ЗАД "Армеец" /img/frontend/nomap.png"

ЗАД "Армеец"

Като цяло компанията е добра. Проблема идва от там, че новите шефове си правят експерименти с работниците. И не са на ясно как се стимулира един човек за да работи с желание. Иначе плащат навреме, е заплатите са замръзнали от няколко години. Работиш като луд, цари пълен хаус. Има разни привилегировани служителки който си клатят краката само и злословят. А тези който се стараят им писва и си тръгват. А обучение в движение както казват. И ако питаш някой се прави че не чува.

Прекрасна компания с много гъвкав мениджмънт. Щастлив съм, че прекият ми ръководител знаеше как да постави нещата така, че хем да ни скъсва от работа, хем да го правим доброволно. Харесва ми кристалността на отношенията - направи това и ще получиш това, по този начин се елиминира неприятното усещане, че никой не забелязва какво правиш.
Единственото не добро, което се сещам е, че при конфликтни ситуации ръководещо е становището на клиентите, един вид компанията ще предпочете недоволен служител пред недоволен клиент.

Като бивш служител в тази компания, мога да кажа, че са много коректни и точни. Аз лично съм много доволна от работата си там и от отношението към  мен. Добих много отпит, който изцяло използвам все още и на сегашната си длъжност.