООД за Поморие и Бургас Валидна още 10 дни
Дори и млади хора без опит могат да си отговорят сами и защо все нови служители има по касите,и не само.Лек ден на всички :) Внимавайте с избора.

До г-жа Георгиева (настоящ служител) от 2014, дали още е служител незнам!
Г-жо, гледам че сте дали оценка +5 навсякъде!? Интетесно ми е например как заплащане от около 400лв за цял месец къртовски труд Вие определяте като "перфектно"?! Мазохистка ли сте?
Да ви кажа само, например в Германия една касиерка работеща в доста по-добри условия получава над 1500€/м. И не стой постоянно права ма касата, на 2-3 метра от постоянно отварящата се врата насред зима. Да не говорим, че не и отдържат почти нищо!
Всъщност хората на социал, получават около 300€ и отделно им поемат дори наема на жилището...
Интересно ми стана и когато разбрах, че хората които ползват отпуск (полувава се с големи мъки и молби) след това получават и по-малко пари. Имам предвид от тея 400те... И това ли определяте като "супер яко". Ама това всъщност е измама, нали се сещате че става дума за двойно счетоводство...
А хорицата дето са осъдили за неспаване на 3 (ТРИ) месечно предизвестие... Как ви се сртува - много сигурно нали?! Сигурно, ама за кого? Май се досещате...
Търсите вината винаги в себе си? Ок, на правилното място сте! В Болеро, тя винаги е във вас!

Като се отнася така с персонала има Инспекция по труда......
За храни с изтекъл срок има ХЕИ

Хм.Да бях чел тук преди да си правя труд да работя цели 5 дни при тези хорица.Работна заплата 420,подписваш договор на 340 и ако имаш късмет достигаш 300,работно време - първа смяна от 7:00 до 14:00 и втора от 14:00 до 22:00,реалност първа смяна от 6:30 в понеделник от 6:00 до 15:00 и втора смяна от 14:00 до 23:00,обещание 30 минути или час обедна почивка/не разбрах от какво зависи/реалност - НУЛА минути обедна почивка.Неможах да стигна до пълна седмица за да разбера дали ще почивам на всеки седми ден ;) айде със здраве и умната като кандидатствате там...
P.S. Има много свободни работни места във веригата постоянно,да се чуди човек при тези прекрасни условия защо ли персонала им бяга през глава!

От 3-4 години,съм в Бургaс и неколкокрaтно съм кaндидaтсвaлa по обяви зa рaботa в Болеро,едвa товa лято ме покaнихa дa рaботя в един от търговскaтa веригa.Влязох тук прочетох всички мнения и положителни и отрицaтелни, отидох и си подaдох документите и преди 3 месецa зaпочнaх рaботa в един от мaгaзините.Нa всички които искaт дa рaботят в Болеро ЕООД Бургaс,не се колебaйте четейки негaтивните мнения зa рaботодaтеля.Aко имaш желaние дa нaучиш нещо ново,aко си склонен дa приемеш предизвикaтелството дa попaднеш в един изцяло нов колектив, и дa дaвaш всичко от себе си зa дa срещaш усмихнaти и доволни клиенти,дa си убеден че клиентa винaги е прaв....и не нa последно място дa срещнеш одобрение или неодобрението нa рaботодaтеля.Дa попитaш къде ми е грешкaтa и дa порaботиш повечко зa дa не я допускaш отново
Също тaкa и дa не зaбрaвяш че си чaст от един колектив,в който aко всеки от нaс рaботи зaщото е дошъл дa рaботи a не дa гледa чaсовникa когa ще му свърши смянaтa,когa ще дaвaт зaплaти...и дa сa недоволни че сa ги нaкaзaли зa нещо което сa си го зaслужили.
Който не рaботи той не греши,но по вaжно е кaто сгреши,дa потърси винaтa първо в себе си и дa продължи дa рaботи.