Понсстройинженеринг ЕАД /img/frontend/nomap.png"

Понсстройинженеринг ЕАД

Много бавят заплатите

Не ни плащат заплати вече половин година! Едва издържаме! Искам да напусна! Ужасно е!

За съжаление във фирмата толерират своите хора,интригата е норма на поведение. огромен административен апарат,тромава система и без никакъв ред. Абсолютно некоректно отношение както към клиенти и доставчици,така и към служители! Заплати се дават 3 пъти годишно максимум 4 , но това не пречи да те следят и да отчитат с колко минутки си закъснял.За бонуси или за някакви социални придобивки можеш само да мечтаеш,а на напусналите заплатите се задържат още няколко месеца.Естествено всичко това се пропуска да се спомене дори при което и да е интервю за работа.Та ако някой има желание да работи за разнообразие ,без перспектива и да му се плати някой път - това е неговото място!

доволен съм, технически на обект съм в и се плащат командоровъчни 20 евро на ден. заплатите се дават на ръка с 3 месеца закъснение. колегите са злобни

Здравейте!
Може ли някой да напише информация за настоящото състояние в тази фирма? Администрация, заплати и т.н.
Предварително благодаря!

Никаква социална политика.Започва се с нещо като интервю/който не е почукал на него не са отворили/,обещавайки заплащане на заработка от МИНИМУМ 800 до 1500 лв,трудов договор,нормални работни взаимоотношения.Дотук добре,но вдействителност е доста различно:
 трудовия договор е с изпитателен срок 6 мес.,с презункция приключване на обекта и кой откъде е,
извозват те с некъв уникален автобус - с табела климатик,но без парно,всички седалки са мокри/трябва да си носиш нещо за сядане/,вън спира да вали - вътре не,
отношението е като към крепостни селяни - карат те да работиш при минус 15 ,нищо че след седмица ще свършат материалите ,ще си седиш вкъщи един месец и ще чакаш да ти звъннат,
командировки има,но не и командировъчни
въпросната заработка е за цялата бригада - 40 души,от които естествено доста са с ръцете в джобовете,не бързат да не вземе да свърши работата.Накрая ти хвърлят 500лв и ти се чудиш кво става и къде са тия 800 -1500 лв.
Няма да продължавам повече да не издребнявам.Ако Ви се работи от 7 сутрин до 7 вечер за 500лв.на месец,с несигурност дали утре ще си на работа или в неплатен поради липса на материали - това е вашето място.