Пи Ес Джи /img/frontend/nomap.png"

Като всяка фирма, и ПиЕсДжи си има недостатъци, но крайните мнения са прекалени и до висока степен не отговарят на истината. ПиЕсДжи е най-голямата българска пейрол компания, което все пак идва да значи и да покаже нещо. Мисля, че всеки следва да прецени за себе си това, което чете и да се довери на вътрешното си усещане. Ако колегите са супер, а целият смисъл да работиш някъде е да си заобиколен от хора, които ти харесваш и които теб харесват, нещо не се връзва. Сигурно и управителя прави грешки, но сравненията с хитлер са ... да го кажем меко - абсурдни и обидни.

Не мога да повярвам как Пепа седи и пише като долнопробен трол "красиви" постове - в тази компания хората се задържат единствено и само по инерция, никой нормален човек няма да работи при тези условия - заплатите са ниски и не се плащат навреме, офиса може и да е в центъра на София, но е пълен бардак, дето боя не е виждал откакто са построили блока, някъде в началото на 19 век, работното време е мираж, добро отношение от така нареченото ръководство е като при Хитлер.
Няма нито един служител, който да си е тръгнал с добри чувства, и нито един човек, който да е останал с добри спомени от това място. Колегите са ОК, но това е единственото нещо, което спира хората да си теглят куршума. Честно казано по-лошо работно място не съм срещал. А клиентните са клиенти на тази компания единствено и само заради мъжа на гестапо/Пепа.

Не мисля, че долните мнения са истински!

Нямам забележки към фирмата.

Отношенията във фирмата са коректни. Няма проблеми със заплати, отпуски, болнични и майчинства. Клиентите са интересни, като минус е, че не се случва често да се виждаме лице в лице с тях. Много добро работно място, особено за начинаещи в ТРЗ професията.

Съвсем нормална фирма.Не съм имала проблеми с хората в офиса ,с шефката или с клиентите.Тръгнах си ,защото след майчинството прецених , че ще започна нещо коренно различно с мъжа ми и няма да се връщам към счетоводството.Иначе ,щях да си продължа там.Препоръчвам на хора , които сега започват кариера като мен тогава - ще се научат бързо и на високо ниво.
Според мен Негативните мнения са от някой конкурент и са пълна измислица

Абсолютно стандартна професионална среда. Колегите са страхотни, казусите са интересни, работата е за някои от най-големите фирми в България изобщо. Заплащането е според нивото на съответния служител. Повечето хора тук работят от 7+ години. Всеки си тръгва, идва, ходи на обяд, да пуши или до тоалетната, когато си поиска.
Грях му на душата на човека, писал глупости преди 5-6 години - в огромната си част това са безпардонни лъжи.

В момента работя във фирмата и мога отговорно да заявя следното:
- Колективът е страхотен. Екипът е задружен и сплотен, помагаме си и сме приятелки. От служители, създавали напрежение в миналото, вече няма и следа.
- Собственичката не заслужава обидните квалификации, споделени от, по мое мнение един единствен обиден краткотраен колега, който забърка такава каша, че ни вгорчи живота. Пепи е мила и разбрана жена, която, О, Да, Каква Изненада - настоява всички да си вършим работата качествено и в срок. Да, понякога - много рядко - спорим, но тя си признава, когато греши.
- Имаме привилегии, включително финансови, които не ми е известно да се дават някъде другаде в бранша (не мога да кажа със сигурност за това, тъй като нямам друг дълъг опит извън Пи Ес Джи). Собственичката ни глези и за нея ние сме семейство. А в едно семейство има от всичко, но има най-вече любов и задружност. Другото са празни приказки.
Благодаря ви

Здравейте, бих искала да Ви помоля за актуална информация относно работната среда и отношението на управителката? Благодаря предварително!

някой можели да даде малко актуална информация. Има доста негаривни коменатри, но през годините може да са претърпели някакви промени. Благодаря!