ЕВРОТОН ДОТ КОМ /img/frontend/nomap.png"

ЕВРОТОН ДОТ КОМ

Здравейте и на мен ми пратиха мейл за одобрение.
няма смисъл да купуваш пакети ,а сами да си направим една презантацийка за клиентите,поне според мен

Здравейте.Кандидатствах за работа като рекламен агент във въпросната фирма занимаваща се с уеб дизайн за град София.Получих по мейла съобщение от някой си Тодор Алексиев,че съм одобрен за рекламен агент.В подробности бе обяснено ,че работата се състои в търсене на физически лица и фирми ,които "имат нужда от сайтове".Написано бе също ,че не предлагат твърдо заплащане,а работата следва да се третира като допълнителна.Дотук добре.Изведнъж обаче стана ясно ,че за да започна работа при тях следва да заплатя някакъв "пакет".Вариантите са 2 - или т.нар Вип Пакет от 80 лв ,или "пълен пакет" от 30 лв.След първия сключен договор с някоя фирма ,тези пари щели да ми се върнат.Искам да попитам - каква е тази работа ,на която не ти плащат ,а трябва ти да им плащаш за да работиш за тях?Лично аз съм потресен от наглостта на такива хора!

Искам само да кажа, че всеки път, когато вляза в jobs.бг, въпросната компания има активна една и съща обява... за какво ви говори това?

някой знае ли какво е средно заплащането на оператор към evroton.com? Имат обява в jobs.bg.

аз съм работила във фирмата и мога да кажа, че е идеална за студенти и пенсионери.Заплащането е добро, Работата е надомно подсигуряват ти всички условия за работа