ЧАС СЕКюРИТИ ООД /img/frontend/nomap.png"

ЧАС СЕКюРИТИ ООД

Най-Измекярската и Лайняна фирма в България!Лъжлив и Крадлив управител.Всички го знаят!Лъжи и краде работниците си дето му осигоряват лукса и конфорта да живее като цар.Истински Пор е тоя Палячо!Пълен Нещастник и Измекяр!Долен Чекиджия и Лайнарин!Цял ден лъска бастуна и бие чекий!Да Еби и Боклука и Олигофрена!Долно Копеле!

Преди време работих в тази фирма,като почнах останах изумен от колегите,че по цял ден се чудеха ко да откраднат от фирмата.То не беше точене на бензин ,рязане на катализатори,продаване на резервните гуми и криковете.Абе толкова разпуснато никъде не е било ,естествено заплати се даваха рядко на 3месеца 1път на аларми никога не бяхме ходили,казвахме на дежурния че всичко е наред и продължавахме са си разнасяме пици със служебната шкода,то аз и за това почнах за да ползвам колата като лична като съм на смяна ,накрая и взех и гумите и сложих едни галоши като реших да си бия камшика,естествено преди това я форсирах на 6хил оборота на място докато я прегрея.За касабов ко да кажа пълен безхаберник.То бива бива ама такова нещо няма никъде.Сега фалирал от всякъде ...Няма пари хляб да си купи...

Най-Чекиджийската фирма.Управлението му е от Чекиджий,Капути,Бастуни и Кавали!Касабов по цял ден бие чекий в офиса и мастурбиира!Пълен Олигофрен и Боклук и Чекиджия и Наркоман!Пълен Измет и Нещастник!И синовете му са пълни Боклуци и Наркомани!Боклуджийска фирма!Анти Фирма!По големи Боклуци от тези няма.Крадливи Копелета и Олигофрени!

...е колега нали затова го ,,цоцахме,, бензина,и кои ко може...ако беше платено ама не е...

...работа ти дават ,само че НЕ ПЛАЩА...не случаино ги палеха,но гладни много и се хващат за 1-2 месеца,и т.х,но вземат 50%от заплатата,и така ....................т.н......знае го цела Варна,г-н с.касабов.