Диана ООД /img/frontend/nomap.png"

Диана ООД

Лелелеле! Като чета- управител в център със заплата 1000 лв. ми се "изправя" косата! В "Hewlett -Packard" заплатата за офис- асистент е толкова и расте бързо! Леле, управител с такава заплата!

Кандидатствах за позиция Управител на център-а в Люлин.Уж Управител,а и търговски представител извън сезона.Заплатата 1000 лева,а аз исках 1400.Имало кандидати,които биха работили и за 800 лева.Успех желая на кандидатите ви.Като се упомнят къде са попаднали,мога да ги взема в екипа си в една по-добра фирма.

Бях продавач-консултант в тази фирма няколко месеца. Първоначално си казваш: Фирмата е голяма, известна и престижна...вероятно ако се трудя мога да се развивам в нея. Но това са пълни глупости. Фирма Диана не е едно голямо семейство, а едно голямо село. Хората са страшно лицемерни и общо взето интригите са им разнообразието в живота. Ако се справяте добре като продавач-консултант то все ще се намери някой от по-старшите Ви "колеги" бързичко да ви подлее вода и да ви съсипе успехите. Тъжното е, че когато това се случи, няма да сте виновни за 100-200лв а може би за 5000 или 10000лв(особено ако става въпрос за индустриални гуми и тн.) До тук - кофти колеги, ясно. Сега останалото: бавят ви трудовите договори с месеци, в сезона ви спукват от работа(тактично забравете за приятелите и семейството си, защото ще сте прекалено скапани физически и психически, за да им обърнете внимание),като свърши сезона и вече не си нужен просто ти казват, че клиентите се оплакват уж от теб, не правиш достатъчно продажби или нещо подобно. За съжаление няма да дойдат при теб като достойни хора и да ти кажат в прав текст- сезона свърши, няма работа за теб. За други позиции - като гумаджия например нещата са още по-лоши. Като заключение: Хора достатъчно грешки ще правите в живота, поне една си спестете!

НЕ ПРАВЕТЕ ТАЗИ ГРЕШКА ДА ЗАПОЧВАТЕ РАБОТА В ТАЗИ ФИРМА !!!  КОГАТО ЗАПОЧВАТЕ РАБОТИТЕ 2 МЕСЕЦА БЕЗ ДОГОВОР,СЛЕД ТОВА ИМАТЕ 6 МЕСЕЦА ИЗПИТАТЕЛЕН СРОК И РАЗБИРА СЕ...НЯКОЛКО ДНИ ПРЕДИ ДА ИЗТЕЧЕ ТОЗИ СРОК ВИ ОСВОБОЖДАВАТ...ПРОСТО НЯМА РАБОТА ИЗВЪН СЕЗОНА И СТЕ НЕНУЖЕН.А КОГАТО В СЕЗОНА РОБОТИШ ПО 12 ЧАСА НА ДЕН/28 ДНИ В СЕДМИЦАТА ВСИЧКО Е ОК.ОСИГУРОВКИТЕ СА НА МИНИМАЛНА ЗАПЛАТА И ИЗВЪН СЕЗОНА ТЕ ПРИНУЖДАВАТ ДА СИ ВЗИМАШ НЕПЛАТЕН ОТПУСК !!!   НЕ ПРАВЕТЕ ТАЗИ ГРЕШКА !!!!!!!!!!!

Шефовете са много земни и разбрани хора. Бачкат на равно с всички, всеки ден. Повечето шефове си ходят на почивки и изобщо не се интересуват какво става с бизнесът им, г-дин и г-ца Яръмови обаче не са като тях. Ако работите честно и на макс, това няма как да не се забележи и следователно да се отрази на заплатата Ви. Лошите коментари, които съм прочела в интернет относно обслужването ги разбирам, но те са резултат от действията на мързеливи служители. Когато във фирмата ти работят стотици, няма как да следиш всеки под лупа. Но фирмата като цяло е добра. Ако желаете да кандидатствате и ви се работи, с Диана ООД няма да направите лош избор според мен.

общо взето като на повечето места, бачкане без договор и осигуровки колтото може . ако имаш късмет после минимални осигуровки  за  7 дневна работна  седмица и временен договор в  общия  случай .

Някой знае ли какви са изискванията за длъжността продавач консултант,и евентуално какво заплащане предлагат,работно време?

Диана  ООД   е  вносител   на  повечето  популярни  марки   гуми  в   България .  Офисът  им е  преди  разсклона  със  Долни Богров-София и   е  направен  със  вкус  това  е  така.   НО  винаги  има    едно  НО!!!Към   края  на  месец  юни  бях    поканен на  интервю  за  мениджърска  позиция    дотук всичко е ок,с изсключение че офиса им се намира на майната си! В търговсия им отдел веднага ме подкараха със баналните задачки за WORD и EXCEL все едно си третокурсник студент и постъпваш на първата си работа;)Минах задачките НО още при подаването на автобиографията те имаха изрични изисквания да си пратиш плюс автобиография и двете дипломи сканирани за средно и висше образование което още от тогава ме доведе на мисълта че става въпрос за фиктивен КОНКУРС!!! Както и в последствие се оказа , разбира се беше ми зададен въпрос от управителя на фирмата защо не съм ги пратил казах че никъде досега не са ми искали сканирани дипломи преди това и за това не съм ги пращал .Поприказвах си с него на доста общи теми по време на интервюто останах с впечатление че почти няма никакъв опит в тяхното провеждане;) След това ми беше казано да изчакам в кафето имаше доста хора поканени за това интервю 5-6 човека след около 40минути ме викнаха в търг. отдел и ми казаха че не съм одобрен за поста както и да е това не е проблем.Изчаках да видя и на другите кандидати им беше отказана позицията .Но сканираните дипломи останаха НАЛИ СЕ СЕЩАТЕ ЗАЩО!!!ШУРОБАДЖАНАЩИНАТА И ИНТЕРВЮТАТА ЗА ПАРАВАН ВАЖАТ В ПЪЛНА СИЛА В ТАЗИ ФИРМА ИЛИ ПОНЕ ЗА МЕНИДЖЪРСКИТЕ ПОСТОВЕ ТАКА ЧЕ САМИ СИ ПРАВЕТЕ СМЕТКАТА И УСПЕХ С ИНТЕРВЮТАТА В ДИАНА ООД!!!И МОЛЯ ВИ НЕ СИ ПРАЩАЙТЕ ДИПЛОМИТЕ ПО МЕЙЛ ТЕ САМО ТОВА ИМ ТРЯБВА ОТ ВАС!!!

ХАХА вярно е това: "Център за гуми Диана е най-голЯмият на Балканския полуостров", да не говорим че и онези мейлчета на английски дето се предполага че са официална кореспонденция бяха не особено добре структурирани, пък и какво са 1-2 изядени букви, голяма работа:))) Или викате за такава заплата толкова... След това ви интервюира един човечец който се явява биг бос или не знам точно, пред когото едва се стърпях да не се разсмея, но пък е хубаво че си вярва.
Сори бате ама има да си ви кисне обявата през 2-3 месеца, пък и да не забравяме че долни богоров си е супер оферта (има служебен транспорт който така и не стана ясно откъде минава и как се ползва)

Е като гледам още не са внедрили никой щото още търсят. И теб ли те интервюира същата онази, която български не знае, а какво остава за англиийски, и затова те препраща към друга колежка? Голям смях, но все пак единственото нещо което беше на ниво от цялото интервю, беше самочувствието й. Иначе са на много комуникативно място, за малко бгмапс да не го хване хаахахах