ресторант "Той и Тя" /img/frontend/nomap.png"

ресторант "Той и Тя"

2 точки от 1 мнение

Работих там 2 седмици.на въпроса какво е работното време ви казват:4-2,5-2...??? понякога трябва да ходите в 6 часа за закуска за гостите на хотела.Заплащането е когато има пари ви дават по 50-100 лева,за договор и пари за транспорт..забравете!!Менюто е писано от собствениците така че сие си представете 2010 дали е нормално да има котлет по Московски и пържени филийка за канапеце..Ха,ха,ха...на сбатба за 150 човека е интересно.Миячкката е кой свари,но само чиниите всичко друго си го миете вие.Управителите би казват в 22.00 часа дали си на работа на следващия ден или не..Пертсонала /без готвача/ са си рода и те гледат като че ли очакват всеки момент да ги окрадеш.Върха на всичко е когато се запуши канализацията,идва лайнарката и понеже шахтата е в кухнята/тоес във гадното мазе/ ти си готвиш и 2 дни ти мирише на лайна..На колегите готвачи казвам:НЕ ЗАПОЧВАЙТЕ ТАМ!!!