Фолиарт ООД /img/frontend/nomap.png"

Фолиарт ООД

долна фирма , малоумни шефове ,,,,

Мога само да кажа че нещата стават все по-зле. И така ще е докато някой хора не разберат че не са най-великите на тоя свят.

inzvunredno plashta na kogoto si poiska a taka NE stava. kum pleshivia i burkashtia si v NOSA

А забравих... За това дето шефовете ни търсели работа... Ми ще търсят ами, като няма кой друг . А има цял отдел за това. Да няма печатарите да тръгнат да си търсят работата или жените от довършителни.
Добре щеше да е да търсят работа и да не се месят в работата на другите отдели а само да я контролират. А те са се нагърбили с една сюрия неща и се месят в работата на всички и са загубили уважението на хората.
А има наистина кадърни хора, някой си отидоха и то( без заблуди ) само и единствено заради ЗАПЛАТИТЕ.
Колежката дето казва че искали 4 и 5 цифрени заплати...
Що да не искат, ако шефовете намерят добри поръчки и хората се хванат и ги направят ... ама като вместо хубава заплата ти дадат 20 лева бонус си казваш що работих и се старах толкоз да няма брак, като то с 20 лева можеш само да почепиш една вечеря жена си дето те издържа от рентата на баща и.
Колежката защитава шефовете ама по неината логика излиза, че няма запалти щото шефовете не намират работа.
Ами пак те излязаха виновни колежке.
Не попълвам графа заплащане и уважение за щото те са едно и също.
Ако бяхме приятели нямаше да са , но всеки работи за пари .

Този дебат тука е егати рекламата...
Какво правите в тази фирма като е толкова лоша?
Цялата работа е пазар, като си договаряхте заплатите що не искахте по- висока цена за труда си? И като сте толкова добри що не си намерите друг дето по добре да оцени труда ви? Много хора го направиха , някой са доволни други не, всеки дължи на себе си по-добър живот и трябва да го преследва.
Друг е въпроса,че шефовете наистина послъгват в обещанията си, но на вас никой не ви плаща да им вярвате, а да им работите.:)))))))))
Макар , че техните обещания са по скоро пожелания .
Сигурно и те искат да дават големи заплати ама първо трябва да станат и те богати. Макар че, като на всеки пазар ако могат да прекарат някой с по малка заплата не биха се замислили. Най-фрапиращия случай според мен е с програмиста, а той държи всички ключове... и го знае.
Абе не може всички да са недоволни в една фирма, но все още има робско мислене... Никой не ви държи на сила или си извоювайте по добри заплати или си ходете, а като не можете нито едното нито другото плюите във форума и това ще ви остане. Дори и лошата реклама е реклама.

стига плюене по шефовете
хората ви търсят работа
ако няма работа няма и пари
какво сте се увълчили
ГРОЗНИ неща говорите за фирмата
помислете малко

Ами какво мога да добавя в случая?! Освен ,че обстановката там наистина подтиска!Но бъдете честни и си признайте, че не само шефовете са виновни за това! Не че ги защитавам, но мисля че готини такива няма!Винаги ще се намери за какво да те овикат и нахулят дори и да не си виновен пряко ти!Но защо не поговорим за чудния колектив в тая фирма?! Нека кажем че ако всеки си гледа в паницата нещата може да са и по-добре, нали?!Но докато хората там не са по-високо заплатени и нямат нормални взаимоотношения нещата няма да се оправят.За това нека всички които работят там да са по-позитивни и добронамерени спрямо колегите си! А шефовете да вдигнат малко заплатите, да се сещат от времв на време че там има хора(които им носят парите които те така обичат)и да ги поздравявят, а не само да ги хулят! Това е! Съжалявам ако съм обидила някой но .... такъв е живота!

Ами какво да кажа - дано да са си взели поука защото разбрах че доста хора са заминали напоследък. Но щом са заминали значи има защо.

Всеки път когато нещо се обърка в процеса на работа се търси грешката, за Красимир грешките трябва да се намират за да се изясни какво е станало, къде е бил пробема, и да се внимава втория път (защото първи път винаги има при всеки ,навсякаде), това е добре защото той гледа положително на работата, но за Николай ,това е повод за нова Оперативка и повдигане на тон, при положение, че няма личен поглед над нещата и решението е санкция, Николай може само да си вземе поука от това.
Инвестирането във фирмата по утношение подобряване на техниката е мн добра стъпка ,увеличава се производителността ,бързината и олекотяването на операциите за операторите на машините ,но така както една машина може да работи 24 часа 7 дена в седмицата ,един човек неможе – ако искаш производителност ,не финансирай само в машините , погледни от погледа на операторите ,те имат ли стимула да работят повече за същите заплати, ако знам ,че ще спечеля нещо повече за дадения в повече този труд независимо дали е в кампания фирмата ,натоварено ,или просто работят ивънредно - „фирмата печели повече и аз печеля повече” , и драги Работодатели грешка в системата ИМА , ако ви я потулвате и мислите ,че можете да се изразявате с думите „след година и половина ще даваме по големи заплати от Варненци” и да се биете в гърдите..и след това време заплатите да са същите, определено има грешка, и можете да я търсите.
Дай боже петъците да товарите по 2 камиона готова продукция, не по един ,но като гледаш напред незабравяй и да се обърнеш и назад ,защото всички там си вършат работата и очакват след това да им се каже „добра работа свършихме” ,на този който ви държът стълбата ,на която сте качени, се дължат 50% . Губите си персонала по този начин , думите на Николай „ние тук сме като 2-ро семейство” са мн правилни , и колектова е добър ,а вие му позволявате да се разпадне и после се чудите „ама сега защо така стана”. Огъня ,на който се „печете” не е оправдание за работниците ви. Един работник няма да види бъдещето си в тази фирма така, ако той продължи да работи за вас и вие продължите да заобикаляте грешката си ,той ще си замине. Като почвате да работите по грешката си почнете от намирането на клиентите, защото примерно фирми за строителство на дървени къщи навсякаде по света могат да построят примерно за един месец 15 броя, могат и да построят много повече след време ,но приходите се разделят на всеки с проценти и колкото повече работа се сварши толкова повече пари вземат ВСИЧКИ. Затова почнете от клиентите ,и смятайте в проценти.
Знаете ли каде е Грешката сега? Това ,че рекламата ви е станала по голяма и се вижда от по-далеко е защото работниците ви я вдигат и я държът такава, като погледнете назад ,предишната реклама небеше толкова голяма нали ? но виже до каде ви придвижи ,малко по млако! Организацията търпи промени,по вашите наблюдения ,но защо не се допитате до колектива и вземете общо мнение. Калкулацията за згъване на печатни листи изчислява клиентската цена по бр удари ,защо да не изчислява пак в удари но от това и да зависи заплатата на работника и в процент? Бяхте казали „това сме хората тук в пълен екип ,всеки си знае работата и остава само да работим и да следим качеството на продукцията да е на ниво” ето че семейството не е доволно ,щом неможете да задържите персонала си. Мислите ли ,че ако човек с деца и т.н. лесно може да си смени работата?Може би някои хора не са си трагнали още по др причина ,не че са доволни ,и че винаги едно мнение може да се промени,по младите го направиха! Така както от добро към лошо ,не е късно и да го направите в другата посока от лошо към добро.
Мнозинството печели при гласуването -спечелете мнозинството и ще спечелите и вие.

П.С. приемете написаното от положителна му страна и помислете позитивно ,решение ще го намерите заедно като семейство.

shefovete che sa si takiva to e qsno ama toia g-n rad. goliam izmamnik govori edno a pravi drugo, abe ne si zasluzhava dazhe da si podavate dokymentite
da ne govorim kakvi hora na kakvi postove sa slojeni
to tazi firma e sastarqvashta sled 10 godini samo pensioneri 6te ima, mladi pochti nqma tam i vie ne otivaite