верди - м 2003 https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Пловдив,ул. Александър Стамболийски 9а&markers=Пловдив,ул. Александър Стамболийски 9а

верди - м 2003

Korektna firma

Уважаема госпожо Георгиева , фирма Верди-М има над 200 домашни почиствания за 2011 година , но за Вашия случай не ни е известно , моля позвънете на телефон 0879 661 771 за да разрешим създалата се ситуация.

още не са ми се издължили за меката мебел вкъщи.объркали били препарата.за нищо нестава тая фирма.нека хората го разберат.

хора не почвайте работа там, аз работих няколко месеца и само отрепия и късане на нерви. парите се плащаха когато на Моллов му скимне или вземе заем от някоя банка да ти плати заплатата иначе чакаш докато намери от някаде другаде. работно време когато има нужда може и в 3 вечерта да идеш на работа и да блъскаш като загубен. Накрая ме завлече със последната заплата. Относнно процеса на работа работи със стари и разнебитени машини и зема от най-евтините препарати.Повечето от колегите и те се опареха и тях завлече с пари, общо взето средно човек работи там между 2 до 3 месеца макс.

Много добра фирма за почистване.Справиха се страхотно с почистването на моето жилище.Почистиха всичко перфектно.

Може ли да напише някой нещо за тази фирма?