Болеро ЕООД

Заплащането в тази фирма е адски ниско за тази натовареност. Когато кандидатствате за работа там винаги питайте дали става въпрос за нетно или брутно възнаграждение, защото на интервюто ви казват една цифра без да уточняват и после се оказва, че това е брутното и накрая вземате със 150лв. по-малко.

Бих искала да прочета мнението на някой ,който е работил като готвач във верига магазини Болеро.Какви са условията в кухите им ,коректни ли са в заплащането?Заслужава ли си да започвам работа там ?

Обявата им за работа от 1година по мои наблиюдения се появява през месец-два в шаранджииския сайт за ниско платен персонал Ало.бг.Ето вижте от днес отново: реклама
Обява № 3394797 e VIP
управител и супервайзор, касиери, продавач-консултанти, хладилен техник, готвач Болеро ООД Търговия, Продажби
гр. Бургас, обл. Бургас
Публикувана преди 4 часа, Болеро ООД за Поморие и Бургас Валидна още 10 дни
Дори и млади хора без опит могат да си отговорят сами и защо все нови служители има по касите,и не само.Лек ден на всички :) Внимавайте с избора.

До г-жа Георгиева (настоящ служител) от 2014, дали още е служител незнам!
Г-жо, гледам че сте дали оценка +5 навсякъде!? Интетесно ми е например как заплащане от около 400лв за цял месец къртовски труд Вие определяте като "перфектно"?! Мазохистка ли сте?
Да ви кажа само, например в Германия една касиерка работеща в доста по-добри условия получава над 1500€/м. И не стой постоянно права ма касата, на 2-3 метра от постоянно отварящата се врата насред зима. Да не говорим, че не и отдържат почти нищо!
Всъщност хората на социал, получават около 300€ и отделно им поемат дори наема на жилището...
Интересно ми стана и когато разбрах, че хората които ползват отпуск (полувава се с големи мъки и молби) след това получават и по-малко пари. Имам предвид от тея 400те... И това ли определяте като "супер яко". Ама това всъщност е измама, нали се сещате че става дума за двойно счетоводство...
А хорицата дето са осъдили за неспаване на 3 (ТРИ) месечно предизвестие... Как ви се сртува - много сигурно нали?! Сигурно, ама за кого? Май се досещате...
Търсите вината винаги в себе си? Ок, на правилното място сте! В Болеро, тя винаги е във вас!

Като се отнася така с персонала има Инспекция по труда......
За храни с изтекъл срок има ХЕИ

Хм.Да бях чел тук преди да си правя труд да работя цели 5 дни при тези хорица.Работна заплата 420,подписваш договор на 340 и ако имаш късмет достигаш 300,работно време - първа смяна от 7:00 до 14:00 и втора от 14:00 до 22:00,реалност първа смяна от 6:30 в понеделник от 6:00 до 15:00 и втора смяна от 14:00 до 23:00,обещание 30 минути или час обедна почивка/не разбрах от какво зависи/реалност - НУЛА минути обедна почивка.Неможах да стигна до пълна седмица за да разбера дали ще почивам на всеки седми ден ;) айде със здраве и умната като кандидатствате там...
P.S. Има много свободни работни места във веригата постоянно,да се чуди човек при тези прекрасни условия защо ли персонала им бяга през глава!

От 3-4 години,съм в Бургaс и неколкокрaтно съм кaндидaтсвaлa по обяви зa рaботa в Болеро,едвa товa лято ме покaнихa дa рaботя в един от търговскaтa веригa.Влязох тук прочетох всички мнения и положителни и отрицaтелни, отидох и си подaдох документите и преди 3 месецa зaпочнaх рaботa в един от мaгaзините.Нa всички които искaт дa рaботят в Болеро ЕООД Бургaс,не се колебaйте четейки негaтивните мнения зa рaботодaтеля.Aко имaш желaние дa нaучиш нещо ново,aко си склонен дa приемеш предизвикaтелството дa попaднеш в един изцяло нов колектив, и дa дaвaш всичко от себе си зa дa срещaш усмихнaти и доволни клиенти,дa си убеден че клиентa винaги е прaв....и не нa последно място дa срещнеш одобрение или неодобрението нa рaботодaтеля.Дa попитaш къде ми е грешкaтa и дa порaботиш повечко зa дa не я допускaш отново
Също тaкa и дa не зaбрaвяш че си чaст от един колектив,в който aко всеки от нaс рaботи зaщото е дошъл дa рaботи a не дa гледa чaсовникa когa ще му свърши смянaтa,когa ще дaвaт зaплaти...и дa сa недоволни че сa ги нaкaзaли зa нещо което сa си го зaслужили.
Който не рaботи той не греши,но по вaжно е кaто сгреши,дa потърси винaтa първо в себе си и дa продължи дa рaботи.

Не започвайте работа в Болеро Бургас,освен ако не сте крайно нуждаещи...поработих три седмици като поддръжка на магазините в Бургас и региона,специялноста умишлено ще си я спестя.Резултат –по магазините недоволен от работата персонал.При мен,работния ми ден започваше с викове и крясъци от така наречения бригадир Емил,и така през целия ден а работата си вървеше на пълни обороти...Емо,спри се!Ще те награби службата в един момент!
В момента който разберат,че ще им вършиш работа започват да те подкокоросват да подписваш договор,и ако си глупав подписваш последния лист от договора и даже се хвалиш и черпиш приятелите,че вече имаш "перфектната работа"! На предния лист от договора който не си виждал ОБАЧЕ пише ТРИМЕСЕЧНО ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ ЗА НАПУСКАНЕ!!!Има осъдени хора от Болеро за това,че са напуснали преждевременно и имат да плащат по три заплати на които са били осигурявани (осигуровка на 340лв)!Направо те карат да се ожениш за фирмата.
Димитър Керемедчиев,така нареченото Митето или Шефа...скръндза до безобразие...не си кара Мерцедеса защото гори мноооооого и бъмчи с Г...във офиса половината лампи не работят,защото тока е скъп.
За заплатата,ако няма брак,то все ще се намери за какво да те глобят...
Всеки да си си направи сметката,дали да започва да работи в Болеро Бургас!
И ПОМНЕТЕ -обещаното не е като даденото!!!
Г-н Керемедчиев,ако четете това моля,платете ми за извършения труд!

От този обект пазарувам, от както е открит.Била съм и доволна и разочарована.
Днес обаче ми писна от една служителка на касата 00001 ГЕНОВЕВА /пазя си касовата бележка/ - дата 07.04.2014г., час - 16ч.16мин.06сек.
фискален бон02358839
Плащам си сметката и при връщане на рестото,което беше 2лв. - книжни,скъсани от двете страни по на гри места.Аз най - учтиво помолих да ми бъде сменена банкнотата, защото в други магазини не вземат такива. Да, касиерката ми смени банкнотата, но после що приказки бяха - от тук нататък ще ме следяла какво давам, ако аз и плащам заплата мога да и правя забележки и т.н.
Много по-млада е от мене, може да ми е дъщеря.Никой не е виновен, ако има някакви други проблеми. Все пак съм клиент и в крайна сметка да се държи учтиво с хората.
                                                Генова

Хахахах колега прав си. Няма какво да добавя. За съжаление всички сегашни работодатели са такива. Имат всякакъв опит но не и управленски!!! Обаче докато има хора да работят за тях .....то и ситуацията няма да се промени. За това и напуснах и аз. Живота е кратък за да го пилеем.
Предното ми писмо беше написано с друга цел))