Български кардиологичен институт /img/frontend/nomap.png"

Български кардиологичен институт

За мен ходенето на това интервю си беше чиста загуба на време: първоначално дават тест, ок, ще кажеш всичко нормално. Докато в стаята не започнаха да влизат хора с готови попълнени тестове и чакаха само да ги извикат " на събеседване". Имаше и такива, които директно си тръгнаха, като видяха това. А когато дойде реда им да ги викат на събеседване организаторите се чудеха тези хора къде са и защо ги няма... То за всяко нещо трябва акъл , даже и когато трябва да се покажеш само с новите си дрехи някъде, без да попълваш каквото и да е. Вярно  в обявата пишеше "инженери за София" , а се оказа, че за София си имат и им трябват за страната - балкан разлика.

Някой може ли да напише малко повече за този институт? Видях скоро  обява, че търсят "инженери за София". От мои приятели, които са ходили на интервю обаче разбрах, че инженерите не са за София, а за командировки в страната... Каквото и да дойде като инфо за тази фирма , ще бъде полезно.

Поздрави!