МКМ БГ ГРУП https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Бургас,ул. Адам Мицкевич 3, ет. 1, ап. оф.3&markers=Бургас,ул. Адам Мицкевич 3, ет. 1, ап. оф.3

МКМ БГ ГРУП

От 2017г. до 2020г. Разлика няма! Заплащането е с огромни закъснения. Чакам заплата все още за май месец. В предизвестие съм.
На 01.08 изтича. Тогава ще трябва да взема 3ри заплати. Надявам се да ми ги изплатят в нормален срок!
Не ходете да работите в тази фирма!!! Казвам го отговорно!!
Г-н Ганчев дано видите написаното от мен!

Най после...МИХОВ бе поредно осъден. РЕШЕНИЕ 897/12.07.2017г на Русенския районен съд взе правилното решение да ми бъде изплатена полагаемата заплата за месец 10.2016 + всички разноски по делото и лихвите.
Моля при всеки такъв случай си търсете правата !!!

Споделям последните ми писма с тоя...
Гошо Ганчев:
Г-н Михов,
Наистина за последно ти давам шанс да осмислиш твоите деяния
и да турим край на тази одисея.
Очаквам до 22.03.2017 да ми изплатиш заплатата за месец Октомври 2016г и
да приключим со кротце со благо.
В противен случай завеждам дело в Русенския районен съд.
Прилагам снимка от образеца на Заявлението на заповед за изпълнение което ми бе връчено от Инспекция по труда Русе.
Направих консулт с моя юрист и неговата такса е 300лв плюс разходи за Частен съдия изпълнител и др. такси които ТИ ще изплатиш
и ти се натрупва сума от над 1600 лв.
Ако все пак надделее разума в теб и разбереш, че ти подкладе този проблем и си изплатиш дължимото в гореспоменатия срок,
всичко ще бъде забравено и всеки по своя път

Михаил Михов:

Г-н Ганчев бьдете Здрави.
Моля Ви не ми пишете повече. Аз нямам какво да Ви кажа. Освен това да бьдете Здрави.

Гошо Ганчев: Просто нямам думи...NO Coment....

Драги хорица търсещи работа.
Принуден съм отново да, Ви заостря вниманието около тази лицемерна особа, Г-н Михаил Кънчев Михов.
Днес след предното ми напомняне, че не е изплатил задължението си по трудов договор към мен, забелязах,че е писал предния пост.
Първо е анонимен страхливец и се представя като мним кандитат за работа при него.
Обърнете внимание колко е жалък, той дори не е и капиталист защото се ослушва за едни мизерни 1011 лева.
Моля внимателно прочетете предните постове и по никакъв начин не започвайте работа в тази фирма.
Вече ще си търся правата по съдебен ред, дано има справедливост в СЪДА.

Аз съм страничен човек който иска да почне работа в МКМ и съм ги проучил много добре .Прочетох внимателно предните коментари особено ми е смешен коментарът на г-н Ганчев.
Вижда се че човекът не е съвсем добре психологически има мания за величие и потенциално опасен за бъдещи работодатели , защото ако бъдещият работодател нещо го обиди той ще стане мръсен капиталист и ще трябва да го разстрелват на стадиона.Работодатели пазете се Гошо Ганчев идва да се бори със всички капиталисти и иска да ги разстреля .
Аз искам да почна работа в МКМ в отдел човешки ресурси за да не работят хора с такива отклонения . Може да изглежда като натягане но аз искам там да работя защото фирмата е стара с огромен опит и там работят много интересни и отговорни хора .От нея са излезли огромен брой специалисти които са на ръководни постове в други фирми .

След три месеца и след намесата на Инспекция по труда Русе и Бургас най после получих по пощата УП2 и Справка за доходите.
За сега още не е изплатил заплатата за месец Октомври 2016, три месеца и половина забавяне.
Чакам, дано имя институции в тази държава.

Искам да споделя последната си кореспонденция с работодатя Михаил Кънчев Михов
Тя е в във връзка с моите законни искания за заплащане на трудовите ми възнаграждения за месец Октомври 2016 и Ноември 2016 половината.Към 25.01.2017 не са изплатени!!!
Много моля разгледайте внимателно всичките писма и си направете правилен психологичен портрет на "Работодателя"
и дали си струва да започвате да се тормозите при него.

10.12.16 г
Г-н Михов,
След вчерашните ми позвънявания на които не отговори,
съм принуден да пиша!
Към днешна дата не съм си получил заплатите за месец Септември, Октомври и половинката от Ноември до 14.11.2016.
Не знам причината за тези забавяния, но в трудовия договор предложен и подписан от теб срока за излащане на трудовите възнаграждения е 20 число.
Към момента заплатата за Септември е забавена с 51 дена, за Октомври 21 дена и т.н.
На това му се казва ГЕНОЦИД към мен и моето семейство.
Не вярвам в Русия да са Ви научили на подобни отношения към служителите, които са Ви служили коректно през целия период на работа при Вас.
Настоявам НЕЗАБАВНО да заплатите забавените заплати.

10.12.16 г
В понеделник смятаме да превеждаме пари, сьжелявам

17.01.2017

НАПОМНЯНЕ 1,

Към днешна дата 17.01.2017 (Антоновден), не съм си получил заплатите за месец Октомври 2016 и половинката от Ноември до 14.11.2016.
Не знам причината за тези забавяния, но в трудовия договор предложен и подписан от теб, срока за излащане на трудовите възнаграждения е 20 число.
Към момента заплатата за Октомври е забавена с близо 50 дена.

Настоявам НЕЗАБАВНО да заплатите забавените заплати.

Също така искам да ми издадете УП2 и Служебна бележка за доходите за 2016 г

17.01.2017
Няма пари снег ❄ Вали и никой нищо не купува. Сьжелявам в най скоро време ще бъде Изплатена.

25.01.2017

НАПОМНЯНЕ 2,

Към днешна дата 25.01.2017, все още не съм си получил заплатите за месец Октомври 2016 и половинката от Ноември до 14.11.2016.
Не искам и да знам причината за тези забавяния, но в трудовия договор предложен и подписан от теб, срока за излащане на трудовите възнаграждения е 20 число.

Към момента заплатата за Октомври е забавена с близо 66 дена.

Настоявам, НЕЗАБАВНО да заплатите забавените заплати.

26.01.2017

ЖОРО ПОЧВАМ ДА СЕ ДРАЗНЯ , ПОМОЛИХ ДА ИЗЧАКАШ ЗАЩОТО НЯМА ПАРИ НИКОЙ НЕ РАБОТИ НИКОЙ НИЩО НЕ ПОРЪЧВА !!!
АКО ИСКАШ МОГА ДА ПОМОЛЯ НАСТОЯЩИЯ ТИ РАБОТОДАТЕЛ ДА ТИ ПЛАТИ АВАНС ЗАЩОТО ГО ПОЗНАВАМ АКО СИ ЗАКЪСЪЛ ЗА ПАРИ .
ИСКАШ ЛИ ДА МУ СЕ ОБАДЯ ?

26.01.2017
Г-н Михов,
Настоящия ми работодател ми плаща изключително добре и редовно, дава аванс /на25 число от текущия месец и плаща остатъка от заплата на 10 число на следващия месец/, и за сравнение с теб и не може да става дума.
Аз просто искам да си приключим взаимоотношенията, но ти не искаш.
Какво трябва да направя според теб да чакам, до кога, нали си бизнесмен с "голяма фирма", а не можеш да си платиш.
Друго не ми остава:
1. Отивам в Испекцията по труда и пускам жалба
2. Водя дела за неизплатени заплати
3. Последно - давам те на фирма за взимания.

Това ли искаш!!!

Да има и друг начин, целия интернет ще научи за случая!!!

Давам ти последен срок до утре 27.01.2017г, 12часа на обед и започвам да действам!!!
СОРИ до тук с моето търпение.

В 16 часа следва превод само за месец 11.2016 половинката от заплатата, заплатата цялата за 10.2016 липсва

Г-н Михов,
Много ти благодаря за бързата реакция и изплащането на половината
заплата за месец 11.2016.
Очаквам в най скоро време и цялата за октмври и бележките за УП2 и доходите за 2016г.
За сега спирам с намеренията които бях намислил.
Разбери, не ми се занимава с глупости,
просто си търся изработената заплата и нищо повече.
Надявам се, че си ме разбрал правилно и си разбрал защо се ядосвам,
аз съм в правото си!!!

Ако бях прочёл писмото нямаше да видиш 1 стотинка.
Днес платихме на всички. Не очаквах от теб такова, храни куче да те лае

Вместо да ми кажеш благодаря че те хранит 2 години и имаше месеци които нищо не правише и се скатаваше ти почваш да лаеш. Бог гледа и вижда той и наказва.

Г-н Михов,
За последно пиша, защото не искам да си разменяме уменията по риторика.

Относно "кучето", то почва да лае когато го оставиш гладно т.е. без пари.

Относно скатавнето, направих ти повече от сто проекта в 3D,BIM с количества и детайли.
Всеки един проект, ако ти го беше направил някой архитект щеше да ти вземе най малко по 3000лв или 300 000лв. Отделно за филмите най малко по 5000лв на филм. / Ти даваше на Светло по толкова за далеч по смотани реклами/. В твоя Yor tube има мои работи гледани повече от 10000 пъти и това ти е реклама пак на моя гръб.
Във Faceboкa също. И беше много доволен, но без пари.Това е пари много пари, беше обещал някакви премии / М-тел/.
Но аз благодарност не ща, искам си парите по договор подписан и поруган лично от теб.
Знам, много работодатели като теб се възползват от вратичките в законите и не плащат или забавят, но има Господ и той вижда. Ще дойде Видов ден!

И за последно въпрос, ти ако си на 1000 лв заплата и издържаш студент и жена и някой ти бави заплатата с 3 месеца как ще си платиш сметките и издръжката, ПИТАМ ТЕ КАК!!!

Аз сега правя такива проекти за 200-300 лв

Ти като дойде да работиш при мен някой друг даде ли ти работа, помниш ли като дойде и пак Напомням че ти работи от кьщи и никой не те е контролирал. Исках да ти помогна заведох те при светлан да ти даде допьлнително работа. Проблемьт е че не помнят хората и няма благодарность. Нищо ти някога пак ще си на улицата. Бог гледа и е справедлив.

Ти си ЙЕЗУИТ в пълния смисъл,

Ти за мен не бери грижа, Каза че познаваш моя нов работодател, а той теб не познава... ХАХАХА,
Моите 1000 лева ти ги подарявам да си купиш свещи за теб!!!

Руска подлога и олигарх.

Видя ли Путин как накара олгарха Дерипаска да си плати заплатите на служителите.
И теб, това те чака, бляд вокзалнии!!!

На стадиона трябва всички нелоялни работодатели да ги съберат и живи да ги дерат!!!

И така ВНИМАЙВАТЕ !!!!!!!!

Работих във фирмата три месеца, дължи ми две заплати все още.

Несериозно е дори да отидете на интервю. Бях на интервю, от което изпаднах в потрес от просташкото поведение на двамата собственика. Трудно ми е дори да го опиша.....Обадиха ми се за втора среща, но и през ум не ми мина да продължа да се занимавам с пародия. Като гледам често се пускат обяви, разбирам защо.

V MKM nqma nito edin star avtomobil.
firmata ima nqkolko ofisa koito qsno sa poblikuvani v saita.
tarsqt hora postoqno zashto samo umeem da se oplakvame.Kakto gospodina na koito avtomobila mu bil baraka .vsichki avtomobili sa novi na ne poveche ot 2 godini.