ЕН ЕНД КЕЙ Козметикс Дивелопмънтс https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Радомир,ул. ОТЕЦ ПАИСИЙ 26&markers=Радомир,ул. ОТЕЦ ПАИСИЙ 26

ЕН ЕНД КЕЙ Козметикс Дивелопмънтс

Не случайно не могат да си намерят хора.
Текучеството е огромно. Постоянно въртят едни и същи обяви в Jobs.bg
Всеки, който има лошия късмет да попадне на това място, щом осъзнае къде е попаднал бяга с 300км в час и не иска да чуе повече за кошмара N&K.
Ръководството на фирмата, което не притежава никакви лидерски и мениджърски умения обаче има друга версия по този въпрос. Всеки, който напусне е пълен некадърник и за нищо не става.
Те никога нямат вина. "Пази, Боже, сляпо да прогледа"!
Отношението от страна на ръков. към персонала е просто ОТВРАТИТЕЛНО!
Дошъл е византиеца да прави бизнес в България. Няма лошо!
Но защо се ГАВРИ по-най долен начин с хората, от които печели и които го правят все по-богат?
Обижда, псува, крещи по всички. Пълен простак и мръсник.
Не стига,че плаща мизерни заплати, а се държи с българите като с роби.
Как още не е ял бой ми е чудно!

Просто поредния византиец основал фирмичка за да се гаври с трудолюбиви българи... Работи се,почти за без пари,но за сметка на това кучетата на входа получават повече уважение и внимание от работничките/работниците..

Мнението ми не е добро не се захващайте с тази глупафа фирма. Не спазват законите не уважават работниците! Недейте работете в такава византийска фирма!

Заплащането във въпросната фирма е по- високо от средното за страната, като за доказали се служители дори значително го надвишава. Що се отнася до уважението към персонала, мога да кажа че едва ли има по- либерални и приятелски отношения между собственици и служители. Условията на работа са чудесни - сградата е във вид, който повечето хора не могат да си позволят да имат дори в къщи, работните помещения се отопляват с климатици, осигурява се безплатен транспорт за служителите които пътуват от други населени места, служители, за които не е удобно да пътуват се настаняват безплатно на квартира и т. н.
Е, вярно е, че във фирмата се работи здраво и заплащането се базира на вложения труд и на начина, по който се върши работата. Добросъвестните служители се оценяват по достойнство, недобросъвестните са вечно недоволни, разбира се.
Относно работното време, действително се работи понякога извънредно, но не е задължително - който може и желае работи извънредно, нойто няма възможност или няма желание - не работи. И разбира се, извънредния труд се заплаща доста добре.
Фирмата предлага възможности за развитие в кариерата за хора, които имат качествата и амбицията за това. За целта се организират обучителни командировки за персонала в други фабрики със сходна дейност в чужбина.
Производствените помещения на фирмата се намират в гр. Радомир, който е на 40 км от София, не бих казала, че е съвсем глуха провинция.
Що се отнася до колегите, персонала е съставен предимно от млади хора, с които се работи лесно и приятно. Разбира се, когато работиш с още 30 - 40 човека, не е възможно да няма разногласия или антипатия, но ако си нормален човек ще успееш да се впишеш в колектива.
Като цяло, не бих казала че всичко във фирамата е идеално, но мога да твърдя, че условията на работа са доста добри, заплащането е добро, работното време е нормално и всеки, който има желание да работи има и възможността да се развива в професионален и финансов аспект.
В заключение, N&K Cosmetics Developments е за хора, кото искат да работят за да получават заплата. Такива индивиди, които имат за цел само да им мине времето без да си помръднат пръста и да се оплакват от всичко и от всеки, по добре да си стоят в къщи, защото си мисля, че не само в тази фирма, но и във всички останали не дават пари за мрънкане и претенции а за работа.

Това е една фирма в която правят яки боклуци (декоративна козметика), продават в чужбина, което малко ме учудва. Плащат малко, мислят си че хората са им длъжни почти всеки ден да остават след работно време. Условията за работа, като база са абсолютна мъка. Осигуряват на минималното, а когато решиш да се махнеш, си правят оглушки за парите които ти дължат (т.е. за какви пари сте говорили и ти дават заплатата на това което е по договор). За това, че фирмата е в най-дълбоката провинция няма да говоря. Собственика е грък, също няма да го коментирам. Зимно време вътре се умира от студ. Мога още много да говоря, но се надявам, че всеки завършил УХТ-гр. Пловдив и искащ да работи по специалността си да не ходи там, ще бъде разочарован. Обобщено: чалга, студ, некомпетентност и некоректност!