"Счетоводна къща Ралица" ЕООД-гр.Добрич /img/frontend/nomap.png"

"Счетоводна къща Ралица" ЕООД-гр.Добрич

Този "Деевкси", който е писал коментар и се оплакал няма право да го прави както се казва "каквото си надробиш това ще сърбаш". Казвахме му на него всички предприемачи от фаст фууд сектора, че с тази фирма да не работи - ама той щял да ни прецака и да натрупа капитал от спестено ддс - нищо подобно НАП му грабнаха караванката и сега моят дюнер е най-продаваният (просто няма други).Още през 2012 мой бизнес партньор , връщайки се от бизнес обиколка в Чужбина на летището в София видял някаква реклама за фирма предлагащи търгове, обадихме се всички предприемачи от обкръжението ни да проверим - оказа се, че ще ни пуснат търг за счетоводна къща (намерихме си такава- много добра *няма да и правя реклама) , а пък и се оказа че Жобидар нашето момче работел там (фирмен имам бил, че главен даже) а на него няма как да не му се доверим - и на тоз инат Деевски му казахме ама не слуша.
Иначе за самата фирма не е толкова лоша има потенциал и добро местоположение (има супермаркет, кръчма (не е хубава много), магазини за обувки и дрехи в близост) + и голям паркинг на който рахат да си паркираш караваната. Шефа им и той бил патрон.. Успех им пожелавам , помогнаха ми на бизнеса !

Раличка ни обеща много неща, но накрая хоп, Тръмп си ни удари с бан. След като сменихме на техния локален конкурент, счетоводна къща Радо, изведнъж рязко махнаха бана, така че за всички с псевдолегален бизнес на тоя свят, стойте далеч от Ралица!

Счетоводна къща Ралица? По-скоро бардак на черно Радо! Тотална измама в тази фирма, не им се хващайте, народе! Когато ги питах, аз, питах, "Кой ще ни даде пари?!" те мълчаха! Позорно мълчаха! И накрая ето ги на, НАП са тук да ми извземат имуществото заради тези измекяри! 0/10, провал в огромен мащаб! Кризата от 2008 не може да се сравни с това, което тази гнида Ралица ми причини!

Цяла година бачкам, а те викат "споко осчетоводяваме всичко, ти само си бачкай". Накрая дойдоха НАП-Добрич и ме пръснаха. Аз мислих че ще ми покрият продажбите на черно - ама ***.

Помпайте позитивките, помпайте още, че не стига!!!

Работя с тази фирма повече от 15 години и смея да твърдя ,че рядко може да срещнеш друг такъв екип от професионалисти. Няма да забравя как ми спасиха "кожата " от кашите забъркани от предишните "Професионалисти ".
Винаги съм получавал коректно , адекватно и професионално обслужване и отношение.Да са живи и здрави и все така напред и нагоре .Успех !!!

Това е фирма ЕТАЛОН за професионално отношение!
Клиент съм на Кантора Ралица повече от 20 години и смея да твърдя че познавам и работата им и самите служители.
Няма да прекалявам с похвалите защото просто не е необходими всеки който работи или е работил с тях знае много добре силата на тази кантора.

Напълно подкрепям предишното мнение! Ключови думи за тази "счетоводна кантора" са некомпетентност, текучество и надменно и грубо отношение към служителите и клиентите. Ако не ви се плащат тлъсти глоби заради невежеството и самонадеяността на мениджърите на Ралица, стойте далече от тях!

Некомпетентност, некоректност, надменно отношение, текучество. Далече от тази измислена "счетоводна къща".

www.skr.bg е сайта на фирмата и оперира в Добрич и Варна. Имат обяви за работа.