Фолиарт ООД /img/frontend/nomap.png"

Фолиарт ООД

Вярно си е всичко

tva e super gadna firma v koqto shefovete se mislqt za golqma rabota a zadnicite sa im osrani do bezbojie a zaplati tam NQMA kolektiva e sbirshtina ot kliukari koito vse se 4udqt kak da te opliuqt no neznaq za kakwa polza nikoi ne gi ebawa. a teq koito sa kato na4alnici tam sa nai nekydyrnite idioti det nestawat za ni6to.A AKO NE WQRWATE PODAITE SI MOLBA ZA RABOTA I SHTE SE UWERITE W TOWA

Относно мнението на служител и безмозъчна секретарка. Не мисля, че това да се опитваш да започнеш работа на едно ново място е нещо лошо. Човек се учи докато е жив. А и откъде сте сигурни, че напусналите служители нямат потенциал и не са толкова добри.
Заплатите ви са под всякаква критика а \"работещата от 10 години\" там нека не се хвали много защото всеки си носи и негативите.
Може и да те държат там толкова години, но и да не е заради това, че им работиш за пред всички с договор.
Вярно е че има и наистина добри сред колектива ви, но да не отричаме и за присъствието на останалите. Имало е и все още ще има и такива, които искат да се развият във фирмата ви, но като не им се подаде ръка в началото дори и да не са подготвени - нормално е после и да не са доволни.
Каквото и добро да казват за фирмата ви, никой не може да промени отрицателното мнение на изпатилите от вас.
Малко или много имате нужда от промяна.

Тъй като гледам май само ти защитаваш фирмата. Толкова негативни мнения говорят друго обаче нали?

prolet съгласен съм с теб има свястни хора там, но шефовете... а до безмозъчната секретарка (май така се беше писала) имам много неприятни впечатления ако посрещаш клиенти така и при мен бих те уволнил още на 1 ден... то това е и една от причините повече да не работя с вас, а както се оказа в добрич има и много по-добри рекламни къщи от вас...

Шефовете са готини, а колектива е отличен. Ти анонимния, като си толкова сърдит и обиден на фирмата и даваш само негативни оценки, защо не споменеш колко частно си направи зад гърба на шефовете, четеш ли книжки в къщи? Сигурно имаш цяла библиотека??? Като все пак почетеш малко, може пък да вземеш и да мислиш? Или може само за другите с лошо?!?

"как огромният им потенциал не е бил оценен по достойнство с 4-5 цифрена заплата" - това искаш ти и за това напусна, не че някой взима такива заплати!!! Но продължавай да "лаеш" - всяко второ мнение е твое - хората вече са се убедили колко си обективен!!! Дай поне един аргумент за оценките си!!!
"Оценките сами говорят за себе си"

Тая пък тука 4-5 цифрена заплата тя за кво ги взима
за работа или нещо друго

За ФолиАрт мога да кажа , че е една от добрите фирми в Добрич. Колектива е сплотен и е на ниво. Хора, които само са се \"опитвали\" да работят във фирмата преди две години и си мислят че сега са били одобрени за две??? работни места, а отново не са назначени само по себе си показва , че наистина само са се \"опитвали\" да работят. През тези две години вероятно не са ги взели никъде, щом продължават все още да си търсят работа. Докато хората не се научат да говорят, да се обличат , да спазват трудова дисциплина, да имат уважение към клиентите и колегите си те никъде няма да успеят.

Работя от 9 години във ФолиАрт и бих казала че всички негативни мнения са на бивши огорчени служители, които си избиват комплексите и лаят колко зле им е било и как огромният им потенциал не е бил оценен по достойнство с 4-5 цифрена заплата.Това са хора които обикалят от фирма на фирма като цветарки и не могат да се реализират! Мисля че сега, след като фирмата се отърва от тях колектива е на едно много по-високо ниво!
Не твърдя, че всичко във фирмата е идеално и че няма проблеми, но не съм съгласна, че е чак толкова зле!А ако е, защо има хора, които работят тук от 10 и повече години ?!?