Национални архиви /img/frontend/nomap.png"

Национални архиви

Може ли някой да даде повече информация за фирмата в момента? Заплата, колектив и условия на работа?

Здравейте, кандидат за работа съм. Имам насрочено интервю. Коментарите са стари. Интересува ме стартовата заплата, кариерното развитие и колегиалността. Като цяло атмосферата. В CV-то ми съм посочила минимум 1200 лв. Наистина ли това е стартовата заплата, която могат да ми предложат. Всякакви плюсове и минуси ме интересуват.

Здравейте, пиша ви като бивш служител на тази фирма. Работих в периода 2008 до пролетта на 2009г. Поне тогава положението беше зле и и то много зле, пътуваше се с един микробус, където самозабравили се колеги пушеха и тровеха въздуха. Шефа не беше съвсем в час искаше с 6 души персонал да прави бизнес и определено беше много зле положението. аз и човека, който караше микробуса ни ползваха от хамали  до момчета за всичко и почти нищо общо нямаше с истнското архивиране. След това отидох при конкуренцията им Хамилтън и там беше съвсем друго нивото. Незнам как е сега просто споделям как беше преди.... А и шефа, който е и чилиец, хитруваше и не осигуряваше напълно....

Искам да попитам има ли свободни позиции в момент и,ако да - какви са те? Имам доста опит с архивиране - предишна работа : Hamilton Data Services - фирма за архивиране (работа с френски електронни и български физически архиви,сканиране). Завърших тази година Унивеситет по библиотекознание и информационни технологии. Също така ме интересува какви са заплатите при вас? Благодаря ви предварително

Вие, по-старите служители, знаете кой е пуснал сигнала в ГИТ.  Определено жената не го е пуснала, защото е работила на трудов договор няколко месеца, нали? Жалко, че ГИТ не дойде на проверка по-рано, за да състави акт и за още хора,които идваха да работят за по няколко месеца и не им се правеше трудов договор. В Равно поле се носи славата на "Национални архиви", разпитайте и ще разберете, информацията не се дава на готово и безплатно:)

Здравейте Нели, бихте ли ни изпратили координатите си? В момента позицията е свободна. Работното време е от 8:30 до 17:00, разполагаме със служебен микробус

Мисля да кандидатствам за длъжността "Оператор телемаркетинг", но ме интересува какво е работното време, от колко до колко.

Към бивш служител
Чета написаното от теб и не вярвам на ушите си!
Не знам от кога не си служител на фирмата, но аз в момента съм и мисля, че имам доста ПО-ТОЧНА информация. Заплатите не са никак малки, въпреки че ти призоваваш да направим сравнение със заплатите при конкуренцията. Затова ще си "позволя" един малък цитат "Rabotih tam 7 meseca, zaplatata mi beshe 350 lv, koeto ozna4ava 280 lv 4isto sega s novia danuk moje i po-malko da e..." и т.н.
Освен това и за имена на служители споменаваш - може ли да ги чуем?!

пропуснах да те светна за нещо, отвори същия линк, но изпиши името на конкуренцията и ако намериш едно положително изявление ще те черпя лично

Ако за това самоотвержено писане и защитаване, шефа не ви даде коледна премия / по принцип не дава/, ще е срамота. Поне пет лева си измолете:)
Единственият плюс в тази фирма беше, че редовно се дават малките заплати. Някой беше споменал, че това са много пари, а не както в "мизерните" в София-това много ме разсмя.  За справка погледнете как плащат  конкурентите на НАК. Там се отчитат и вредните условия на труд, в които се работи - прах, мухъл. Но всеки се задоволява с различни неща, явно вие с по-малко.
За кадърното ръководство доста мога да поспоря. Смятам, че никой уважаващ се управител няма да допусне личните отношения в служебните...
Радвам се, че органите на ИТ са си свършили добре работата. Като чета "служителките", явно е имало полза. Факт е, че имаше още хора без трудов договор. Ако искате имена, мога да цитирам. Дано тази практика наистина вече да е в миналото.