Aлико /img/frontend/nomap.png"

проявявам интернс към компанията. Засдърда се на пазара, освен това е на добар локация. Няма никакви актуални мнения,,, Имам приятелка която 4-5 години работи там- беше дпоста отдадена, пътуваше из чужбина, командировки всичко. И изпуши!>!? напусна 2013... но това си е индивидуален случай. Не бих могла да извлека по нея.

Само да отговоря на г-жа Иванова: Няма!

Много приятни управляващи на MetLife АЛИКО посрещат и правят интервюто.
НО
1.  Незнайно защо служителите им не изглеждат щастливи. Опитах се да поздравя някой на влизане, но всички бяха с наведени глави. Питам се това е неучтивост към кандидати за екипа им ( в което дълбоко се съмнявам ) или тиха стачка на недоволство от управлението и  договорената работа.                                                                                                                                 2.  По лично мнение интервюиращите навлизат с въпросите си повече от допустимото в  личното пространство на кандидата за работа. Това веднага поражда мнителност и колебание до колко можеш да си позволиш да споделиш както професионални умениа, така и лична информация.
3.  Работното време се състои в едни задължителни чсове в офиса и няколко такива в ходене по фирми за презентиране на услугата. Тоест, в търсене на клиенти. Казват ти днес трябва да посетиш 5 фирми и да имаш сделка.
4.  Споменават за основна заплата + процент в случай на успешни сделки. Схемата е като при фирмите за имоти, рекламните фирми и т.н.
5. Фирмата предлага дългогодишно обучение с възможност за израстване на по-висока позиция. Добре звучи. Не информират обаче за никакви подробности спрямо работата. Стараят се да изчерпят повече информация от кандидата, като пестят такава за тях.
6 .Офиса не е бляскав, но е сравнително на добро ниво.
Сами си направете извод.

Викнаха ме на интервю  в близките дни. Като понауча това онова ще пиша.

На мен ми предложиха работа от тази фирма, но по точно "Мет лайф", не знам какво предлагат и аз искам мнение от бивши и настоящи служители.
Ако се звнъни на хората по телефона или по вратите - не е за мен, така, че моля ако някой знае нещо за тази компания да сподели...

Хайде кажете нещо повече ,не мога да повярвам ,че не сте коментирали това дружество.как е заплащането на застрахователния консултант ,има ли смисъл да си захващам.