Уют стил ООД /img/frontend/nomap.png"

Уют стил ООД

Здравейте.Аз съвсем скоро си поръчах дограма от офиса на фирмата.на Опълченска и съм изключително доволна.Посрещна ме много мило момиче.Обясни ми всичко,а след,което за размера дойде един мъж,който беше доста компетентен.В крайна сметка същия този мъж монтира софрата точно в срока,който беше определен.Мнофп съм доволна

Смених си дограмата с Уют Стил и искам да се оплача от лошото качество на работа на монтажниците и на майстора, който обръща призорците!!!
Платих пълен пакет дограма+ обръщане в пълен размер, а останаха дупки отвън под первазите! Дори пяна не е сложена! Чисто новите щори са целите в замазка - мръсни! По тях е текла заназка! По мебелите също - целите са омацани! Боклуците дори не са събрани в един ъгъл!! Много зле. Не препоръчвам на никого да работи с тази гирма! Аз няма да повторя!!

Аз също съм потърпевш клиент и съм напълно съгласен с негативните коментари. Това е най-некоректната фирма с която съм работил. Лъжат, баламосват и не изпълняват поетите ангажименти по договора. От всички хора с които говорих по телефона за рекламация, защото дограмата е още в гаранция получих един и същ отговор - "Не зависи от мен господине". Значи от никой не зависело. Напълно независима фирма, единственото което зависи от тях е да ти вземат парите. Следващата ми стъпка е да отида до агенцията за защита на потребителите и поне от там да ги санкционират. Призовавам повече хора да направят това, ако имат необходимите документи и им се случва същото. И тъй като от там могат само да ги санкционират без да имат възможност да помогнат за отстраняването на повредата, съм решил да пиша и до "Господари на ефира", така поне ще се даде гласност за тези измамници та хората да знаят какви са в действителност и да не бъдат излъгани. И като последна мярка призовавам потърпевшите като мен на остановим контакт и да си потърсим правата с общ иск в съда, както пише най-отдолу на договора.

- 5.6 За всички неуредени въпроси и спорове породени от този договор или отнасящи се до него, се прилагат разпоредбите на българското законодателство.

Изключително несериозни лъжливи и некоректни. Поръчах си комарници от тях и от там започнаха проблемите ми. След като взеха размери чаках връщане на обаждане за за цена , такова не получих. Отидох на място в офиса направихме договор и започна голямото чакане 15 дни. Денят за монтаж НЕ бе спазен в уточнения в последвствие ден за Монтаж НЕ беше спазен пък часа. Най накрая дойдоха обаче имаха освен монтаж на 5 комарника и подмяна на две мрежи . Естествено мрежи не носеха за подмяна взеха старите комарници с тях УЖ да ги подменят. Започна се отново чакане. Деня за взимане на ремонтираните комарници отново НЕ спазен. Когато най-накрая ми се обадиха, че са готови отидох и ужас сложили нова, но скъсана мрежа провиснала и ги върнах. Сега отново чакам и не знам. Вече месец ще стане от както съм поръчал и чакам всичко да приключи.

Бях особено неразумна да поръщам щори от тази фирма без да я проуча предварително. Просто офисът им в Практикер Дружба София е удобен и подлъгва доста клиенти на Практикер да поръчат от тях. Огромни перипетии с тази фирма и вече 5 месеца след 6 пъти идвания за монтаж, дефектни щори, сбъркана поръчка и нагло поведение от страна на служителките им и техният многоуважаем управител Пейчев - един прост съвет - ИЗБЯГВАЙТЕ ТАЗИ ФИРМА НА ВСЯКА ЦЕНА - освен да чакате с месеци и да ви звънят и да ви говорят на: "ти" и да ви обясняват колко Вие като клиент не сте прав, друго няма да получите. НЕКАЧЕСТВЕНИ ПРОДУКТИ, ОБСЛУЖВАНЕ ПОД ВСЯКАКВО НИВО, ПЪЛЕН ПРОВАЛ НА ГЪРБА НА КЛИЕНТИТЕ!

Това е една адски некоректни фирма. Поръчахме щори при тях, чакахме 10 работни дни, дойдоха да монтират и се оказва че има проблеееем. Не се затварят плътно. Връщаме ги ние спокойно и чакаме обратна реакция. Едва след 4 или 5 дни след лек скандал със служителката управителя благоволи да ми се обади. И познайте не можели в цеха да разберат какъв е проблема. След мое настояване дойдоха повторно да проверят размерите. Но ефекта беше същия. Последва и трета корекция, която беше потресаваща. Все едно някой се упражнява в час по трудово. Ако не искате да си губите времето, парите и нервите не поръчайте при тях. За тях клиента не е важен. Месец и половина чакане за едни глупави щори, с вече нарушени стъклодържачи от тях се наложи да анулираме поръчката. Което също ми коства две ходения до офиса им. Просто нямам думи....

Уважаеми управители,

Така не се работи с клиенти. Ако не разбирате това, с което сте се захванали, по-добре се откажете.

Здравейте! Много съм разочарована! Служитешите им са много груби, нагли и невъзпитани! Вдигат силен шум в часовете, определени за почивка по закон и когато им се направи забележка казват, че не им дреме, имат още няколко дупки и докато дойде полицията, те ще са си тръгнали... С такова отношение не се печелят клиенти!

Много съм доволен от Уют стил смених си дограмата при тях която се оказа много добра после си направих и топлоизолация екипите им работиха повече от професионално нямам никакво основание да се оплаквам

2 дни чакам напразно в нас да дойдат да ми доставят щорите. Служителите им по телефона се държат изключително безотговорно, дори нагло.

Никога не поръчвайте от тази фирма!

Обадих им се преди повече от седмица. Много любезно ми потвърдиха още същия ден че следващата седмица ще изпратят майстори за оглед. Този оглед е платен! В петък м извънят - не били разбрали какво ще се оглежда. На края на деня се оказа че майсторите, които ми бяха потвърдили че ще дойдат уикенда не работели през уикендите. Според мен - са им омекнали колената като са разбрали че ако направят мизерия - ще трябва да си я ремонтират безплатно, т.к. ние искаме 5 години гаранция. При положение, че поръчката е за замазка на стена и смяна на плочки - трябва да си кръгъл идиот за да не се справиш с това. Очевидно в тая фирма са точно такива - мошеници. Като им поисках гаранция - веднага подвиха опашки и ... не можели уикенда. Освен това- исках да ми кажат от кога могат да започнат - и това не можаха да ми отговорят.