ЗАД "Армеец" /img/frontend/nomap.png"

ЗАД "Армеец"

Не знам за фирмата но Аз лично си докарам до 200$ на седмица от този сайт:

Компанията е добра! Тези, който напускат е заради неразбирателство с "колегите"! Иначе шефовете са много разбрани, ама за жалост персонала не става!!!

Някой по-надолу питаше за деловодството.
Ами за там непрекъснато има обяви, защото там е назначена една малоумница с връзки, заради която напуснаха всичките и колежки. Казва се Наталия. То не е редно да се подиграваме на такива хора (с дефицити в мозъка), ама това е много сериозна фирма и не е редно да се допуска подобно нещо!Защото тя е и много агресивна! Ако не беше така щеше да буди съжаление и тогава щеше да е разбираемо защо е наета.

Приятели вместо да четете мнения за конкретна фирма дали е коректна или не. Ето начин как може да си докарате малко странични доходи от този сайт:
Плащат в биткойн, ползвам го вече повече от 5 години и си докарвам до 0.02 BTC на месец, което в паричен еквивалент е около - 750 $. тъй като успях да си развия акаунта почти на макс.

Ниски заплати
Голямо текучество
Лошо отношение към служителите
Липса на ангажираност
Некомпетентност
Тотален хаос
Зли "колеги"
Неадекватен мениджмънт

Виждам, че никой не е писал от 2015 г, което е странно...
Бихте ли написали как е в "ЗК Армеец", какви са заплатите, какви са колегите и шефовете.
Интересувам се за София, "Джеймс Баучер".
Защото виждам, че непрекъснато има нови обяви за работа там. Явно има голямо текучество.
Благодаря!

Като цяло компанията е добра. Проблема идва от там, че новите шефове си правят експерименти с работниците. И не са на ясно как се стимулира един човек за да работи с желание. Иначе плащат навреме, е заплатите са замръзнали от няколко години. Работиш като луд, цари пълен хаус. Има разни привилегировани служителки който си клатят краката само и злословят. А тези който се стараят им писва и си тръгват. А обучение в движение както казват. И ако питаш някой се прави че не чува.

Прекрасна компания с много гъвкав мениджмънт. Щастлив съм, че прекият ми ръководител знаеше как да постави нещата така, че хем да ни скъсва от работа, хем да го правим доброволно. Харесва ми кристалността на отношенията - направи това и ще получиш това, по този начин се елиминира неприятното усещане, че никой не забелязва какво правиш.
Единственото не добро, което се сещам е, че при конфликтни ситуации ръководещо е становището на клиентите, един вид компанията ще предпочете недоволен служител пред недоволен клиент.

Като бивш служител в тази компания, мога да кажа, че са много коректни и точни. Аз лично съм много доволна от работата си там и от отношението към  мен. Добих много отпит, който изцяло използвам все още и на сегашната си длъжност.