Р.О.к. Сити Инженеринг /img/frontend/nomap.png"

Р.О.к. Сити Инженеринг

В тази фирма за да оцелееш трябва да си уникален лицемер. Одвреме на време срещаш разбиране от преките ръководители но това не трябва да те успокоява , защото винаги биха те пожертвали само и само да си запазят постовете. Относно заплащането: винаги е с закъснение поне 3,4месеца , офицялно в тази фирма не се рабити извънредно но когато откажеш ти се търси цаката и не ти се изплаща нито лев за положеният извънреден труд . Иначе собственика на фирмата г-н Димитров е цар на обещанията . Когато надигнеш глас за заплата , одговорът е няма пари криза е , а иначе се изисква да работиш колкото се може повече. Работодател който не цени човешкият си ресурс е обречен на фалит. А в случеят работодателя няма нито морал нито съвест. Само че тои не трябва да забравя че ГОСПОД БАВИ НО НЕ ЗАБРАВЯ . Девизът на ф-та е ПАРИ НЕМА ДЕЙСТВАЙ ТЕ . Не препоръчвам на никой ф-ма Рок Сити Инженериг ООД

тази фирма ще просъществува най много до нова година. За безхаберието на управителя г-н Димитров към служителите на фирмата се носят легенди.Заплати НЯМА от няколко месеца, да не говорим за черната каса и неиздължените пари от командировки. Димитров води фирмата към умишлен фалит, но той си има още няколко: ЮРАПЕЛ,СУПЕРПРИНТ,СТРОЙТЕК...всички печално известни от предаванията на "Господари на ефира" той се чувства неуязвим дори за Главна Инспекция по Труда. Мазната усмивка на г-н Димитров ще се скрие заедно с фирмите му