Диана ООД /img/frontend/nomap.png"

Диана ООД

Диана ООД е вносител и дистрибутор на добре познати марки гуми. Офисът им е шик и бих казал - направен с много пари и вкус.
Съвсем в началото на месец юни имах интервю при тях, но останах крайно разочарован от нивото на организацията при провеждане на интервюто. След като бих толкова път, тъй като офисът им се намира преди Долни Богоров, пристигнах. Трябваше да чакам около 15-20 мин. преди да вляза при управителя. Той пък ме попита дали съм минал през Търговския отдел преди това. Аз не бях минал, тъй като никой не ме беш завел, а аз все пак съм гостенин. Там не си бяха направили труда да ми разпечатат автобиографиятал Поставиха ми три задачи: как се работи с Ексел, с Уърд и накрая преведох имейл от английски на български. После ми казаха да чакам в кафенето им, тъй като г-н Управителя имал важни гости отнякъде си дошли. Пиейки си кафето, овцата от Търговския отдел дойде да ми каже че управителя ще се забави, а аз да си тръгвам. Те щели да ми се обадят след като разгледат автобиографията ми. А АВТОБИОГРАФИЯ НЕ СЕ ЛИ РАЗГЛЕЖДА ПРЕДИ ДА ТИ ДОЙДЕ КАНИДАДАТА НА ИНТЕРВЮ!?!! ЗА ЦЕЛТА СЕ И ПРЕГЛЕЖДА, А НЕ СЕ ТЪРСИ В ПОСЛЕДНИЯ МОМЕНТ! Взех си нещата, а секретарката ме спря за да ми каже да изчакам управителя, за да не се разкарвам пак. После овцата от Търговския отдел дойде, сбърка ми името с друг кандидат и ми каза че нивото на английски език не е задоволително. КАК ЛИ ГО ОПРЕДЕЛИХА С ПРЕВОД НА ЕДИН АБЗАЦ! Хората обикновено ти дават входни тестове, за да ти определят нивото ти, говорят с теб, но служителите от търговския им отдел са факири и с едно око те преценяват.
Направих си три основни извода от тази пародия на интервю:
1. Голяма и утвърдена българска фирма не знае как да организира интервюта с кандидатите
2. Не уважават времето на другия човек, може би тези, които идват като кандидати зца работа при тях
2. Явно е някаква шуробаджанащина, интервютата са параван, а някой се опитва да внедри свои хора в отдела
Може и да не съм прав. Но нека дадем възможност на представител от Диана ООД да обори моите аргументи в този форум.

абе нещо пускат обяви напоследък , знаета ли нещо по въпроса?