Бролин /img/frontend/nomap.png"
1 точка от 1 мнение

Местоположението е читаво - до тук добре. Когелите са готини - евала. Офисът е ужасен, направо покъртителен, не е за хора със слаби сърца, шефът спи там хаха - използва го като апартамент. Техниката е от преди 10 години, което не говори добре за грижата за персонала. Шефът е американец - тип мизерник, който държи всички да говорят на ангийски и се прави на интересн винаги когато му се оттаде възможност. Ако сте любопитни как са се отнасяли нашествениците към туземците можете да направите едно интервю.
За бога братя - има и други фирми!! Съветвам ви да не пробвате освен ако искате просто да натрупате опит в човешките взаимоотношения или сте любопитни дали "наистина е толкова зле" и "възможно ли е да има нещо по-зле". Ами това беше най-милото, което можах да напиша. Успех!