Белина Еко ООД /img/frontend/nomap.png"

Белина Еко ООД

От този сезон започнах да работя там, вече 2-3 месеца. Много е коректна фирмата, изплаща ми колкото си пишеше в обявата. Работната среда е много приятна, всички си помагаме, никакви проблеми нямам!

работих това лято като сезонен служител и съм много доволна от отношението на колегите от заплатата и самата работа. Ще се радвам другото лято отново да работя там.

Страхотна фирма! Една от най-добрите, в които съм работил. Отношението е супер, заплатата е доста добра като за Бургас. Никога не са ми забавили парите. Лошото е, че е само сезонна работа, но някой колеги ги оставиха за зимата, а Аз се интерисувам само от сезонна работа.

най-шибанярската фирма пълна експлоатация на персонала няма събота и неделя няма празници няма отпуски тук хората са РОБИ РОБИ и нищо повече лятото работиш по шест нощни една след друга и почиваш един ден. БЯГАЙТЕ!

ако търсите
-минимални усигоровки
-ниско заплащане
-лошо отношение
-допълнителни часоев
да ви обиждат
ТОВА Е ВАШАТА РАБОТА !!!

Здравейте. Може ли да каже някой  нещо повече за тази фирма? Имат обява във вестника за перачи и гладачи, заплащането изглежда добро. Повече информация няма да е излишна. Благодаря