Порше София Запад /img/frontend/nomap.png"

Порше София Запад

Хора, това е фирма която зависи от управителя на комплекса, който всъщност е подкрепян от управителя на фирмата. За съжаление, както гласи народната поговорка: рибата се вмирисва от към главата! Мисля, че това е достатъчно. @ колежке, дето си писала колко хубава е фирмата...леко си сбъркала или са ти напълнили главата с глупости. Но по скоро си мисля, че нещо не си наред с главния мозък!

Уважаеми читатели,

Ако сте амбициозни, умни, отговорни и самоинициативни хора, това е мястото за Вас. Тази компания предлага възможности за развитие, които понякога ограничената народопсихология у някои личности не готова да разбере.

Компонентите, необходими да дадат удовлетвореност на своите служителите са на лице за Порше София Запад и те не се крият. Всеки може да прогресира, стига да докаже желанието, амбицията и да е достатъчно смел да ги преследва. Тук се търсят амбциозни, издържливи и отдадени служители, честни и мислещи за доброто на компанията. Защото имайки това самосъзнание е ясно че мирогледа им е в една линия с спокойното и сигурно бъдеще на фирмата. Дори в условията на корона-вирус, когато много хора губят своят основен приход, Порше София Запад се грижи да запази и намери дори повече отдадени служители, на които да разчита.

Това е мястото за всеки които е готов да действа и да се учи, да мисли и да работи, да е отдаден, да обича супер коли и да се наслаждава на работното си място. Да, тук няма място за измамници, невежи и хора неизпълващи моралните критерии за един прогресивен и честен бизнес.
Тук, е и се търси екип, една перфектна машина подобно на перфектното Ауди.

Мнението се създава, гради, не се чете. Готови ли сте?

НеУважаемо ръководство на Порше София Запад -
вие сте пред неизбежно ПРЕДСТОЯЩ ФАЛИТ !?!?
Дойде момента ,в който Александров и подопечните му куРви (за теб говоря Свиньо :)!),заедно с мазните търговци на нови и стари кочини,да бъдат съкратени
и да станат мизерници :):):)
РАДВАМ СЕ И ГО ОДОБРЯВАМ,ВИЕ ГО ЗАСЛУЖАВАТЕ !!!
-------------------
Препоръчвам на всички желаещи да започнат работа в Порше Запад много сериозно да го обмислите,защото вероятността да бъдате уволнени е 80-90% !!!

Какъв продукт продава този комплекс? Къде е обслужването, като за ппремиум марка? Приемането на конвеир?. Елементарното внимание?

Прекрасна база. Мениджмънт =0. Управилят на комплекса , разнася хартита за принтерите. Замислете се? Това ли му е призванието, задължението? Да не говорим за Мошоците под него. На "шефа " на сервиза Благов, който си назначи цялата та рода, никой не му търси сметка. Но може с лека ръка да се раздели с едни от най-лоялните и отдадени слижители!!!

Едно от най-правилните ми решения беше да се махна от тази фирма.Всичко написано от предните коментатори е вярно.Ръководството е малоумно и некадърно.Росен е най-тъпият управник на света,в сравнение с него всеки е академик.Просто не е реално как може такива хора да управляват.Споменатият Киро Свинята действително е помяр и крадец.Повечето работещи са селяни от Сливница и околните села и съответно нивото си е селско.Разбира се има и разбрани и знаещи хора,но те са малко и постоянно напускат. Радвам,че вече нямам общо с тази компания и тези премиум кочини "Ауди" (някога са били нещо,сега са позлатена и многоооооо чуплива пластмаса). Идва криза(вече се усеща)и този фирма ще е първата,която ще започне със съкращенията. Загубено време - това беше престоят ми там.

Към днешна дата резултатите от продажбите на Audi са 40,75% надолу !!! спрямо миналата година и постоянно увеличаващо се текучество на опитен персонал.
Ето това е РЕАЛНОТО СЪСТОЯНИЕ на Порше София Запад.
Всеки сам да си смята и пресмята.

Ехе :) от кога не бях влизал тук и какво да видя - всичко си е същото :)

Росенчо продължава да си е все същият дебил,
който няма абсолютно никаква идея какво прави.
Но това е нормално,човекът е парашутист -
демек СТАТИСТ.

Виждам,че и Киро Свинята продължава да е себе си
(ако съдя по коментарите ) и чак се учудвам,
че още не е на лечение някъде.

Забавно ми е да чета как Роската спестява пари,
като той е единственият,който само харчи.
Основната му работа е да се чуди днес къде да обядва и довечера с коя от служебните колите да ходи на фитнес и да се прави на мутра :)

Росене,ако четеш това РАЗБЕРИ,ЧЕ ВСИЧКИТЕ ТИ ПОДЧИНЕНИТЕ ТЕ ИМАТ ЗА ПАЛАЧО !

Роска - много слаба реч си написал,веднага познах,че си ти :) усеща се стилът ти -
дълбока простотия,облечена в мазни
и задълбочени разсъждения.

Уважаеми колеги, грубо и недостойно е да се хули ръководител който се старае да сведе разхищенията във фирмата, а някой колеги да се надсмиват над това. Не почтенно е да се цитират факти и събития, а в същото време да се спестява основната причина за взетите мерки от страна на Р. А..Замислете се вие на негово място ще оставяте ли всеки да си прави каквото му скимне. Разчитам да се погледнем от страни за да коригираме нещата който не ни помагат да напредване.
Благодаря, че има и хора който не удобряват това некоректно поведение!

Кирил Илиев - ти свиньо гнусна и уродлива !!!
Ти помиар,който само крадеш от фирмата си.
Скоро ще ти свършат далаверите и твоята подлога Росен Александров няма как да те покрие,защото
и на него ще му бия шута.
Доста хора се събрахме изпълнени с
"любов" към теб.
Помниш ли колко хора прееба,колко хора натопи ?
Защото ние те помним и все някога ще се срещнеш с някой от нас.
Запомни го !!!