Порше София Запад /img/frontend/nomap.png"

Порше София Запад

Прекрасна база. Мениджмънт =0. Управилят на комплекса , разнася хартита за принтерите. Замислете се? Това ли му е призванието, задължението? Да не говорим за Мошоците под него. На "шефа " на сервиза Благов, който си назначи цялата та рода, никой не му търси сметка. Но може с лека ръка да се раздели с едни от най-лоялните и отдадени слижители!!!

Едно от най-правилните ми решения беше да се махна от тази фирма.Всичко написано от предните коментатори е вярно.Ръководството е малоумно и некадърно.Росен е най-тъпият управник на света,в сравнение с него всеки е академик.Просто не е реално как може такива хора да управляват.Споменатият Киро Свинята действително е помяр и крадец.Повечето работещи са селяни от Сливница и околните села и съответно нивото си е селско.Разбира се има и разбрани и знаещи хора,но те са малко и постоянно напускат. Радвам,че вече нямам общо с тази компания и тези премиум кочини "Ауди" (някога са били нещо,сега са позлатена и многоооооо чуплива пластмаса). Идва криза(вече се усеща)и този фирма ще е първата,която ще започне със съкращенията. Загубено време - това беше престоят ми там.

Към днешна дата резултатите от продажбите на Audi са 40,75% надолу !!! спрямо миналата година и постоянно увеличаващо се текучество на опитен персонал.
Ето това е РЕАЛНОТО СЪСТОЯНИЕ на Порше София Запад.
Всеки сам да си смята и пресмята.

Ехе :) от кога не бях влизал тук и какво да видя - всичко си е същото :)

Росенчо продължава да си е все същият дебил,
който няма абсолютно никаква идея какво прави.
Но това е нормално,човекът е парашутист -
демек СТАТИСТ.

Виждам,че и Киро Свинята продължава да е себе си
(ако съдя по коментарите ) и чак се учудвам,
че още не е на лечение някъде.

Забавно ми е да чета как Роската спестява пари,
като той е единственият,който само харчи.
Основната му работа е да се чуди днес къде да обядва и довечера с коя от служебните колите да ходи на фитнес и да се прави на мутра :)

Росене,ако четеш това РАЗБЕРИ,ЧЕ ВСИЧКИТЕ ТИ ПОДЧИНЕНИТЕ ТЕ ИМАТ ЗА ПАЛАЧО !

Роска - много слаба реч си написал,веднага познах,че си ти :) усеща се стилът ти -
дълбока простотия,облечена в мазни
и задълбочени разсъждения.

Уважаеми колеги, грубо и недостойно е да се хули ръководител който се старае да сведе разхищенията във фирмата, а някой колеги да се надсмиват над това. Не почтенно е да се цитират факти и събития, а в същото време да се спестява основната причина за взетите мерки от страна на Р. А..Замислете се вие на негово място ще оставяте ли всеки да си прави каквото му скимне. Разчитам да се погледнем от страни за да коригираме нещата който не ни помагат да напредване.
Благодаря, че има и хора който не удобряват това некоректно поведение!

Кирил Илиев - ти свиньо гнусна и уродлива !!!
Ти помиар,който само крадеш от фирмата си.
Скоро ще ти свършат далаверите и твоята подлога Росен Александров няма как да те покрие,защото
и на него ще му бия шута.
Доста хора се събрахме изпълнени с
"любов" към теб.
Помниш ли колко хора прееба,колко хора натопи ?
Защото ние те помним и все някога ще се срещнеш с някой от нас.
Запомни го !!!

Работата е да миеш, зареждаш (акумулаторите) и паркираш колите (нови и стари).
Заплатата, за която знам е 1000лв чисто.
Не очаквай нещо лъскаво.
На практика ще си общ работник.
Работното място е в Божурище.
Предишният колега си тръгна със скандал(най-близкият му съратник се опита да го натопи за кражба) ,а дошлият след него колега изкара три месеца и си тръгна отвратен от колегите и обстановката.
За съжаление нещата в фирмата са трагични!

Здравейте.
Гледам обява за работа-асистент подготовка и предаване на нови коли.
Някой ще сподели ли какво точно е това, като работа, като обстановка и колко плащат.
Благодаря

Порше София Запад -
пълен хаос ,потресаващо малоумни решения и абсолютна незаинтересованост от страна на шефовете,включително и тези от централата.
Нищо няма значение освен няколкото шефчета да си задържат топлите и много добре заплатени местенца,а другите кучета ни яли,нали Росенчо и компания постоянно се возят на коли за по 200000,за да ходят да промотират продуктите,а всъщност са на луксозна безплатна почивка за сметка на всички ни работещи там срещу наистина мизерно заплащане.
Постоянно се правят безумни схеми с фиктивни продажби ,за да се отчитат нереални сделки,от който търговският отдел да си вземе бонусите.
Половината сервиз няма работа и седи на основна заплата,а другата половина правят по кола на ден.
Нещата там бавно ,но сигурно вървят към края си.
И за всичкото това можем да благодарим на изключителните ръководни постижения на
нашият г-н управител Росен Александров-доказал се с годините като изумително Прост,Некадърен и разбира се като всеки Селянин с пари - Арогантен.
Хвала тебе Росене - дано съм свидетел как австрийците ти бият шута и се качваш на магаренцето да си ходиш обратно в колибата,от която си изпълзял.

За запитвания относно фирмата,колектива,заплащането и обстановката на работа ще ви кажа само едно -
Работя,колкото да ми мине времето.
Напълно безсмислено място.
Тук съм временно .
Това изчерпва всичко за Поршето.