УОТЪР ДЖИ /img/frontend/nomap.png"

УОТЪР ДЖИ

Тази фирма не става даже да мете улиците на Варна. Обещават много и после нищо не вършат. Изхабиха ми нервите.

... Защо фалираха предишната фирма Уотър Джи АД и направиха нова Уотър Джи БГ ООД, заплатите, задълженията към доставчици, гаранциите на съоръжения, заеми... Хитра схемам сега с новата пак ли така ще правите?

Не се забърквайте по никакъв начин с тази тъмна балканска структура. Собствениците и шефовете са пълни тарикати само взимат и обещават. Работих там преди известно време, чакаш офлянкват и нищо. Нещата се правят едно към Гьоте, бавене и само ядове. Съоръженията са под всяка критика, причина са некачествени материали и претупване. Често има проблеми и скандали с клиенти. Изкарват си го после на служителите. Пълнят от пусто в празно. За заплати датата е доста пространствена когато има и то на минимални осигуровки. Работата е много зле и само се забатачва все повече.

Имам даден аванс от 50% за изграждането на басейн и с това ваше мнение много ме обезпокоихте възможнали е за дадената сума да пия една студена вода и щом са фалирали веднъж защо да не обявят фалит и още веднъж

Казвам се Янко Върбев и съм бивш служител на фалиралата вече фирма "Уотър Джи"АД,преформировала се в новата "Уотър Джи" БГ ООД с адрес гр. София-квартал Младост 3,блок 340 и управител Г-н Стоян Кожухаров.
Пиша за тези които ще имат бъдещи отношения с бившите управители на фалиралата "Уотър Джи"АД,а именно-Г-н Стоян Кожухаров и Г-н Николай Ангелов и мола на фирмата- Г-н Тодор Ангелов.
Уважаеми бъдещи клиенти на тази „нова“-"Уотър Джи" БГ ООД.Моля не се доверявайте на тези изпечени мушенници,лъжци и долни манипулатори.Защо ще ме попитате....защото ще ви кажа как се отнесоха с мене когато се разбра,че фирмата ще фалира.
1. Дадоха ми предизвестието за освобождаване от работа със 52 дни закъснение от датата която е упомената в него.
2. Дадоха ми заповедтта за освобождаването ми от работа със 22 дни закъснение от датата която е упомената в него.
3. Не са ми изплатили все още дължимите ми 4 месечни работни заплати за месеците април,май,юни и юли 2010 г.,обезщетение за месец август 2010г. за съкращаването ми от работа по член 328 ал.1 и 13 дни годишна отпуска която не съм ползвал.
4. Не оформиха с необходимите 2 броя печати трудовата ми книжка,а чак след 2 месеца го направиха-като аз ги гонех и търсех,за ди свършат това свое задължение.
5. Фалшифицираха подписити ми на предизвестието и заповедтта ми за освобождаване от работа,които са представили в инспекцията по труда,само и само да не им наложат глоба.
Така че бъдещи клиенти и фирми които ще контактуват с новата фирма "Уотър Джи" БГ ООД с адрес гр. София-квартал Младост 3,блок 340,и нейните управители - Г-н Стоян Кожухаров(GSM 0878/744860) и Г-н Николай Ангелов(GSM 0878/744857 и 0886/744274),се замислете дали си струва човек да работи с такива хора,и да им отдаде цялата си лоялност и всеотдайност и да им има пълно доверие.
Не мисля,само да се обърнете и те ще забият ножа в гърба ви и вие ще станете поредната им жертва.
P.S.
Вярвам,че ще бъдете разумни и няма да скачате сами в устата на лъва.
С Уважение,
Янко Върбев,