Болеро ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Болеро ЕООД

Пострадалите от тази „фирма„ е необходимо да се обръщат към инспекцията по труда, както също така и медиите - разкривайки същността и механизмите на тази структура. Като по този начин осведомяват обществеността.
Това е резултат от „мутризацията„, която след 1989 г. се просмука във всичко и най-вече разчита на това, че може да бъде над законите и прави каквото пожелае. Както и на липсата на конкуренция, която би елиминирала подобен тип фирми от пазара на труда, Тъй като по същество конкуренцията води до повишаване нивата на условия на работа, заплащане и привличане на стойностни служители. Но гр. Бургас, който затъва демографски и социално-икономически върви към своя упадък.

Не е лоша фирмата, някога работех там после смених работата но условията си бяха пак същите, няма голяма разлика тук - там или където и да е в БГ. Като цяло в България е така трябва да бачкаш 40 години, да плащаш осигуровки, и накрая ако доживееш до 65г. ти дават пенсия колкото да имаш за храна и лекарства.
Ето защо още преди 7 години реших да направя нещо с оглед на моето бъдеще, като започнах всеки месец да отделям малък процент от скромната се заплата и депозирам в Bitcoin тъй като откакто е създаден е нараснал за последните 10г със 1000х . Идеята ми беше да гледам на него като инвестиция в дългосрочен хоризонт и някой ден като стана на 50г. ще съм спестил достатъчно средства в Bitcoin за да не е нужно да чакам мизерната си пенсия.
Приятели не искам да изглежда самохвално . В момента съм на 31г и май няма да трябва да чакам 50г. за да се пенсионирам, тъй – като дори и в най-розовите си мечти не съм подозирал че Bitcoin ще струва толкова 7 години по-късно.
Bitcoin е най-доброто решение за съхранение на стойност Вие също може да направите така в зависимост от това какъв процент от месечния си доход можете да заделяте. Ето линк как може да си купите от най-голямата борса за крипто валути в света:

това е една от най-пропадналите фирми в бургас или по-скоро трябва да кажа пропаднала като работодател,обявите им текат в джобс и ало 12 месеца в годината,лично на мен са ми звъняли по моя обява в която търся работа 2 пъти за 3 месеца като и 2та пъти грубо ги отрязах,но няма да се учудя ако ми звъннат 3ти път

Само се замислете при тази безработица в момента коя е единствената фирма със 100 обяви навсякъде за персонал-ама хората не са тъпи всеки който се поразрови малко малко и ще види,че Болеро е ЕДИН ОТ НАЙ-СМАЧКАНИТЕ РАБОТОДАТЕЛИ В БУРГАС-ТРЯБВА ДА СТЕ ЛУДИ ЗА ДА ЗАПОЧНЕТЕ ТАМ

А колко от измамените от прословутото Болеро са подали жалба? Сигурно нула. Баща ми също работеше в този магазин, само че в Царево и тъй като не изтърпя да го мамят напусна и подаде жалба. Но от всички страхливци които работят тям не се намери и един, който да стане свидетел. А после се оплакват, че ги крадат - за последния месец с по 200 лева . Щом толкова много работници в България са пострадали от един и същи работодател, питам аз : Защо всички спят????? Толкова ли не могат да подадат колективна жалба, за да могат да разследват от икономическа полиция???
Ако някой проявява интерес - може да пише.

идете поработете използвайте ги за опит и си намерете истинска работа. успех!

В момента съм безработен като често разглеждам обявите за работа и забелязвам че Болеро постоянно има обяви за почти всички позиции във почти всички сайтове и вестници с обяви за работа,преди няколко години когато пак търсех работа положението беше същото,намирам го за доста странно като се има в предвид че са доста голяма верига,може би негативните мнения са верни,не бих кандидаствал каквото и да става

трябва да сте луди да подпишете договор с болеро,не се подвеждайте по заплатата,която ви казват на интервюто питайте за 4истата заплата която ще вземете след удръжките за осигуровки,глоби и липси+60 лв ваучери които ти ги натрисат и са включени в нетната ви заплата,да не говорим за абсурдния 3 месечен срок на предизвестие за напускане който важи само за работника,но не и за работодателя както и че изпитателния срок е само в тяхна полза

Просто предупреждение преди да започнете работа там питаите всичко което ви интересува на интервюто защото много неща ви ги спестяват и ги разбирате впоследствие

Добре като на всички им е ясно че е нископлатена Каторга..ами напускайте,вие като пари 450 може да намерите и другаде.Ако за 400 на някой му се работи,това.Отавете ги без персонал.Какво им работите на тези душмани.Крадат ви и стотинките в джобовете които сте заработили вие..и пак се хващате на въдицата,нали го има този сайт да ви предопреди за условията във фирмата,дано всеки го види.Няма смисъл да се работи на подарък към шефовете на това място.Те и за човек не смятат трудещия се,теглете им една и чао :) .