ЧАС СЕКюРИТИ ООД /img/frontend/nomap.png"

ЧАС СЕКюРИТИ ООД

Здравейте, хора! Не пропускайте предоставената ви възможност! Не оставяйте късметът си! Нека не съжалявате след време за подминаването на този текст. Казвам се Димитър, на 39 г. от Карлово. Моят нюхт за сигурна печалба не ми изневери, когато ми се отдаде този невероятен шанс и сега боготворя този ден. След време, много от вас ще ме споменават с добро. Подробно описание за всичко, ще намерите в този сайт:
WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM
= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =
Допълнителни доходи, надомна работа, онлайн бизнес, работа по интернет

Най-Измекярската и Лайняна фирма в България!Лъжлив и Крадлив управител.Всички го знаят!Лъжи и краде работниците си дето му осигоряват лукса и конфорта да живее като цар.Истински Пор е тоя Палячо!Пълен Нещастник и Измекяр!Долен Чекиджия и Лайнарин!Цял ден лъска бастуна и бие чекий!Да Еби и Боклука и Олигофрена!Долно Копеле!

Преди време работих в тази фирма,като почнах останах изумен от колегите,че по цял ден се чудеха ко да откраднат от фирмата.То не беше точене на бензин ,рязане на катализатори,продаване на резервните гуми и криковете.Абе толкова разпуснато никъде не е било ,естествено заплати се даваха рядко на 3месеца 1път на аларми никога не бяхме ходили,казвахме на дежурния че всичко е наред и продължавахме са си разнасяме пици със служебната шкода,то аз и за това почнах за да ползвам колата като лична като съм на смяна ,накрая и взех и гумите и сложих едни галоши като реших да си бия камшика,естествено преди това я форсирах на 6хил оборота на място докато я прегрея.За касабов ко да кажа пълен безхаберник.То бива бива ама такова нещо няма никъде.Сега фалирал от всякъде ...Няма пари хляб да си купи...

Най-Чекиджийската фирма.Управлението му е от Чекиджий,Капути,Бастуни и Кавали!Касабов по цял ден бие чекий в офиса и мастурбиира!Пълен Олигофрен и Боклук и Чекиджия и Наркоман!Пълен Измет и Нещастник!И синовете му са пълни Боклуци и Наркомани!Боклуджийска фирма!Анти Фирма!По големи Боклуци от тези няма.Крадливи Копелета и Олигофрени!

...е колега нали затова го ,,цоцахме,, бензина,и кои ко може...ако беше платено ама не е...

...работа ти дават ,само че НЕ ПЛАЩА...не случаино ги палеха,но гладни много и се хващат за 1-2 месеца,и т.х,но вземат 50%от заплатата,и така ....................т.н......знае го цела Варна,г-н с.касабов.