геяна /img/frontend/nomap.png"

Спокойна работна среда. Рядко срещано човечно отношение и уважение от страна на работодателя към работниците. Няма текучество на персонала.

Работя в тази фирма от няколко години и смятам,че съм добил представа за условията.Това е една фирма която е с 20 години по-напред с материала срвнение с другите фирми от бранша.Тази фирма е много стабилна и е добра за работа има стабилни колеги.заплащането не е атрактивно но все пак е добро,има ваучери за храна има добра хигейна,шефовете са много човечни и разбрани хора.Най много ми харесва че няма разценки както в другите фирми-точно от тук идва спокойствието няма дразги че един работи по-платена манипулация а друг по-ниско платена.само искам да отбележа че като казвам че няма разценки не озна4ава че цял ден може да си клатиш краката и да вземеш 1000 лева.шефовете са измислили някакъв си техен начин на плащане който е справедли и всеки взема толкова колкото си е заслужил.Лятото се налага да се работи и съботите, но пък зимата добре си отпочиваме.
като чета по другите фирми хората се оплакват че шефовете строят нещо а парите ги удържат от работниците и при нас строят но нашите пари не ги намалят.
Няма поток от напускащи работници което означава че са доволни.
И както казах най много ми харесва,че няма конфликти спокойно е а спокойствие като има и здраве има а здравето е най скъпото нещо.Желая на всичким ви много здраве и да имате като моя късмет да си намерите добра работа с добри работодатели.