РААБЕ /img/frontend/nomap.png"

Надежда не е управител, тя е за украса, няма да ви защити от никого!
Вили Рангелов ще ви поиска кекс... вече няколко са го яли там....и като ви поиска кекс, след това Надка няма ди ви защити от него, ще вдигне рамена и тва е!
Змиярник, фалшив бизнес.
Не се занимавайте!
Касабова ще ви смели на закуска
Курви, лайнярки, окупаторки на фирмата, не управители!
Всеки си намира майстора и сатрапа!

Моля за коректно и реално отношение от тази фирма, относно непоискано и непоръчано от мен писмо. На 03.06.2011г. получих писмо с неизвестно съдържание. Това ми се случва за втори път. Първия път заплатих лично разходите по връщането на продукта. Но не желая това да се превръща в практика, затова този път върнах неразпечатано непоисканото писмо с куриерска фирма и разбира се за тяхна сметка.
Не искам да занимавам с този дребен проблем комисията за потребителите! Надявам се да не се стига до там да си губим времето...

Изглежда са в ход на подвеждаща маркетингова стратегия, която надявам се да стигне до български съд. Зарябяват клиенти с "безплатен" рекламен продукт, но при получаването му, вътре в пакета с изненада се открива фактура на стойност близо 130лв, които трябва да се платят в 15 дневен срок от издаване на фактурата!
Продукта се връща на адрес, който трудно се намира (това не е случайно), защото се намират в една схлупена барачка в цяла индустриална зона с общ адрес. Само с питане е възможно да се открият. Трудно се намира и техен телефон за връзка.

Искам да предупредя всички, които търсят "възможност за развитие" в най-неподходящата за това фирма - РААБЕ -  Некомпетентно управление (от страна и на двамата прокуристи), страхотен стрес за нас служителите, недобронамереност от страна на т.нар. мениджъри, не се знае кой какво прави и за какво въобще е нает, текучество, необосновани съкраения и уволнения, няма въобще никаква визия за работата и бъдещето на фирмата.
Имайте и предвид, че "уменията" и "знанията" , които ще имате възможност да добиете в РААБЕ са неизползваеми в реалния свят. Така че според мен времето прекарано в РААБЕ, си е загуба на време (освен, че от нерви и притеснения ще си докарате и някоя болест).
Служителите вярват единствено в това, че рано или късно ще имат щастието да се спасят от тая фирма.
Бягайте от тази фирма, за да не се опарите неприятно!

Раабе е една БИВША добра фирма, но от почти една година тръгна главоломно надолу. Лошото е, че това предизвика огромна вълна от съкращения не само поради липса или недостатъчно качества, но и на личностна основа.
Последва едно яко изцеждане на всички кадри, възлагане на немислими задачи и срокове, залъгване, некоректност, подигравки със служителите....новото ръководство, което е от словакия, буквално се забавлява с останалите на работа хора, използвайки безизходицата , в която се намират, при настоящата ситуация на трудовия пазар.
За 7 месеца фирмата беше съкратена от 40 на 12 служителя.
Ок, ситуацията е такава, но имаше колеги, които бяха съкратени изцяло на личностна основа и веднага на тяхно място назначени нови.
Българският мениджър абдикира тотално от ролята си, а може би и му липсваха въобще някакви лидерски качества...Това, което се случи и ще продължи, в РААБЕе един вид геноцид.
Очакваме фирмата да бъде ликвидирана до края на 2010 г.
Не се лъжете да кандидатствате за работа тук!
РААБЕ не е добро място за работа!