Net4You /img/frontend/nomap.png"

Искам само да кажа, че Net4you е известна сред някой хора като Minet4you или само 'Минетя'.

Аз там научих много неща за уеб програмирането.. Супер много уважавам всички програмисти, с които работихме в отдела - Явор, Митака и Ники. На мен това ми беше 1вата работа като Web Developer и съм доволен, че бях там 7 месеца. Преместих се, защото:

- исках повече пари - бях научил доста неща и си намерих по-вископлатена работа

- много пътувах - офиса първоначално беше на Попа почти, но след това се премести в кв.Хладилника и ми омръзна да се прекачвам с 3 превозни средства

Екипа ни от програмисти беше супер, сега всеки от нас работи някъде другаде. Хубаво време беше за мен.

Не съм работил в тази фирма, но вчера бях на интервю за РНР програмист там. Водеше го счетоводителката !?!? без присъствие на компетентен програмист..... Както по-горе са казали, отношението беше .. ужас, да не гворим че жената си нямаше никаква идея от това което би трябвало да раотя ако ме наемат.
Със сигурност не бих работил там.

Ако имаш амбиции да се развивашв дадена област дали 3д уеб програмиране и си в началото тва е добър старт, на мен не ми беше началото и затова се задържах малко там, не че беше лошо, верно бяха малко парите, но пък за сметка на това имах достатъчно време за самоубочение, гледах туториали и си моделирах понеже бях в 3д отдела, съответно след няколко месеца напуснах, като всяко място си има и отрицателни страни но мисля че трябва да се гледа положителното - бяхме сформирали един мн добър 3д екип сега незнам дали има някой в тоя отдел щото всички се изнизахме за 1 месец, но сега всички сме мн напред в материала - гейм индустрия, реклама, архитектура за мн добри пари - като старт - не е лошо -
Миташки

Хех
Хаха, на мен ми се вижда секси проджект менидьра, ама той даже не подозира :)))
Иначе фирмата има дефицит на служители и много работа. Ако се наемат още няколко души, всички ще е ок.

Като бивш служител там съм напълно сгласна с изказаните мнения, защото са напълно достоверни.
Смешно заплащане като се има в предвид работното време и количество работа. Началничката се отнася много зле със персонала освен тези, които беше по горе споменато са най-нужните като работна ръка останалите вълци ги яли.
Наемат се млади хора най-вече студенти срещу смешно заплащане.
Колегите са добри хора повечето, но някой имат прекалено завишено самочувствие понеже са от групата на "нужните и по високо заплатени"...
Едното безплатно кафе в огромни количества не е от кой знае какво значение щом не ти плащат както трябва и се отнасят с теб като много по низщо съшество.
Имаше случаи на орязани заплати с крайно абсурдни оправдания.
За няколко месеца пред очите ми се подмени почти половината персонал, защото хората напускаха заради лощите условия.
Относно клиентите, че нищо си незнаят така е но трябва ли толкова много да се възползва въпросната фирма от незнаещите?!
Работата там доста промени възглеите ми към работодателите.
С няколко думи ако работите там ще бъде доста неприятно изживяване, което ще ви откаже да се хващате с такива фирми на работа.

налей налей искам пиян да умра.
има хлеарки, шитаф прожект менажер на 17 години.
липсва комуникация на работната среда,
никакви привилегии
техниката и организацията е под сяква критика и постоянно лъжат клиентите си. тъпо. никакво уважение към кадрите

ще се опитам с няколко изречения да посоча основния недостатък (меко казано) на фирмата. Не мисля, че е нужно да изреждам проблемите които са очевадни за хората работещи във фирмата. Няма шеф който да има воля да променя нещата към по-добро!.. всъщност мисля, че изобщо няма шеф! Статуквото е такова, че на хората които са в позиция да променят нещата изобщо не намират причини да го сторят, защо при положение, че те печелят дори от пестене на хартия!!! Много зле е фирмата, няма бъдеще!

Мнението на Господин Нилсен е абсолютно точно, с изключение на 2 неща:
1. Така важният въпрос за ICQ - комуникацията с външния свят е разрешена.
2. Офисът вече се намира в кв.Хладилника :|
Относно другото- някой се опитва да замаже положението. Всъщност, ако сте неопитен и още се учите, Нетфорю е добър старт.

Auu.... kolko losho bilo da ne mozhesh da si puskash ICQ na rabotnoto mjasto. Kat cheli za towa sa te wzeli. Ami prawi sa horata - wzeli sa te da rabotish, a ne da si komunikirash. Kato swyrshish rabota obshtuwaj kakto si iskash - ustno, pismeno, s dokoswane, i t.n. Ostana da pretendirame w rabotno wreme da ni se dawa i drugi widowe obshtuwane s blizki hora. :) Za drugoto, .... mirishe na posredstwen opit za oklewetjawane.