24онлайн.бг ООД /img/frontend/nomap.png"

24онлайн.бг ООД

Михаела,май забрави да напишеш причините за твоето напускане,или дисциплинарно уволнение беше?От къде изведнъж тези топли чувства към фирмата,след всичко което се случи ?!

апа и Миро като цяло всичко от което си недоволен си го заслужаваш понеже си един голям предател и винаги се нагаждаш спрямо обстоятелствата (това което ти е удобно на теб )
Когато г-н Бекиров ти даде по голяма власт беше доволен и заслепен ,но ти си Мишка братле още тогава ти го казах sorry  за грубия език , но го заслужаваш ако не се сети коя съм ще ти подскажа - аз съм Михаела ;)

Не те разбирам точно какво искаш да кажеш , но аз съм работила в тази фирма 6 месеца и бях доволна от всичко.
Всеки си има свойте трески за дялане , но като цяло докато съм работила в 24онлайн.бг съм била доволна от почти всичко и работата ми е била интересна , понеже цялата идея на г-н Бекиров според мен е доста добра и перспективна.

хайде всички ние бивши работници и настоящи партньори наистина да видим до къде по точно ще стигне тази измама - 24online.bg :) ?
нима цялата реклама/рейтинг/имидж се гради на служители и приятели на господин Бекиров ... мда хитра но доста слаба техника защото доверие се гради бавно а се губи за секунди и изгубиш ли доверие ... ха а на къде всъщност си тръгнал?
също така да прецакваш работниците си и партньорите си по един завидно завоалиран начин е едно качество което в един момент губи идеята си просто защото всички разбират какво им се случва и почват да те мразят и плюят
да нека и аз да съм част от това нещо защото всичко си има граници и когато размахваш пръст срещу някой с идеята че той няма да отвърне защото изпитва едно страхопочитание не винаги е стратегия
който някога е работил в тази фирма ме познава добре защото аз се оказах единствения служител който има стаж 13 месеца във фирмата всички други са прогонени или сами напускат до максимум 6 месеца за куражлиите .. само за статистиката за година и половина от както съществува фирмата са минали около 50 човека грубо

Бягайте от там. Нечовешко отношение,управителят не прави разлика м/у работник и роб, заплатите за 350 лв., но ВСЕКИ МЕСЕЦ ИМА ГЛОБИ, като минимума е 50 лв.,а стигат и до 150 лв. Заплатите не се дават никога навреме,ако кажеш,че ти трябват да си платиш наема и сметките, утре примерно ти е последният срок,ти се отговаря: "- Не ме занимавай с личните си проблеми!".
Постоянно ти се крещи,слушаш и обиди от сорта "- По цел ден си стоите на дебелите задници,и нищо не правите", и т.н. Договорът е на 350 лв.,като след удръжките получаваш (по договор 298 и някви стотинки) устната уговорка е чисто 350 лв., но той винаги глобява по 50 лв., и тези пари неможеш да си ги търсиш по законен ред (по закон няма право да глобява примерно задето нямало тоалетна хартия в тоалетната.....), тъй като по договор всичко е легално. Тоест, пак си взимаш 300 лв.,ако ти ги даде,разбира се. Аз последната заплата си я получих чрез инспекцията по труда.Там фирмата е много известна,защото и др. колеги минават по този път. Сами си правете изводите!
За 6-те месеца,които работих там,мога да напиша роман,повярвайте!