Карлсберг България АД /img/frontend/nomap.png"

Карлсберг България АД

Дали е възможно някой, (който и да е)да даде информация за условия за работа, отношение на колеги и ръководство и заплащане във фирмата?Въпросът важи както за мениджърските длъжности( transportation & distribution manager по - специално ме интересува) така и за работническите.Благодаря предварително!

Здравейте, някакви мнения за On Site Support / IT specialist позицията в централния офис в София?

Какво питат на интервюто за търг. представител

Ходих на интервю, двамата супервайзори, на които им беше крив целия свят бяха ужасни. Супер сухарско държание, никакви маниери и етикет за хора, които водят интервю и си мислят, че са нещо повече. Уж търсят хора чрез сайтове за работа, после чуваш от колеги как направо спират други търговци по обектите, питат ги дали искат да сменят работата, после ги викат на интервю за 2 приказки и на следващия ден ги наемат, а аз още чакам обратна връзка от моето интервю. Пълни мишки и страхливци да застанат и да кажат истината, както са обещали ...

Първите 5-6 месеца парите след удръжките са много малко.

Карлсберг и въобще бирените компании имат един основен ,но непреодолим проблем.
В стремежа си да развиват собствени кадри,издигат някой работил 10 години технолог или QC до много висока длъжност, и този същия си мисли, че всичко започва и свършва с бирата.
Ей,в голяма заблуда сте, бирата не е нищо повече от вода+малко химия.Много тесногръди Мениджъри и какво да очакваме от такива освен да рабират от правене на бира и нищо повече.А управлението на една компания е сложен бизнес.

Ходих на интервю.
През цялото време имах чувството ,че съм участник във викторина (за по-невръстните читатели,това е игра, в която се задават малоумни въпроси,отговорите на които нямат значение).
Вероятно поради липса на подготовка и най-вече интерес от страна на интервюиращите,задаваха по няколко пъти едни и същи въпроси.
Препоръчвам на великите Мениджъри от тази компания да постъпят в Бюрото по труда,там ще могат да се развихрят подобаващо, а не да си губим времето взаимно.

ааа,много са зле тези....
Пълна аматьорщина от влизането в офиса , та до последния служител.
Язък за хубавата бира.

От София дочух ,че за позицията Plant Manager си имали набелязан човек,ама ей така пускат проформа обява

Проведоха ми интервю по телефона. Не мисля, че е сериозно, а по-скоро е отбиване на номер. Съмненията ми са, че са си взели свой човек или човек на някой. Жалко е.