ГЕТ ООД /img/frontend/nomap.png"

Преди година написах мнението си, но явно някоя spam персона лети с метлата..
Работих директно с управителката и мнението ми е, че е доста груба и безпардонна. Смята, че знаe всё и вся.. Манипулира и доста добре върти машата на лъжата.. Колегите са симпатични.

Тази фирма побликува обява за счетоводител от една година вече.Поне аз я виждам от толкова време.Търсих си работа докато още работех ,преглеждах обявите,после напуснах отидох на интервю при тях.Имаше хиляди интервюта.Но викам ще се пробвам изглеждаше хубаво място но уви.Директорката им която и умствено и на ръст недорасла явно обужава да прави интервюта че целогодишно мотоае хората като ги вика на интервю.Даже ходих 3 пъти.Първо интервю.След това за второ на което въпросната недоразвита не дойде.и След това на трето на което се заяждаше умишлено.Нямаше как да не напиша коментар,защото губят времето на хрота и ги заблуждават!Вие си помислете да се вържете на поредната обява от тях.Пак я има в jobs

Искам да кажа, че това е много несериозна фирма, казват ти че започваш работа, след два дни ти звънят и са избрали друг....най-несериозното възможно интервю, само това е достатъчно за да разбереш за какво иде реч!

Аз пък пазя добри спомени!
 Като премина време, се сещам все  за готини неща! Проблема, заради който напуснах, беше предимно в това, че какъвто си започнеш такъв си оставаш - и като пари и като позиция! В тази връзка заплащането си е напълно нормално - не високо, но не и мизерно! Но такава си е структурата на сайта!
 Иначе неочаквано за мен, ми беше забавно и бързо ми ставаше все по - забавно! Работата под напрежение ми харесваше - караше ме да се чувствам някак си глупаво значим. Добър екип да! - златни месеци бяха! Хора, които помня! Шефове, които си разбират от работата - неуспорим факт! То ако на българина не му подвикнеш на работното място, няма да си мръдне пръста да работи! Така че, те правят това, което трябва, за да върви един специфичен и труден в България бизнес.
  Драги, бивши колеги, знаете за какво говоря - и  вие бяхте там и вие го изживяхте! :) Правехте се на умни , ама си беше гот! Мене ме е яд че свърши, но човек трябва да се развива!
 Успех на сайта ! И на всички бивши!
p.s. И като пишете мнения - си пишете имената. Иначе не е честно, не само за идеята на сайта, а и спрямо четящите!

Най- интересното е че в предвид текучеството, отношението от двамата шефове и всички недоволни клиенти до момента няма нито едно мнение- позитивно или не за тази фирма.... или просто Теодор е намерил начин да ги изтрива..
затова реших да си напиша моята позиция :) да знаят кандидатите за работа "в кризата" с какво се захващат.
първо искам да кажа че не познавам човек работил там, който не е съжалявал като е напуснал! наистина не мога са се сетя за такъв!
Аз това го определям само и единствено заради персонала- страхотен неповторим като семейство! - поне преди бяхме така, сега незнам как седят нещата.
Работата е страхотно динамична винаги е имало много работа и за всеки и най-хубавото е че колкото повече се познавахме с колегите толкова повече се разбирахме и се уважавахме. И в най- напечениет ситуации сме си помагали бяхме страхотен колектив! аз лично си създадох много близки приятели и израстнах като човек покрай тях!
до тук с доброто, но продължавам с обективното
Заплащането- на каквото си почнал - на това и ще напуснеш- ако искаш работи с години..... и те осигуряват на минимална заплата. Бонуси - само около коледа и НГ (а тогава просто си скъсваш всичко от работа понеже на всички официални празници се работи- без допълнителни премии за това, но тогава има най- много работа). Глоби - постоянно за какво ли не - по едно време Григори беше измислил пред офиса да има само по двама човека - и за това сме го отнасяли..
Винаги се остава след работа да се свърши каквото има още- рядко сме си тръгвали на време
уважение от шефовете- според зависи дали са на кеф- АБСОЛЮТНО МОМЕНТНИ СА! нямат твърдо установено поведение за нещо за което очакваш да се разкрещи и да те напсува (защото това е нормално отношение там..) ти се хили и маха с ръка все едно нищо не е станало, а за друго което няма такова значение и последици те правят див щастлив и ненормален. който може да търпи да го псуват на майка и да го обиждат постоянно че не става за нищо (с той си е скъсал гъза да върви работата...) да заповяда във фирмата!
Спокойствие в работата има само и ЕДИНСТВЕНО когато шефовете ги няма в офиса- те ако са там и най вече Теодор все ще намерят за какво да създадът напрежение и да се крещи.. лошото е че за някой хора си затваряха очите, но пак не тая лоши чувства към тях (хората). Генералния проблем е избухливостта и селския манталитет в отношението на двамата шефа към персонала. а друг проблем е че доста често се е случвало да дават различни разпореждания по един и същи въпрос и те правят луд после.
Заплащането винаги е било на точна дата взимаш аванс когато поискаш, привилегии нямаш особени - освен моята любима- че можеш да напуснеш по всяко едно време! без да си вземеш заработеното разбира се.. плаща се с месец назад- тоест за постъпващите на работа трябва да работят един месец без никакви пари!
Странното е че когато напусках мислех че ще пазя лоши спомени за всичко  и вярвайте ми може би цяла седмица скачах от щастие - душевно и емоционално че не работя там! после ми стана мъчно за колегите и сега ми липсват! :( но пълно щастие няма- а житова си тече!