БОБЧЕВ ЕООД /img/frontend/nomap.png"

БОБЧЕВ ЕООД

1 точка от 6 мнения

Относно глупостите, които се пишат по мой адрес,
можете да погледнете що за "човек" е Катя Николаева:
Мисля, че коментарите са излишни.
Всеки интелигентен кандидат за работа, може да се запознае с работните условия и да направи сам изводи за себе си, а не да приема на доверие анонимни коментари и такива на озлобени изгонени служители, каквато е гореспоменатата "дама".

Здравейте, и аз съм бивш служител на Бобчев ЕООД или по-скоро хотел Габи. Ставал съм свидетел на скандалите на Бобчев и жена му, как я срива със земята, а после се смее като идиот. За всичкото време, в което работих при него идваха и си отиваха много хора. Имаше само една служителка, която си позволяваше да му крещи и не й пукаше, че той й е работодател. Много пъти му е казвала, че той е никой без служителите си и, че ние му вадим хляба. Е имаше поне малко възмездие момичето имаше акъл взе си болничен с размер на още една заплата и отделно заплатата, която й се полагаше и ги заряза. А сега така като гледам служителите му напускат един по един. Не коментирам неприличните предложения за масажи и секс. Жена му да си се оправя с това. НЕ ЗАПОЧВАЙТЕ РАБОТА в Бобчев ЕООД и хотел Габи.

Никога, никога не се хващайте на лъжите и измамите във фирма "Бобчев" ЕООД. Всичко написано от предните коментирали туке вярно.
Казвам се Катя Николаева. От Русе съм. Започнах работа при Динко, защото бях на голям зор. Вече 2 години и половина понасям простащките му изцепки и намеци. Все гледа да ме затисне в някойъгъл и да ме опипа. Овратена съм, но нямам избор-просто няма къде да отида и той знае, защото съм му споделяла. Освен противните му сксуални домогвания, непекъснато ми реже парите и едвасъществувам.
Ако имаше къде да отида бих го напуснала на секундата.
Никога не започвайте работа при него-подиграва се с хората, особено с жените. А и фирмата му май скоро ще фалира. Той въобще не го е еня за хората.

От къде да започна.. всичко казано до сега е верно, но да не забравяме и постоянните обиди, безпричинни глоби и не на последно място- сексуалния тормоз.. Колкото и да се опитваш да избегнеш подобно отношение, просто не можеш. Управителя ежедневно отправяше директни предложения за повишаване на заплатата и когато не получи това, което искаше, се погрижи да няма ден, в който да не ме глоби за нещо, викаше ми, обиждаше ме, караше ме да стоя поне час след края на работното време.. всеки ден!! Накрая получаваш някакви мизерни пари, колкото да има как да ходиш на работа.. Погрижи се да направи ежедневието ми кошмар!! Постоянно търсеше нови работници, които да експлоатира един месец, след това караше мен да ги освобождавам и да им обяснявам защо няма да получат и една стотинка за къртовския си труд!! Постоянно е обзед от маниакална параноя, че няког краде и отправяше унизителни обвинения, без каквато и да било причина. Качеството на услугата е под всякаква критика, а ако нещо изчезне или машините съсипят някоя дреха, не поема никаква отговорност! Нито един пострадал клиент не е получил обещетение или поне извинение.. Нямам думи за този човек!! НИКОГА, НИКОГА не започвайте работа там, защото ако го направите и решите да си потърсите правата, в отговор ще получите доста сериозни заплахи към вас и вашите близки.. Дано някой ден да се намери кой да му покаже, че хората не са се родили за да му служат!!

Най-некоректните хора, с които съм си имала работа!!! Работих им един месец нощни смени, дневни смени, администраторка, готвачка, сервитьорка, барманка, само дето и камериерка не искаха да съм в хотела им... Абсолютна експлоатация и в нарушение - никакъв договор нямах и когато по лични причини ги известих, че прекратявам, помолиха ме да работя 1 седмица още докато си намерят човек и накрая не ми дадоха и 1 стотинка!!! Никога не се захващайте! Ставала съм свидетел на абсолютно надменно отношение към обикновени и много мили хора, на които се крещеше и бяха нагрубявани - напълно недопустмо!

единственото което мога да кажа е че нито съм била служител нито ще бъда както много други като мен. В тази фирма почваш работа пробно и след няколко нощни смени които и не ти се плащат в последствие ти казват дали оставаш. Но и това не е гаразнция че след два и дори повече месеца ще получиш пари (каквито и да било). Договора съответно го виждаш през крив макарон и разбира се те експлатират както си искат и няма как да извикаш инспекция по труда понеже не си в правото си.