Национални архиви /img/frontend/nomap.png"

Национални архиви

Калине, благодаря за това, което си написъл. Аз съм настоящ служител във фирмата и съм чувала много неща за персонала преди мен.За теб също съм чувала,че си бил много точен и са разчитали на теб. Наистина шефа е много коректен и относно заплатите -добри са, за разлика от мизерните заплати в София. Ние сме доволни и няма от какво да се оплакваме. Той ни дава възможност за развитие, праща ни на различни курсове и ръстем определено. Още веднъж благодаря ти от името на целия екип!

Бивш служител съм на фирмата, като съм работил в нея от самото й създаване, до началото на 2008г.
Моят трудов договор е с Но.1 към фирмата и мога да кажа, че се спазва стриктно трудовото законодателство и трудовите договори се подписват още преди постъпването на работа. Това е било без никакво изключение до момента на напускането ми, поради което считам, че това решение, към което Mariq е дала препратка, е някакво недоразумение. Просто си нямам идея как се е получило, т.к. работодателят е изключително коректен и стриктен в това отношение.
Причините ми за напускане няма да коментирам, т.к. те са повече лични.
Като цяло считам, че работата във фирмата предоставя голям потенциал за научаване на нови неща - както като знания за различни отрасли на икономиката, така и за усвояване на редица ценни бизнес умения. И това изцяло си зависи от човека.
За съжаление обаче заплатите не са особено високи. Или поне не бяха когато аз работех там, сега не знам как е.

Благодаря, Люси, за пожеланието!
Напълно съм съгласна с теб, аз също заставам зад всяка написана от мен дума! Вече повече от месец работя във фирмата и до момента не съм чула нито една клюка по адрес на колега или ръководство.
Имам известен опит в други фирми, където още с постъпването ми услужливо са ме съветвали да се "пазя" от този или от онзи, защото...
Слава богу, тук не ми се налага да се "пазя" от никого и наистина се чувствам чудесно!

Здравейте и от мен. Аз работих в тази фирма и напуснах,защото ми се наложи да замина. "Гергана" и "ДИДИ" са прави, наистина екипа в НАК е мечта за всяка фирма.Наистина няма проблеми с договрите,транспорта и оношението между работещите е перфектно. Гарантирам за това! Успех на новата колежка "Гергана"!

Започнах работа във фирма "Национални архиви" на 29.09.2010 г. Трудовия договор го подписах 5 минути преди началото на работния ден.
Много ми допада атмосферата, която цари в офиса - няма клюки, интриги и напрежение, работи се с лекота. Ръководителите и колегите са изключителни професионалисти - всичко е организирано по най-правилния начин. Работата ми е приятна и интересна.
Офиса е чист, топъл и уютен - пълен е с цветя и палми, които допринасят за приятната работна обстановка.
Що се отнася до пътуването до Равно поле - има служебен бус, който хващаме където ни е удобно. Минава по бул. Сливница, покрай Ректората и по Цариградско шосе. За 40 мин. стигам от ул. Опълченска до Равно поле, въпреки задръстванията по Сливница и Цариградско - всеки, който пътува сутрин и вечер по този маршрут знае за какво става въпрос.
Заплатите ги получаваме навреме - дори няколко дена преди обявената дата. Има и бонуси, обвързани с постигнатите резултати.
Т.е. всичко е точно така, както ми беше казано на интервюто!

Не казвам,че лъжат , а че преувеличават.Случая изобщо не е такъв.Да, по време на проверката тя е била в офиса, където е чакала да подпише договора, само че завистлива и по точно отмъстителна колежка е подала сигнал, че момичето работи. Жалко, че има такива хора, но да, трудно е да спориш и да обеждава тези институции. Интересно ми е уважаема"Мария" какъв проблем имаш ти, че чак толкова си се задълбочила???По-добре не ми отговаряй. сякаш имаш нещо общо с това....

Как съда в Елин Пелин ще лъже? Нали има решение?
Предполагам, че като се обадя във фирмата, ще ме засипят със суперлативи за нея. Предпочитам да вярвам на органите на държавната власт!!!

Хора, не се заблуждавайте от разни интриганти, клюки и подобни. Определено всеки служител си има трудов договор и се плащат осигуровки на пълната заплата. Що се отнася до пътя до Равно поле- има служебен бус, който има няколко спирки в София и взима служителите. И моя съвет е не клюкарствайте по между си, а просто се свържете с ръководството на НАК и задайте въпросите си както и където трябва. Ако искате работа влезте смело в НАК!

ето нещо, което открих като инфо. явно фирмата не прави трудови договори.

Мислех и аз да кандидатствам за тази позиция, но като прочетох къде се намира и се отказах. Много е далече, то поне 2.5 часа на ден ще отиват в път, пък ако не дай боже (всичко се случва) изпуснеш служебния транспорт - няма добиране! Четох, че имало някакви рейсове, но били през няколко часа.
За тая заплата, според мен, просто не си струва!