ТБ Алианц България АД /img/frontend/nomap.png"

ТБ Алианц България АД

В банката вървят чистки, отделно много хора напускат сами. Вижте обявите за работа. Всеки месеч нови ръководни позиции и много експертни. Има разделение на стари и нови и покрай него много шум и малко реално свършена работа. Имам чуството, че всичко се прави умишлено, няма никакъв смисъл.В тази банка винаги ще се гледат коко застраховки са продадени и това е най-важното. А за продажбите отговарят най-провалените от една безславно приключила банка. Такова никога не е било.

Пиша това мнение като бивш служител с доста стаж в банката. До 2019 с колегите бяхме изградили чудесна среда, с добри резултати и удовлетворение от проектите и нововъведенията. Разбира се, като във всяка една организация, малко или много е имало завист, скътаване, прехвърляне на отговорност, интриги, слагачество - това от време на време и според индивида е част от пейзажа. С огорчение споделям преживяното след това, но явно така се случват повечето неща в нашата действителност. Миналата година в банката бе трансферирана една второразрядна мениджърка от злополучната банка Пиреос. Същата за отрицателно време разби каквото имаше като екипност, сънхрон и добри практики, в жалък опит да наложи силово явно доказалите се като неуспешни практики на гръцката институция. Заради нея напуснаха много хора и още колеги са на път, в търсене на избавление. Тотален хаос е обзел ритейла, продажбите, картовата дейност и от малкото останали читави приятели виждам, че безизходицата се задълбочава още повече. Не си помисляйте да започвате там при текущата конюнктура, не се подлъгвайте и по предложенията им - те са капитулирали и не могат да намерят хора. Ще се озовете в коктейл от натрупани заради липсата на хора недовършени задачи, неработещи но налагани изкуствено порядки и тотална липса на подкрепа и здрав разум. Стойте далеч, а при тази вълна от сливания на пазара, мислете много добре!

Този работодател и всичко друго , но не и банка. Интересува ги само колко застраховки си направил, за да си лапнат големия бонус. В централата във Варна на Преслав 10 е най–интригантското място, на което човек може да работи. Текучеството е голямо, заради Госпожата Казанлиева, която в началото ти прави мили очи, а после сама се излага като гледа как да те унижи. Няма никаква фирмена етика! Заради този човек си отидоха и продължават да си тръгват много кадърни хора. Не знам кой я е избрал за шеф, но става само за надзирател на бит пазара. Заплащането е смешно, никакви социлани придобивки, никакви инвестиции в персонала.

Моля, за малко информация относно позицията Специалист “Клиентски операции” в БЦ , колко пари дават, какво е работното време и нещо за самата работа, защото съм поканен на интервю и ми се иска да зная, дали си заслужава да отида изобщо. Благодаря предварително.

Специалист ПРОДАЖБИ /да може да бъде от КАСА до ДИРЕКТОР/ и е със заплата МАХ - 750 лева НЕТО. Това е !!! Който иска моля!!!

Здравейте, мисля да кандидатствам за позиция специалист продажби и бих искал да попитам за заплащането в банката в момента.

Моля за информация за длъжността Регионален застрахователен координатор. Интересува ме обучение, заплащане, отношение на шефовете, възможност за кариерно развитие... Благодаря предварително!

Моля, някой ако може да ме осветли за длъжноста Регионален застрахователен координатор в Алианц-България. Интересуват ме обучение, работно време, заплащане, възможности за кариерно израстване, отношение на шефовете... Става въпрос за офис в провинцията. Благодаря предварително!

В тази банка заплата е ужасно смешна-500-600 лв. за работа на гише. Служителите са доста мързеливи и чакат да дойде някой стажант, за да му прехвърлят своята отговорност. Отношението от управлението е унизително, прави се забелжка, ако излезеш в обедна почивка, а банката няма пари за WC хартия и служителите си я купуват сами :)

Здрвейте, бих искала да Ви попитам за застрахователната компания Алианц Холдинг? И някой който е запознат с работата която финансовият консултант трябва да извършва? Ще го помиля за обективно мнение? Тъй като ходих на няколко интервюта и преминах успешно и сега ми предстой обучение. Трябва ли да се плаща това обучение, защото прочетох много коментари и искам да съм осведомена преди да започна каквото и да е било? Също така съм наясно, че няма твърда заплата,а само бонуси,% и т.н. Защото сега се занимавам с временна, но печеливша работа и искам да знам, дали да рискувам с този вид бизнес, ако мога така да го нарека? Прочетох още, че трябва да си регистрирам фирма, а съм наясно с плюсовете и минусите в това отношение. И трябва да им предам лист с мой близки и познати, с който трябва да проведа разговор и да им предложа от продуктите на компанията, това така ли е? Благодаря предварително!