Болеро ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Болеро ЕООД

Само се замислете при тази безработица в момента коя е единствената фирма със 100 обяви навсякъде за персонал-ама хората не са тъпи всеки който се поразрови малко малко и ще види,че Болеро е ЕДИН ОТ НАЙ-СМАЧКАНИТЕ РАБОТОДАТЕЛИ В БУРГАС-ТРЯБВА ДА СТЕ ЛУДИ ЗА ДА ЗАПОЧНЕТЕ ТАМ

А колко от измамените от прословутото Болеро са подали жалба? Сигурно нула. Баща ми също работеше в този магазин, само че в Царево и тъй като не изтърпя да го мамят напусна и подаде жалба. Но от всички страхливци които работят тям не се намери и един, който да стане свидетел. А после се оплакват, че ги крадат - за последния месец с по 200 лева . Щом толкова много работници в България са пострадали от един и същи работодател, питам аз : Защо всички спят????? Толкова ли не могат да подадат колективна жалба, за да могат да разследват от икономическа полиция???
Ако някой проявява интерес - може да пише.

идете поработете използвайте ги за опит и си намерете истинска работа. успех!

В момента съм безработен като често разглеждам обявите за работа и забелязвам че Болеро постоянно има обяви за почти всички позиции във почти всички сайтове и вестници с обяви за работа,преди няколко години когато пак търсех работа положението беше същото,намирам го за доста странно като се има в предвид че са доста голяма верига,може би негативните мнения са верни,не бих кандидаствал каквото и да става

трябва да сте луди да подпишете договор с болеро,не се подвеждайте по заплатата,която ви казват на интервюто питайте за 4истата заплата която ще вземете след удръжките за осигуровки,глоби и липси+60 лв ваучери които ти ги натрисат и са включени в нетната ви заплата,да не говорим за абсурдния 3 месечен срок на предизвестие за напускане който важи само за работника,но не и за работодателя както и че изпитателния срок е само в тяхна полза

Просто предупреждение преди да започнете работа там питаите всичко което ви интересува на интервюто защото много неща ви ги спестяват и ги разбирате впоследствие

Добре като на всички им е ясно че е нископлатена Каторга..ами напускайте,вие като пари 450 може да намерите и другаде.Ако за 400 на някой му се работи,това.Отавете ги без персонал.Какво им работите на тези душмани.Крадат ви и стотинките в джобовете които сте заработили вие..и пак се хващате на въдицата,нали го има този сайт да ви предопреди за условията във фирмата,дано всеки го види.Няма смисъл да се работи на подарък към шефовете на това място.Те и за човек не смятат трудещия се,теглете им една и чао :) .

МНОГО ВАЖНО!!!!!ПРОЧЕТИ!!!!
МАЙКА МИ РАБОТИ ЕДНА ГОДИНА В СУПЕРМАРКЕТ БОЛЕРО, БУРГАС, СЛЕД КОЕТО Я УВОЛНИХА И НЕ И ПЛАТИХА ЗАПЛАТАТА ЗА МЕСЕЦ И ПОЛОВИНА!!КАТО Я ПИТАХ ЗАЩО НЕ И ПЛАЩАТ,ТЯ КАЗА ЧЕ ВИНАГИ ТАКА ПРАВЯТ:УВОЛНЕНИЕ БЕЗ ПРЕДИЗВЕСТИЕ И НИКАКВА ЗАПЛАТА ЗА МИНАЛИЯ МЕСЕЦ. ЗАИНТЕРЕСУВАХ СЕ И СЛЕД СПРАВКА С ДАНЪЧЕН ИНСПЕКТОР ЕТО КАКВО ОТКРИХ: МАЙКА МИ Е ОТИШЛА В ОФИСА-ПЪРВОТО КОЕТО СА Я НАКАРАЛИ ДА НАПРАВИ Е ДА ПОДПИШЕ ЧЕ Е ВЗЕЛА ЗАПЛАТАТА ЗА ПРЕДНИЯТ МЕСЕЦ. ТЯ Е ПОДПИСАЛА С НАДЕЖДАТА ЧЕ ЩЕ И ДАДАТ ПАРИТЕ. СЛЕД ТОВА СА Я НАКАРАЛИ ДА ПОДПИШЕ ЧЕ НАПУСКА ПО ВЗАИМНО СЪГЛАСИЕ, КАТО ПО ТОЗИ НАЧИН ИЗБЯГВАТ ТРИМЕСЕЧНОТО ПРЕДИЗВЕСТИЕ ПОСОЧЕНО В ДОГОВОРА. СЛЕД КОЕТО СА И КАЗАЛИ: ТИ САМА ПОДПИСА, НИЕ НЕ СМЕ ТЕ КАРАЛИ НА СИЛА. ДОВИЖДАНЕ. ТАЗИ СХЕМА Я ПРАВЯТ СЪС ВСЕКИ РАБОТНИК, КАТО ГИ КАРАТ ДА СЕ ПОДПИСВАТ, ВЪРЗВАТ СИ ГАЩИТЕ ОТКЪМ ДОКУМЕНТИ, А БЕДНИТЕ ХОРА, КОИТО НЕ ЗНАЯТ ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС СИ МИСЛЯТ ЧЕ КАТО СЕ СЪГЛАСЯТ И ПОДПИШАТ ВСИЧКО ЩЕ СИ ПОЛУЧАТ ПАРИТЕ. АКО СТЕ СЛУЖИТЕЛ В СУПЕРМАРКЕТ БОЛЕРО И ВИ ИЗВИКАТ В ЦЕНТРАЛНИЯТ ОФИС - НЕ ПОДПИСВАЙТЕ НИЩО!! МИЛИ ХОРА, ДОГОВОРЪТ ВИ Е ВЪВ ВАША ЗАЩИТА, НЕ СЕ СТРАХУВАЙТЕ И НЕ ПОДПИСВАЙТЕ КАКВОТО ВИ КАЖАТ- ТЕ ВИ ДЪЛЖАТ ПРЕДИЗВЕСТИЕ ПРЕДИ УВОЛНЕНИЕ И НАЙ ВЕЧЕ ИЗРАБОТЕНИТЕ ОТ ВАС ПАРИ. ТАКА ЧЕ НЕ ПОДПИСВАЙТЕ ПРЕДВАРИТЕЛНО, А САМО СЛЕД КАТО СТЕ ГИ ВЗЕЛИ.

ЗА БОЛЕРО БУРГАС

РАБОТЯ В БОЛЕРО ОТ НЯКОЛКО МЕСЕЦА.
ОБЕЩАХА МИ ЗАПЛАТА 420 ЛВ., А ПОЛУЧАВАМ ПРИБЛИЗИТЕЛНО 300 и няколко ЛВ.
ОТ КОИТО ВСЕКИ МЕСЕЦ УДЪРЖАТ ОТ ВСЕКИ ЕДИН РАБОТНИК НАЙ-МАЛКО 60 ЛВ.

В ДЕНЯТ НА ЗАПЛАТА УДЪРЖАТ ВИНАГИ ПО 20 ЛВ. И ПРЕЗ НЯКОЛКО ДЕНА ПО ОЩЕ 2-3 ПЪТИ ПО 20 ЛВ. - УЖ ЗА ЛИПСИ И Т.Н.

ВСЕКИ МЕСЕЦ В ДЕНЯТ НА ЗАПЛАТАТА ВСЕКИ ЕДИН ЗАДЪЛЖИТЕЛНО! СИ ИЗБИРА ОТ БРАКУВАНИТЕ СТОКИ, ПЛАЩА СИ ГИ НА КАСАТА, А СЛЕД ТОВА С КАСОВАТА БЕЛЕЖКА ОТИВА ПРИ УПРАВИТЕЛ(Я/КАТА) И Я ПОКАЗВА ЗАЕДНО С БРАКУВАНИТЕ СТОКИ КОИТО СИ Е ИЗБРАЛ - ЧЕ СА ПЛАТЕНИ.
КАЗВАТ НИ ЧЕ ИМА ЛИПСИ ЗА КОИТО ТРЯБВА ВСЕКИ ЕДИН ДА ДАДЕ ПО 20 ЛВ. И ТОГАВА ДАВАТ ОСТАТЪКА ОТ "ЗАПЛАТАТА".
В БОЛЕРО ВСЯКА ЕДНА РАЗВАЛЕНА СТОКА - ПЛОДОВЕ И ЗЕЛЕНЧУЦИ - НИКОГА! НЕ СЕ ИЗХВЪРЛЯ. СЪБИРА СЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНО! И СЕ ОБРАБОТВА - СГОТВЯ СЕ И ОТИВА ЗА ПРОДАЖБА НА ТОПЛАТА ВИТРИНА.

СТОКИТЕ С МИНАЛ СРОК НИКОГА НЕ СЕ ВРЪЩАТ И ВИНАГИ ИМ СЕ ПОДМЕНЯТ ЕТИКЕТИТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНО! И ОТНОВО СЕ ИЗКАРВАТ ЗА ПРОДАЖБА.

С КАСИЕРКИТЕ Е СЪЩАТА РАБОТА. ОТИВАТ ДА СИ ОТЧИТАТ ОБОРОТА СЛЕД ПРИКЛЮЧВАНЕ НА СМЯНАТА. НИКОГА! НЕ ИМ СЕ КАЗВА КОЛКО ОБОРОТ ИМАТ, КОЕТО Е АБСУРДНО ДА НЕ ЗНАЕШ КОЛКО ТИ Е ОБОРОТА ОТ КАСАТА. ПРОСТО ТИ КАЗВАТ ЛИПСВАТ ТИ ... ЛВ. ОТ КАСАТА. ЗАПИСВАТ ТИ ТАЗИ ИЗМИСЛЕНА ЛИПСА ОТ КАСАТА И В ДЕНЯТ НА ЗАПЛАТА АВТОМАТИЧНО ТИ Я УДЪРЖАТ УПРАВИТЕЛИТЕ В МАГАЗИНА - ДИРЕКТНО В ТЯХНОТО ДЖОБЧЕ КАКТО ОБИКНОВЕНО - НАРИЧАТ ГО БОНУС, А ЗАПЛАТИТЕ ИМ СА МНОГО ГОЛЕМИ ДО КОЛКОТО ЗНАМ.

ТОВА Е ИСТИНАТА ЗА БОЛЕРО
КОЙТО НЕ ВЯРВА НЕКА ЗАПОЧНЕ РАБОТА В БОЛЕРО

Искам да похваля момичета та от щанда. На магазин Аква. За вежливо то обслужване на клиенти.