СПЕКТЪР АД /img/frontend/nomap.png"

СПЕКТЪР АД

Всичко ще е наред...ако си в шуробаджанашкият кръг с шефовете.Едните работят здраво, а избраните щастливци се разхождат безцелно по цял ден без проблеми, и така ... с години.Всичко се знае и .... приближените си продължават да трупат стаж и друго заплащане, а другите балъци - работят за колкото може по-малко.За движещия Всичко в печатницата гл.технолог... ако му се съберат дните с яка употреба на алкохол и неадекватно държание ще е пенсионер много,много от отдавна.Питате се сигурно - не се ли знае от собствениците-Знае се... и какво от това.ШУРОБАДЖАНАК-явно незаменим.И още нещо за него, не всеки има дар-слово но, да не можеш едно изречение ясно-разбираемо да кажеш...сигурно си има някаква причина...Нарежда нещо - после се отмята от думите си.Разбира се има и нормални хора работещи но,не им завиждам изобщо,затова се махам от там с Радост.Разбира се че има текучество, който може да си позволи да влезе в Избраният кръг-печели...който не може и е с достойнство-напуска.Желая успех на Всички.

В печатница ,,СПЕКТЪР,,е пълно с жени без амбиции и мечти,Т.Е ДОСТА ОГРАНИЧЕНИ.Но с голямо самочувствие и без реална представа за това колко смешни изглеждат отсрани.С комплекси, които на моменти избиват в истерични крясъци и обиди една към друга.

,,Факт е обаче, че някои шефове използват кризата като предтекст, за да уволнят свои служители, на които отдавна са "вдигнали мерника".,,

там се работи на принципа-
едни да грешат,а други да го отнесат.разбирай глоби .
ужасна печатница.държат се с ,,хората,, като с някакави долни същества.имам впредвид книговезките.ама и те са си виновни.мълчат като пукели,не смеят да се обадят.затова нека ги мачкат. а относно високата квалификация мога да споря.няма такава според мен на ниво довършителни процеси.изключвам администрацията .иначе не биха ставали грешки по няколко пъти на месец.пълен абсурд.

,,Предлагаме отлични условия за работа, които се изразяват в добро заплащане, добра социална политика, изключително коректни работодатели. Екипът ни се състои от млади, амбициозни и висококвалифицирани специалисти. Социалноотговорната политика на компанията се състои в отпускането на средства за дрехи, лекарски прегледи, спазване на полагаемите отпуски и т.н.,,

АБСОЛЮТНИ ЛЪЖИ. БЯХ В ТОЗИ АД. КАЗВАТ ЕДНИ ПАРИ,А ПОЛУЧАВАШ ДРУГО.

Добрият експерт по човешки ресурси допринася много за развитието на компанията. Самозваните специалисти обаче могат да нанесат големи вреди на организацията.

Липсата на развитие на работното място води до демотивация .ЦИТАТ.

Нищо не става от тази фирма не се работи а пари се взимат голями.Става вапрос за печетарите, е зависи за кои пе4атари става въпрос.

Заплащането зависи, дали ще си паснете на простотия с представителите на ръководството. Ако отговорът е положителен, ви очаква безоблачно ежедневие, изпълнено с правене на нищо и получаване на доста по-висока заплата от колегите, които все пак се размърдват да свършат 2-3 неща за деня. Не че и те са се преработили.
Относително сигурно е и запазването на работното място. На никого не му дреме, че още един взема заплата, за да се шляе с ръце в джобовете. Свободно време - цял ден. И ти плащат. Потенциал за развитие - никакъв. Дните минават скучно и еднообразно. Постепенно мозъкът и сетивата като цяло закърняват. Видимо оживление в персонала настъпва малко преди и непосредствено по време на обяд. После - летаргия. Доде стане време да си ходим. Местоположение - за някои добре, за някои на майната си. Зависи в коя част на столицата си. Работната среда и колегите - според зависи. Като навсякъде. Има всякакви.

Дайте инфо за печатарите в тази фирма???
условия, заплащане, работно време..