ЕКОЕКСПОРТ ЕООД /img/frontend/nomap.png"

ЕКОЕКСПОРТ ЕООД

ТОВА Е ЕДИН УНИКАЛЕН БОКЛУК ЗАВЛЯКЪЛ МНОГО ХОРА С ПАРИ! ТОВА Е УЖАСНО НАГЪЛ ЧОВЕК, ГОТОВ Е ДА ПРОДАДЕ И МАЙКА СИ ЗА ПАРИ ! ИСКА ДА БЪДЕ ИЗВЕСТЕН И СЕ ЯДОСВА, ЧЕ НИКОЙ НЕ ГО ЕБАВА ЗА СЛИВА ! ГОСПОДИН НИКОЙ ОТ СЕЛО ДОШЪЛ В СТОЛИЦАТА ДА СИ ИЗБИВА КОМПЛЕКСИТЕ ! МРЪСЕН ПОМИЯР!!! ДОЛЕН ИЗМАМНИК !!
ВИЖТЕ МУ СТРАНИЦАТА:

БОКЛУК КОМПЛЕКСИРАН И ПЛЕШИВ !!!

Това е един измамник. Едно малко плешиво джудже. Крие се са дребни суми който завлича от клиентите си. Един недоносен селянин !!! Пазете се !!!
ето го:

Ами по принцип да,но нека се замислим всъщност кой съдим Allteam BG,Allfashion или Allmusic agency...(по принцип имат доста псевдоними с ALL- в началото)...  или ЕКОЕКСПОРТ в Плевен.Аз лично пропуснах доста други интервюта,за да не получа договор - напълно възможно е и да няма как да се докаже,че изобщо сме били на работа там. Единствено свидетелите могат да докажат. Например хазяинът на офиса,който идваше доста често за парите за тока.Шефа тогава и на него му се криеше и не идваше,поради което аз съм контактувала с него и  той най-вероятно ме помни :)

Това лично според мен е недопустимо , как може фирма да наема хора без да им предостави договор ( дори и временен ) който да подпишат веднага след идването на работа на служителя,тази фирма изобщо реална ли е , как може да не спазва споразумението с работниците си и като стане време за плащане да се крият , а работниците трябва да си вършат работата съвестно и да допринасят за това работудателя да печели пари които да не споделя с работниците си , моето лично мнение за подобни измисленяци е директно изправяне на съд , който автоматично да се разпореди не само да изплатят дължимата сума а и да изплатят пропуснати ползи , както и за нанесени морални и материални щети

Здравейте, мен ме наеха като програмист да правя уеб сайтове. Имали много поръчки и постоянно имало работа, щеше да има бонуси, да има увеличаване на заплатата абе въобще перфектната работа, да обаче не.
Първо офиса е в приземен ГАРАЖ на нова кооперация със сложена дограма и направени 3 стаички, вътре телефоните нямат обхват.
Второ в офиса е адски студ ама много студ сигурно като беше -16 на вън вътре беше едва 5-6 градуса. Дали са ти една стара ама много стара печка която дори цял ден да работи не може да стопли офиса, на всичкото от горе ШЕФА като мине през офиса ти се кара защо си пуснал печката защото харчела много ток. Представете си 8 часа на такъв студ да седиш на едно място.
Трето аз съм назначен за програмист и дали са ми 15 инчов монитор на сигурно 10-12 години, ужасен и имаше едни ленти минаващи поцелия екран който размазват буквите и не може да се седи на него защото почва да те боли глава. Компютара беше ужасно бавен най-елементарните програми с който трябва да работя едвам вървяха. Интернета прекъсваше на ден по 5-10 пъти за по 10-15-30 минути и супер бавен... не може да се работи.
Четвърто казват ей са ще ти дам договора и ми дават 2 странички с длъжностната характеристика и питат дали си съгласен, даваш им медицинско, свидетелство за съдимост, трудова книшка и до там. Сега напускам и ми казват, че съм имал договор и ТРЯБВАЛО да им дам молба за напускане с 30 дневен срок преди да напусна. Като по КТ и длъжностната характеристика която ми дадоха трябвало да съм в 6 месечен изпитателен срок което означава че мога да напусна когато поискам и когато поискат да уволняват. Пето когато тръгнаха да ми плащат за 2 седмици от януари месец ШЕФА вика днес(понеделник) ще ти платя, не плаща става четвъртък и казва днес ще ти платя и изчезва няма го в петък идва в понеделник другата седмица вика ДНЕС ще ТИ платя и изчезва и идва в вторник и тогава плаща. Така стана и за заплатата ми за февруари за която на 10-ти напуснах и не ИСКА ДА ПЛАЩА телефона не си вдига офиса затворен крият се..Моят съвет е да избягвате тези хора и фирмите ЕКОЕКСПОРТ ЕООД и ALLTEAMBG.

Здравейте:) Този коментар е изцяло повлиян от личен лош опит с дадената фирма, с цел да се предотвратят други подобни за в бъдеще!
Причината поради която слагам лошите оценки е защото фирмата не заплаща на работниците си,не ги уважава,дори не предлага договори.Няма да споменавам,че в склада дори има ПИСТОЛЕТ,собственост на шефа на фирмата,която се казва ALLteam BG,а всъщност се води ЕКОЕКСПОРТ ЕООД със седалище в гр.Плевен на името на бащата на т.нар. Шеф на ALLteam BG. Фирмата наистина се занимава със много дейности под прикритието на поддръжка на сайтове и търговия с хардуер!!!Затова и се нарича така - ALL TEAM!
Невероятно е но факт,че аз бях наета като Event Manager хахахха да се занимавам с организиране на партита в клубове и дискотеки,предимно в Студентски град и извън София!Това е нещо което влиза в моята квалификация,но за съжаление аз не получих договор.Казват,че има такъв,но аз никога не съм го виждала,камо ли подписала.А пари - не ми дадоха естествено,въпреки конкретните дати и вече организираните от мен и проведени събития,медиите които ангажирах и спонсорите с които преговарях от името на фирмата.
Не искам да ви плаша,но не съм единствената на която не е платено,не е даден договор и за която техните телефони са изключени,офисът е заключен и т.н.....Тази фирма съществува и в момента даже си набира служители отново в jobs.bg.
Съветвам всеки,който кандидатства за работно място при ALLteam BG или ЕКОЕКСПОРТ ЕООД или има каквито и да е отношения с тях да има предвид поста ми !!! Нека спрем подобни работодатели (с пистолети:), защото е неприемливо и примитивно тяхното съществуване.