термосист /img/frontend/nomap.png"

термосист

Кво да кажа? Нередовно заплащане, отношение от "началството" като към роби, изнервени хора, ....
Досега не бях работил във фирма където ти обещават едно, а получаваш нещо съвсем друго. Това се отнася както към заплащането така и за същината на работата.
Не препоръчвам на никой да постъпи в нея на работа.
Факта , че за броени месеци постъпват и напускат по 5-6 човека говори сам за себе си.

Няма такава фирма!!!
Всичко е под всякаква критика. Ще те експлоатират както си искат. Обаче веднъж откажеш ли им- ставаш черен. Няма да се забрави, ще те гърчат още повече в знак на благодарност. Пари - забрави. Има да се връщат толкова много кредити и ремонти на колата на шефа, че дори да останат от твоя денонощен труд( има и такъв в тази фирма), то те ще отидат за нова кола на "директорчето".
Тука е важна идеята да гърчиш на максимум работниците си и да цакаш клиента дубъл! Иначе няма как да стане.

Уникалната фирма.
Работно време - няма. Има ли зор (постоянно, защото няма работници) до 2-3 сутринта.
Пари за извънреден труд - забрави. Само когато им е изгодно. Хора, които чакат да вземат пари - има няма всички.
База - уникална!!!! Условия - под всякаква критика. Ако си с автобус - забрави. Мръсен, оцапан и т.н.
Хамалуване постоянно.
Командировки непрекъснато. Моли се да не е София. Ха-Ха-Ха. Пътуване всеки божи ден. 300 км. караш, защото половината колеги не карат, а другата половина не могат.
Шеф уникат. Знаете поговорката с какво да го посочиш. Ако има възможност и пари да му даваш ще е най-щастливото ЛАПЕ на света.
Инструменти бол. Само "Хилти", ама не работещо или повредено. Пък докато ги получиш все едно им бъркаш в ... Ама после под лупа се гледа къде какво си взел.
Ако чакаш пари пак забрави няма и няма да има. Парите са само за сферата и триъгълника, ти няма да видиш.
Ако си си изгубил самоуважението, искаш да не носиш никаква отговорност, да си на работа пиян и залян и да не ти правят проблем, да не се развиваш изобщо - ТОВА е правилният избор. Само знай, че ставаш "момче за всичко" на поизпълнителите, с които се работи. И ако се чудиш що няма заплата 1-2 месеца, да знаеш парите ги няма!!!!

инж.константинов, ЧУДЯ СЕ ДА ЛИ ЩЕ МИ ПЛАТИТЕ ЗАПЛАТАТА ЗА МАРТ И АПРИЛ И КОМАНДИРОВКИТЕ - РАБОТИХ ДОСТА НА КАРФУР СОФИЯ,А НИТО ЛЕВ Н ЕСЪМ ВИДЯЛ?!

Омолявам всички бивши и настоящти колеги дасе включат вав анкетата,има кой дави чуе(ПИШЕТЕ СМЕЛО,защтото сте едни от потарпевшите вав този случей).Нека дасе обединим и даси защтитим своите права.Даите оценка на тази ФИРМА....

Моето мнение за тази фирма е че тя е не корекна кам своите служители.Моля които постъпва на работа кам посочената фирма.Първото което несе плащтат редовно трудовите възнаграждения.Дължат трудови вазнаграждения на работищти и бивши служители за месеци назат.Второ некорекност от преките началници кам своите служители...